Kakva vam je soba i kako urediti...?

consigliere

Početnik
Poruka
27
Doslo vreme da se krechi....Odabrao sam narandzastu boju,tamno plave plocice za pod,sto ce se lepo uklopiti.A ne planiram da opet lepim postere,nego neka kineska slova...Ali ne znam sta jos,necu da preteram pa da mi soba lici na neki budisticki hram...
Imate neke ideje? Hvala.............
 
consigliere:
Doslo vreme da se krechi....Odabrao sam narandzastu boju,tamno plave plocice za pod,sto ce se lepo uklopiti.A ne planiram da opet lepim postere,nego neka kineska slova...Ali ne znam sta jos,necu da preteram pa da mi soba lici na neki budisticki hram...
Imate neke ideje? Hvala.............

pa.....nije mi jasno...PLOCICE ZA POD U SOBIIII???????????
pa dobro...lakse se spere.......
khm, khm

ma....ne valja narandzasta za sobu-Dzaba si krecio
hihihi
 
Evo ja cu da mastam malo, mozda jednog dana i imam svoju radnu sobu. Mora da bude prostrana i da ima osnovu kocke. Zidovi neke tople, ali ne jake i drecave boje, zuckasto narandzasta. Preko jednog celog zida biblioteka. Jedan zid cine prozori da preko dana ima sto vise svetlosti. Druga dva zida ispunjena slikama jakih boja i jasnih oblika, da budu zive i umetnickim malim i velikim fotografijama. Jedan ugao, radni veliki sto, da na njega stane komp ili lap top, ali da moze da se komotno pise. A ostatak stocic opet veliki, nizak, sa cetiri jednake strane i trosed, moj kozni, sa jastucicima. Mala prostirka ispod stocica. Ostalo, sto bi mi trebalo je muzicki uredjaj sa dobrim zvucnicima i onaj veliki pljosnati TV da mogu da gledam filmove. E, sad kad bolje razmislim, moja dnevna soba lici na ovo, al' to je dnevna soba, nije moja soba. Al' sta me briga! :-)
 
moja soba je narandzasta i fenomenalno je... josh mi je to 'prisojna strana stana' pa kad ogrejeee.... ma odlichno... bash te nekako razveseli.... samo su ti bzvz te plochice... ako vetj morash plochice makar stavi neke u boji drveta... kao parket onaj svetliji (krushka) da bude... i josh ako ti se nameshtaj slaze mozda i bude priblizno lepo kao moja soba... :p
 
ja imam zelju da sobu okrecim u crveno...ali ni ono crveno jarko..ne nikako.. ali ni bordo....znaci nesto izmedju..i na jednom delu zida da izvucem fazon zebre..znaci..jednim delom zida..verovatno ugao..da postoji malo zebra fazona..to se slaze uz tu crvenu...
i na zidu da stavim crno-beli ili crno crveni poster Che gevare...a?
sta mislite..imate li jos neki predlog?
 

Back
Top