NEW YEAR

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
laura87:
Nego,sve hocu da vas pitam......Sta je najlepse sto vam se dogodilo u 2005,po cemu cete je pamtiti?
Isao sam u inostranstvo 2 puta, Madjarska i Italija, bio sam sa tom slatkom malom (citava 4 dana doduse) inace NISTA!!!Mrzim NG zato sto znam da ce sledeca uvek da bude jos gora! :evil:
 
Ja sam bash danas ishla da kupim jer sam znala kakve ce tek sutra i prekosutra biti guzve....Ono je uzas....U Mangu guzva i otimachina ko da dele za dzabe...:shock: Ja sam tamo kupila neku suknju ali sam chekala u redu za kabinu i placanje sigurno nekih pola sata....Ibezumila sam se...Huh... drago mi je da je to gotovo...:D
 
laura87:
Po svemu sudeci,ja za Novu idem u Van Helsing.....
ja sam u taj van helsing jednom svrnula i to slucajno,u prolazu da vidim kakav je...i to je bio takav trip :shock: otprilike sam bila najstarija,ona deca su me zlobno gledala i jos me odrali za jedno piće (moram da ukljucim latinicmi font da me ne bi cenzurisao :roll: )
jedino sto mi se svidja u van helsingu je simbologija.odnosno nacin na koji je uredjen prostor...ono sa ogledalima bez odraza i jos neke fore sa vampirima :D
 
NAPOKON SAM SE DOGOVORILA SA DECKOM GDE CEMO!!!I kad bih vam rekla gde, ne bi vam nista znacilo....Nego, odlucila sam da budem malo zenstvena, a znam da mi to lepo stoji!:)Ja oblacim belu suknjicicicicu od satena, umesto kajsa crveni saten, crvenu bluzicu i cizmice na stiklu...one su crne, mada bi bilo lepse da su crvene...ali dobro...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top