Tablete za mrsavljenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

77

Početnik
Poruka
43
Koristila sam pretrazivac da nadjem nesto o ovome ali bez uspeha,ako neko zna neka me uputi.
Interesuje me da li je neka od vas koristila mozda XENICAL tablete za mrsavljenje ( nisam sigurna dal sam dobro napisala) i kakvi su bili rezultati, ili dal mozete da mi preporucite neke druge tablete koje su se dobro pokazale.
 
Moja topla preporuka je da bez lekarskog nadzora ne uzimas nijednu vrstu tableta za mrsavljenje. U najvecem broju slucajeva mnogo vise stete prave nego sto koriste. Ako imas problema sa kilazom (ti ili neko tebi blizak) moj savet ti je da odes na Institut za Higijenu i Nutricionizam pri Klinickom Centru Srbije. Obrati se Dr. Jagodi Jorga. Sem sto ce te nauciti (opet se ogradjujem tebe ili nekog tvog) kako da se pravilnije hranis a da ne gladujes, mozete savetovati i po pitanju svih vrsta tableta za mrsavljenje.
Ovo sve veruj mi iz iskustva :)!
 
Xenical nije tableta za mrsavljenje nego lek i sa njim se ne skida 7 nego 30 i vise kilograma, i uzima se iskljucivo pod kontrolom lekara i nakon ispitivanja.Tema obradjena do detalja na starom forumu.Koristite pretrazivac, molim Vas!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top