a da ja malo budem duhovit? sarkastican? arogantan?

trazim_drustvo

Obećava
Poruka
56
Mislim da bi malo trebao da ukljucim duhovitost, blago protkanu arogancijom ili bolje sarkazmom prema "drugovima" i "drugaricama"

Juce okrenem drugaricu (sa fakulteta) i ono ispostavi se da je celo drustvo sa faksa kod druge drugarice (sa fakulteta) sem mene. Naravno nije im palo na pamet da me se sete.

Sta mislite kaku bi poruku poslao da sam prokomentarisao nesto tipa:

"pa lepo sto ste me se setili...."
 
pa shto nisi j.eb.o tu shto je isto nisu zvali.....

pazi dosadan si, smarach si...morash da nadjes nesto gde ce neka energija da izadje iz tebe i da budesh koliko toliko normalan...radi neshto
zaebi ljude..ne ide ti to...
ili se zaposli negde gde moras da bude skomunikativan npr producent marketinga i trudi se da budesh odlican.
da lis u moji saveti sjajni
 
AntunTun:
hahahhahahaha....da ne verujesh....zamisli da ti ljudi sa foruma kroje odnose sa ljudima....ahahhaha pukoh....neverovatno.....super si majke mi

hvala bogu ti to ne radish...celu tvoju biogradfiju znaju bre od kako si pishao u gace do toga koga si ebao
ajde bre pogledaj se u ogledalo frajerchino

iance covece moras da imasi svoj ugao gledanja osim ovde narecenih odgovora ima jsoh odgovora. da ne serem vishe
 
pa da ti si krenuo da planirash kako ces d abudes duhovit ponekad treba reci u trenutku takve sgtvari se chesto tako reshavaju impulsivno uradis nesto glupo. ja isto tako ne radim impulsivno mene mrze a neki me se plase a sama sam kriva ali ebiga.
znaci ti tu stavku nisi razreshio sto nisi tada pozvao ebao im kevu ispisao im se na vrata (sorry ove teme me inspirisu, kakenje, piskenje, izvinite) ili ih zvao zezatorski ili shta nego ti to nosis
ali sve to ima dobro i loshe
mora da su te roditelji mazili i da si odlichan djak
zaebi sve i nadji sebi cilj.
mada to su neke moje stvari it imash svoje. sta si opsednut uopste drustvom
ogranicen si i tvrd
ali misli svojom glavom ne slusaj mene ja sam sad guru i svi cete me slediti
sto ih ne zoves obicno i ne pitas sto te nisu zvali
sta mislis sto nisu
zovi ti njih sve kod sebe na zhurku.....esi radio to nekad
 
jagodica:
pa da ti si krenuo da planirash kako ces d abudes duhovit ponekad treba reci u trenutku takve sgtvari se chesto tako reshavaju impulsivno uradis nesto glupo. ja isto tako ne radim impulsivno mene mrze a neki me se plase a sama sam kriva ali ebiga.
znaci ti tu stavku nisi razreshio sto nisi tada pozvao ebao im kevu ispisao im se na vrata (sorry ove teme me inspirisu, kakenje, piskenje, izvinite) ili ih zvao zezatorski ili shta nego ti to nosis
ali sve to ima dobro i loshe
mora da su te roditelji mazili i da si odlichan djak
zaebi sve i nadji sebi cilj.
mada to su neke moje stvari it imash svoje. sta si opsednut uopste drustvom
ogranicen si i tvrd
ali misli svojom glavom ne slusaj mene ja sam sad guru i svi cete me slediti
sto ih ne zoves obicno i ne pitas sto te nisu zvali
sta mislis sto nisu
zovi ti njih sve kod sebe na zhurku.....esi radio to nekad


Zurke??? Da li sam pravio zurke. Za razliku od ostalih koji su pravili zurke tako sto smo svi donosili po nesto. Ja sam pravio bahanalije o svom trosku. Bukvalno ludacke zurke. Pocev od ozvucenja preko ****, hrane kojih je bilo u izobilju. Kolaca i cega sve ne. Moji nikad nisu dozvoljavali da drugi donose nesto makar zurka bila i iz zajebancije. Znaci sve je bilo na njihov trosak. To se tesko recima moze opisati.

Pri tome nikad se nigde nisam hvalio kakva je zurka bila, niti sam isticao bilo sta, niti sam se hvalisao kako sam ja nakupovao **** i sve to.

I uvek su svi bili tu kad je trebalo da se zdere i pije ali pose....

Vise ne pravim zurke naucio sam neku lekciju.

Ljudi su izgleda i previse zajedljivi i ljubomorni.

Nikad nisam bio hvalisavac, u celoj kolekciji odece mozda imam 2-3 majse i 1-2 firmirane kosulje koje su u ormanu i oblace se jednom godisnje za specijalne prilike. Nosim ono sto nosi vecina omadine, a to je u principu oni sto se zove fals odeca duksevi sa bazara, buvljaka, nesto i od kineza. A ladno bi mogao da budem skroz firmiran. Znaci nikad nisam upadao u oci, uvek sam bio krajnje skroman. Tako da se ne moze reci da neko moze da me ne voli zbog napadnosti, zbog toga sto sam imao a oni nisu. Jer zaista nikad ni sa cim nisam pokazivao da imam vise nego drugi.

Iz skole sam se uvek vracao gradskim prevozom, nisam dolazio besnim kolima, nisam se vozio taksijem. Za uzinu sam uzinao isto sto i svi.
 
Ma bre, nemoj da se toliko trudis da se uklopis. To odvlaci mnogo energije. Tvoje drustvo sa faksa te ne prihvata, to je vise nego ocigledno. Razlog tome moze biti i to sto vide da si bolji od njih, ko zna. I budi ono sto jesi. Ako mozes sebi da priustis firmiranu garderobu, onda se oblaci tako. Nemoj sebe da menjas zato da bi te oni prihvatili. Meni delujes o.k., ne vidim zasto bi neko bezao od tebe. Nadji neku zanimaciju koja ne podrazumeva drustvo. (Npr. visi vise na ovom forumu). I slobodno se pohvali da si pravio dobre zurke.
Pozdrav!
 

Back
Top