Preljubnici

vidi, ova tvoja priča u srce me pogodila :lol:
pa još mi i emocije naviru, pa drago mi bre zbog vas!! :) )))

vodi računa da oboje ne osvanete u crnoj hronici jednog dana,
u malim mestima se to ne završava tako lako posle otkrivanja :confused:
 
Žena taktizira sa mužem i ljubavnikom cca 10 godina. Gde je tu ljubav?

Uopšte je ne osuđujem, samo kažem, konstatujem, da ovde ljubavi nema (osim što verovatno sebe voli jako puno), već ju je uhvatila neka slabost, kriza identiteta, šta li....

Tačno. Da se rastavi od muža i počne da živi sa ljubavnikom, brzo bi izgubila interesovanje, odnosno "ljubav". Uvijek je zabranjeno i tudje - sladje.
 
Mozda je neko vec pitao, ali:

Kako uspijes izaci da se vidis sa drugim? Kako izgleda jedan tvoj dan i dan tvoje porodice kad ides da se vidis sa ljubavnikom?
Kako se organizujes i koliko puta nedeljno ili mesecno? Gde se vidite? Kako se ljubavnik organizuje?
 
uspijevam tako što muža i dijete pošaljem kod svekrve i kažem da me boli glava

kad odu spustim se sprat niže

i tako cijeli brak

a muž mi je stvarno divan čovjek, uvijek me razumije :heart:
 
Kako si to u savrsenom braku, ako volis nekog drugog?

pa vidis da je stavila navodnike :roll:

- - - - - - - - - -

Mozda je neko vec pitao, ali:

Kako uspijes izaci da se vidis sa drugim? Kako izgleda jedan tvoj dan i dan tvoje porodice kad ides da se vidis sa ljubavnikom?
Kako se organizujes i koliko puta nedeljno ili mesecno? Gde se vidite? Kako se ljubavnik organizuje?

opa...nekog mnogo zanimaju operatvine stvari, da ne kazem detalji:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Sa mnom se seksa jednom-dva puta mjesečno. Nekad više, nekad manje.

ja mislim da se to kod vas ne zove PRELJUBNICI nego nEkako drukcije
ali ne znam KAKO
 
Ne znam sta da kazem, ja nisam za te stvari
Sad, kad bi htela nekog drugog, prvo bi to muzu rekla
Izvini, ali ja odoh
Ne mogu da lazem, krijem, nemam snage za to, a ne znam ni kako bi psihicki to sve podnela
Imam neke druge stvari u zivotu na koje sam se skoncentrisala, svako vece kad legnemo zajedno ja ga gledam i razmisljam kako je lepo imati nekoga ko te voli i koga volis, I ziveti bez tajni
Ja mislim, bar za sada, ne krijemo nista jedno od drugog
Nekako se osecam prestaro za neke nepromisljene poteze, a ne znam kako bi uopste mogla ulagati svoje vreme u nekoga do koga mi nije stalo, tj muza kojeg ne volim na primer

- - - - - - - - - -

Bas sviram curcu lol
 
Bila sam u braku 7 godina a on tek nekoliko mjeseci kad je sve počelo.
Počelo je slučajno. Prvo prijateljstvo, simpatija, kemija.... i koliko god smo se pokušali opirati, a znamo oboje da jesmo, nakon nekoliko mjeseci završimo ipak zajedno.
Bilo je uspona i padova. Svadja i prekidanja, al nakon kratkog vremena se opet vratimo jedno drugom.
Ni jednom nije drugom nije u planu nikad bio ni razvod ni zajednički život.
Nikad nismo negativno pričali o bračnim partnerima. Zadnja stvar na svijetu je da oni pate zbog naše gluposti.
Živimo u malom mjestu. Svi se znamo.
Grižnja savjesti je sve jača. Strah od otkrivanja još jači.
Ali, čini mi se, i ljubav sve snažnija.
Sad, nakon 10 godina, kad je prošla zaljubljenost, napetost, .... tek sam sad shvatila da je ovo ljubav. Da ga volim, i ne mogu bez njega. Vidim da ni on ne može bez mene. Sve smo bliži, povezaniji... a ne želimo nikoga povrijediti... jer nisu zaslužili.
Oboje smo u "savrsenom" braku.
Kako dalje?

Pišem, jer me zanimaju slična iskustva.
I vaše mišljenje? Jel to ljubav?

Počnite da swingerišete, svi na gomilu - zabava za obe porodice, neka se i vaši bačni drugovi malo omrse. Imaš temu u komšiluku pa se informiši.
 
uspijevam tako što muža i dijete pošaljem kod svekrve i kažem da me boli glava

kad odu spustim se sprat niže

i tako cijeli brak

a muž mi je stvarno divan čovjek, uvijek me razumije :heart:

Ali to da ga vec 10 godina tesko da bi razumeo, tako da je to sve lazna slika, tj delimicna istina.

Koliko god razumem tvoju vezanost za obojicu i zelju da nikog ne povredis, toliko ne znam kako bi to mogla ikako drugacije resiti osim da sa jednim od njih prekines.
 
Pozdrav...nadam se da sam pogodila temu...treba mi pomoć jer cu poludjeti..
unaprijed se ispricavam radi gresaka ili necega vec jer sam nova.
bolesno sam ljuomorna...imam decka kojeg volim s kojim planiram zivjeti i koji mi je podrska u svemu, a ja ga svaki drugi dan izludim svojim ljubomornim ispadima...vucem neke stvari van iz njegove proslosti koje nemaju veze samnom i to mu nabijam na nos...nikad mi nista ne pase i stalno glumim neku nesretnu..ubiti i jesam nesretna ali ne vjerujem da je on tu puno kriv...
također varam ga...i to s dedom koji mi moze biti otac..i uzivam s njim...i jos se s jednim dopisujem preko vibera...poludjeti cu..neznam zasto sam takva..
eto...morala sam se ispuhati...
 

Back
Top