Froogle

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Banci

Aktivan član
Poruka
1.268
Cuveni pretrazivac GOOGLE dobio je prinovu,lokaciju Froogle,koja ce posetiocima pomoci da lakse pronadju proizvode siroke potrosnje.Dizajn je najbolji,a i sadrzaj je prilicno dobar.Sajt glasi
froogle.google.com
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
Boze, Banci sta se sa tobom desava... Da li si ti od skora saznao sta je net..

Nemam nista protiv tebe , ali cemu ova tema ako mozemo da znamo...

Froogle.gooogle.com postoji vec odaaaaaaavnoooooooo..


ccc. bas me zabrinjavas...
 
Pa znam da jako dugo postoji,ali neko za to ne zna.Imah mnogo.Pitao sam par drugova o tome nisu znali da mi odgovore pa sam napisao ovu temu.
 
Banci:
Cuveni pretrazivac GOOGLE dobio je prinovu,lokaciju Froogle,koja ce posetiocima pomoci da lakse pronadju proizvode siroke potrosnje.Dizajn je najbolji,a i sadrzaj je prilicno dobar.Sajt glasi
froogle.google.com
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Druže naš,slatko si me nasmejao!Ti ozbiljno konkurišeš za fazon godine!Pa znaš li ti otkad postoji Frooogle?...
 
Sto bre ljudi napadate stalno coveka sto okaci nesto sto smatra da je zanimljivo. Decko je entuzijasta i to treba postovati. Prvo ne znaju svi za froogle. Drugo kamo srece da ima jos ljudi sa njegovom hrabroscu da istrpi i neka zlonamerne napade jer bi onda sigurno bilo ponudjeno daleko vise zanimljivih sajtova za koje i neko od nas koji internet drzimo ako ne u malom ali bar domallom prstu. OVAKO SAMO BLOKIRATE I NEKOG DRUGOG DA NESTO OKACI JER CE POMISLITI, "MA STA MI TO TREBA U ZIVOTU, IMA SAMO DA SE POJAVE PAMETNJAKOVICI I DA ME ISPLJUJU". Ovako cu ja sve zadrzati za sebe i super. Ovo je surferski kutak i pravo mesto da se stave svi sajtovi za koje neko smatra da su zanimljivi a realni decko je i napisao naslov o cemu se radi i koga ne zanima nije morao ni da cita. JA se divim ljudima koji imaju vremena da sve citaju. JA otvaram samo topice koji me zanimaju po naslovu ili eventualno mislim da imam znanja u toj oblasti da nekom pomognem. Ostalo ne otvaram Savet drugima "umesto da pljuju posaljite vi nesto pametno".
 
ccccc... Vec sam pisao... Nije problem... da se kaze nesto i da bude korisno...

@tab503
pa majka mu stara, bar ti ne treba da nasjedas na tako jevtine stvari, ti vidim da imas znanja i da ga iskreno i rado pruzas drugima, i naravno nije lose da se pomogne i pokaze nekome, ali ova tema je moram priznati beskorisna... (ovo je moje misljenje)..
Sad mladog gospodina Bancija niko ne kritikuje sto ga ne voli ili sto se nekom ne svidja ali ako mladi gospodin ima nesto NOVO da predoci i onim koji imaju dosta znanja ili malo znanja u redu, ali mladi gospodin nam postavlja stvari koje na neki nacin gotovo svi znamo, cak sta vise i nesto sto je manje vise ili potrebno ili nepotrebno..
Daleko od toga da ga ja ili neko drugi napada ili da ima nesto protiv njega ali zar stvarno ne vidi da mora da se ide malo u korak sa vremenom i da nam kaze nesto sto ne znamo..

Dakle, kada vidim da je Banci ili bilo koji drugi stavio nesto neobicno ili novo ili nepoznato ja PRVI podrzavam takve stvari, ali zatrpavanje foruma necim sto je opste poznato je po meni nepotrebno..

AKo ja grijesim, sto je normalno moguce, ja se ODMAH izvinjavam i Banciju i tab503 a i svim ostalim koji misle drugacije...

Pored svega, zelim da forum bude kvalitetan na neki nacin a ovako cini mi se mrka kapa...


Ajd, u zdravlje..
 
Prvo hvala za lepe reci upucene meni.
Sad ja licno smatram da nesto sto je staro za mene koji se kompjuterima bavim jos od spektruma za nekog ko je juce kupio komp je novo i upravo je ovo mesto gde najlakse moze da prevazidje "decje" bolesti. Ne smemo postaviti standard, slace se samo nove stvari jer onda dovodimo kompletnu strukturu foruma pod pitanje opstanka jer ce ljudi poceti da se pitaju da li je ovo sta zele da postuju novo i ako su danas culi za to ili ima nekog ko to vec zna godinam i da ga ne bi napali jednostavno ce cutati i mnoge ostaviti uskracene za mozda nesto zanimljivo.
Moj "view of point" je da jednostavno ono sta te ne zanima ignorises i ne obracas paznju i ne trosis energiju na to. Znas kako se kaze "svaka rupa ima zakrpu" tako i svaka informacija za nekog moze biti korisna i ne treba je sputavati.
 
Neću da popujem niti da morališem.Nek svako piše ono što smatra da je potrebno i ispravno,ali mislim da na ovaj način lagano klizimo sa forme,nazovimo,stručnog foruma u fazon chata,što,priznaćete,nikud ne vodi. A Banciju,pretpostavljam mladom čoveku,želim uspeh,puno znanja i napredovanje u životu,i da ove naše stavove i savete shvati kao dobronamerne.Lično prestajem sa bilo kakvim daljim komentarima na ovu temu.Pozdrav.
 
Ma ko tebe proganja prvi si poceo za me nerviras.Pljujes me po svakoj temi.Pa neka ljudi uporede.A ti sto mi pretis da ces reci da me izbace sa foruma slobodno reci.ne plasim se nicega.
Uostalom mene podrzavaju moji ZVEZDASI.A ko tebe podrzava.
 
Banci:
Ma ko tebe proganja prvi si poceo za me nerviras.Pljujes me po svakoj temi.Pa neka ljudi uporede.A ti sto mi pretis da ces reci da me izbace sa foruma slobodno reci.ne plasim se nicega.
Uostalom mene podrzavaju moji ZVEZDASI.A ko tebe podrzava.

a nikom ne pretim i to nikada necu ciniti...ali za ovakvo vredjanje cu te prijaviti moderatorima pa makar mi to bilo i poslednje...kako te bre nije sramota?i ko tebe ovde "podrzava"?mislim stvarno,sticem utisak da si dosao ovde da bi kupio poruke u nadi da ces postati mod!ali neces nikada,posebno ne posle ovoga...Ovo ti nikada necu zaboraviti,ali te vise necu ni "proganjati" jer ti ovde nikada vise neces ni biti !E ovo me je doooobro iznerviralo... :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top