~stil ObLaCeNjA~

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
levis jakne,teksas hlace,nekad starke,obicno klasicne skechersove patike,majice sa natpisima i likovima.to mi je za jesen.NEKI HALF-ROCK...
sa druge strane,zima... mmm... bundice od krzna(vjestackog-ne bih nikad nosila jadne zivotinje) meeekane...,kaputi do koljena sa veeelikim kapuljacama, kozne cizme do koljena,klasicne farke,topli dzemperi, najtoplije pletene rukavice....a..moj zastitni znak zimi su KAPE! imam ih puuuno! znaci ZIMA-KLASIKA
ljeti su to leprsave stvari tipa haljinica i suknjica.ljeti ne nosim hlace i sorceve.najvise volim saten.sto se tice majica,biram one sa sto lijepsim izrezom-ne dubljim,nego onim koji mi odgovara :) .LJETO-FENSI
U proljece se odvikavam od krzna i kapa,pa uskacem u farke,vracam se patikama i laganim ccipelama,tanjim majicama i posto je sunce jako- nosim naocale na ovaj fazon
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.eyesave.com/images/products/3421.jpg&imgrefurl=http://www.eyesave.com/products/_cid_1-mid_22-sid_3421__details.aspx&h=182&w=330&sz=7&tbnid=aEd-QYbyPEcJ:&tbnh=62&tbnw=114&hl=en&start=34&prev=/images%3Fq%3Drock%
PROLJECE-KLASIKA na moj fazon
a jesam se raspisala...i VEC otisla u off topic,ali morala sam ukratko napisati sta nosim....
 
jaa sam imala nesto ravnije sandale(skakanje i to-sa naglaskom na TO),plavu satensku haljinu koja se presijavala na zlatno(ne pitajte kako sam to izvela) kreirana by myself! (naravno-imala je gola ledja-sa onim spagama)
 
Ja furam vise fenserski fazon,...Kozne jaknice, kosulje, farmerke, dzemperi, patike obujem samo na casovima fizickog,.... volim eleganciju,....
Maturu tek ocekujem, i naravno odabracu garderobu kakvu niko nema da bih bio poseban,..... Uvek privucem paznju svojim stilom oblacenja,....
 
Prolece farmerke,majcice kratkih rukava,i patike,sto opustenije...
Leto isto tako,samo sto vise nosim 3/4 pantalone...
Jesen su uglavnom duksevi,malo toplije majce,prelazim polako u cizme..
I zimi sto vise odece,samo da mi ne bude hladno...

A na maturi..
Paaa,bila mi je slika sam mature u profilu neko vreme :)
 
ja obuchem prvo sto mi padne u domet ruku...jer mi ujutru tolko ladno da sednem u krevet, pokrijem se preko glave i onda obuvam charape, pa onda nekako navuchem i majcu, pa tek onda na brzinu iskocim u upadnem u farmerke i navuchem neki dzemper ili duks....
 
love_girl:
Prolece farmerke,majcice kratkih rukava,i patike,sto opustenije...
Leto isto tako,samo sto vise nosim 3/4 pantalone...
Jesen su uglavnom duksevi,malo toplije majce,prelazim polako u cizme..
I zimi sto vise odece,samo da mi ne bude hladno...

A na maturi..
Paaa,bila mi je slika sam mature u profilu neko vreme :)
I nisi dodala da sam te licno JA pohvalio za izgled na maturi.......
 
Na maturi sam bila u roze-bez haljini,duboki dekolte,dole nepravilno secena,onako leprsava i papucice bez na stiklicu.....A svaki dan-leti haljine i suknjice,ostalim godisnjim dobima farmerke,pantalone i suknje i majice,dzemperi....cizme,patike,sandale,cipele....sve bukvalno....uvek doterana.
 
love_girl:
Prolece farmerke,majcice kratkih rukava,i patike,sto opustenije...
Leto isto tako,samo sto vise nosim 3/4 pantalone...
Jesen su uglavnom duksevi,malo toplije majce,prelazim polako u cizme..
I zimi sto vise odece,samo da mi ne bude hladno...

A na maturi..
Paaa,bila mi je slika sam mature u profilu neko vreme :)

Respect za sliku...8-)
Kao i za stil oblacenja ,naravno:lol:
 
To je u Zmajevom recniku pozitivno. :roll:
Ja sam bila u belom ravnom minicu,crvenoj majci,i crvenim sandalicama sa gomilom kajsica.Preko toga neka tanjusna bela kosuljica.
pokusali su da me nateraju da uzmem i tasnicu,ali ja gajim samo ranceve,pa jbg.

Usvakodnevnom zivotu,..hmmm,..do neke sesnaeste sam bila striktno rok/pank,ali me proslo.
Od osnovne odece najvise nosim farmerke,majce bez nekih narucitih ukrasa i patike.
Leti kratake sorcie i suknje(koji djavo imam zategnute butine ako ne da ih sevam? :lol:)
A zimi,farmerice,dzemperi,i cizmice.

Sredjivanje je vec neki drugi svet,pun krzna,koze,cipke,svile,plisa,...jbg,kad sam mali egzibicionista.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top