Vlade Divac i Vojska

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Podneta krivična prijava protiv Divca zbog ''izbegavanja služenja vojnog roka!?!?!
Kakva država. Kao prvo, sad su se setili??? Šta im to treba, da zadovolje svoju sujetu? Neverovatno!
Drugo, koga oni sad krivično gone? Jednog od ljudi koji su doprineli popularizaciji zemlje više nago svi političari unazad 50 i više godina???
Treće, svima je jasno da i kada takav neki istaknuti sportista ode u Vojsku nikad nije u istom tretmanu kao ostali vojnici pa se nameće pitanje smisla svega toga, setite se Sportske čete u JNA? Istu glupost su imali i sa Danilovićem pre par godina, ali ne znam kako se ta priča završila...
Toliko toga sam imao da kažem o ovome, ali sam se iznervirao i, ko zna koji put, razočarao u ovaj sistem i pola zaboravio. Šta vi kažete na to?
 
DIvac je covek koji je mnogo vise ucinio za Srbiju nego mnogo politicari cija deca takodje eskiviraju vojsku nekaznjeno ali moramo znati da je vojsku sluzio i Elvis Prisli kao sto je sluzi trenutno princ Karadjordjevic. Obaveza mora postojati za sve.
 
Могли су лепо да му кажу: ајде да испоштујемо закон, бла, бла, бла, ... цивилно служење (на папиру). Шта добијају овиме? Зезнули су га за куповину Књаза, сад га зезају за ово! Ееееј! Отераће човека! Узеће америчко држављанство и шта су онда постигли?!
 
Adalv:
Могли су лепо да му кажу: ајде да испоштујемо закон, бла, бла, бла, ... цивилно служење (на папиру). Шта добијају овиме? Зезнули су га за куповину Књаза, сад га зезају за ово! Ееееј! Отераће човека! Узеће америчко држављанство и шта су онда постигли?!

ja cu da kazem, a vi kako hocete.
Jednom je receno da bi Vlade Divac postao predsednik "samo tako"... kolika mu je popularnost u narodu...
Ljudi bre, pa kult tita je pao na Divcu tamo pre 15-18 god... kao je najveci sin nasih naroda?... Vlade Divac... :lol:

Zato mu nisu dali Knjaza. Zato mu sad prave probleme.
Ovo je - OGROMAN minus Kostunici. Ovo nije smeo da dozvoli. Ja ga inace cesto branim, ali ovo je budalastina par exellance.

nego ti, dovla, sto me impregnirash na savremenom? :lol:
 
Glupost.. Ne znam da nisu neki Zakoni promijenjeni, ali zakonski rok sluzenja vojnog roka, bar je nekad bilo u JNA je do 27 godina krajnji rok, nakon tog roka ne moze se pozivati niti se traziti nikakav vojni rok, a da stvar bude gora sada Divac kako rekoste ima 35 godina i prijava o kojoj je rijec takodje nema smisla jer opet validni Zakonski rokovi za ove slucajeve iznose 1 *jednu* godinu, tako da mrtav-ladan moze da se oglusi na ovakve gluposti..

nekom palo na um da dobije malo publiciteta ili da izmami koju hiljdarku od divca da ga ne gnjavi vise.. Nista neobicno za nas srbe.. Volimo se maltretirati pa to ti je....
 
А нама Србима је супштилност одувек била јача страна :сви они смајлији где се смеје и преврће очима, мрзи ме да идем на "напредно" :
 
jomini:
Podneta krivična prijava protiv Divca zbog ''izbegavanja služenja vojnog roka!?!?!
Kakva država. Kao prvo, sad su se setili??? Šta im to treba, da zadovolje svoju sujetu? Neverovatno!
Drugo, koga oni sad krivično gone? Jednog od ljudi koji su doprineli popularizaciji zemlje više nago svi političari unazad 50 i više godina???
Treće, svima je jasno da i kada takav neki istaknuti sportista ode u Vojsku nikad nije u istom tretmanu kao ostali vojnici pa se nameće pitanje smisla svega toga, setite se Sportske čete u JNA? Istu glupost su imali i sa Danilovićem pre par godina, ali ne znam kako se ta priča završila...
Toliko toga sam imao da kažem o ovome, ali sam se iznervirao i, ko zna koji put, razočarao u ovaj sistem i pola zaboravio. Šta vi kažete na to?

pa ja cu potpuno da odlepim...
OVO ima veze sa Politikom, iako postoji i poforum Vojska i podforum Sport, a moja tema o cisto politickom pitanju, abortusu, nema veze sa politikom...
hajde da je neko drugi pokrenuo temu, ali...
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

jomini, kome mogu da se zalim na tvoj rad?
 
Nexus 6:
pa ja cu potpuno da odlepim...
OVO ima veze sa Politikom, iako postoji i poforum Vojska i podforum Sport, a moja tema o cisto politickom pitanju, abortusu, nema veze sa politikom...
hajde da je neko drugi pokrenuo temu, ali...
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

jomini, kome mogu da se zalim na tvoj rad?

Аууууууууу, бре Нексусе6 ала си сујетан... па видиш валда да човек није на вези... мислим неко ми рече да ради... буди сигуран да ће вратити тему јер осим Твога има и других захтева за то... зашто одмах дижеш халабуку... :evil:
 
e,stvarno treba da ih je sramota! :evil:
ako on nije dovoljno uradio za ovu zemlju (kao i ostali uspesni sportisti):ko jeste?! bas ce imati neko nesto od toga sto je on trebalo da trune u nekoj kasarni ovde?!
pa,jte,ameri ne bi ni znali gde je srbija da nema divca! 8)
mislim,ja sam gloopo zensko ( :lol: :roll: ) i ne bavim se politikom,ali kontam da mu neko ovde vrlo uspeshno smesta sve vreme...prvo knjaz,sad ovo...sramota!

divac konza,bwe! :P
mp3 DLM "vlade..."
 
peach:
e,stvarno treba da ih je sramota! :evil:
ako on nije dovoljno uradio za ovu zemlju (kao i ostali uspesni sportisti):ko jeste?! bas ce imati neko nesto od toga sto je on trebalo da trune u nekoj kasarni ovde?!
pa,jte,ameri ne bi ni znali gde je srbija da nema divca! 8)
mislim,ja sam gloopo zensko ( :lol: :roll: ) i ne bavim se politikom,ali kontam da mu neko ovde vrlo uspeshno smesta sve vreme...prvo knjaz,sad ovo...sramota!

I agree, u potpunosti........
 
Da je čovek legenda (iako se lično nikad nisam preterano oduševljavao njegovim košarkaškim umećem) potvrdio je i ovaj put. Dakle MOZE KAD KOD MU SE DIGNE DA POCEPA SRPKI PASOŠ OBRIŠE SE S NJIME I UZME KOJI GOD HOĆE!!! Ali ne on dolazi kod ovog neobaveštenog idiota da ga informiše o svojim problemima i pri tome kritikuje američku štampu zbog stava koji je zauzela po ovom pitanju...EEEEEJJJ...mislim svaka mu čast na živcima i strpljenju sa srpskom stokom,a to se odnosi i na pola ljudi koji su ovde slali bolidne postove...čast izuzecima,malo ih je nažalost...samo ste me bre iznervirali
 
Daj bre ko jos u to da veruje verovatno pored nas prolazi nuklearni otpad ili prodaju sine na kilo a mi posto vise ne prolaze price tipa "pomracenje sunca" da gledamo u Divca ! u Vladeta umesto u vladu kaja je u padu!
 
jomini:
Podneta krivična prijava protiv Divca zbog ''izbegavanja služenja vojnog roka!?!?!
Kakva država. Kao prvo, sad su se setili??? Šta im to treba, da zadovolje svoju sujetu? Neverovatno!
Drugo, koga oni sad krivično gone? Jednog od ljudi koji su doprineli popularizaciji zemlje više nago svi političari unazad 50 i više godina???
Treće, svima je jasno da i kada takav neki istaknuti sportista ode u Vojsku nikad nije u istom tretmanu kao ostali vojnici pa se nameće pitanje smisla svega toga, setite se Sportske čete u JNA? Istu glupost su imali i sa Danilovićem pre par godina, ali ne znam kako se ta priča završila...
Toliko toga sam imao da kažem o ovome, ali sam se iznervirao i, ko zna koji put, razočarao u ovaj sistem i pola zaboravio. Šta vi kažete na to?

:evil: :evil: :evil:
kolko je mene iznerviralo....
eto, svinja proneveri 45 miliona evra + dil sa chika Miletom + koj zna shta josh
svaki 3 dan neko se rokne il ga roknu u vojsci...

a samo Divac problem.

:(

JADNA ZEMLJO!!!
 
jomini:
Setili se da dižu prašinu sad kad čovek ima 35 godina???

Ma, na njega su se okomili zbog prašine oko prodaje Knjaza kada se grdno zamjerio moćnicima iz G17 plus....
Zakonska je obavjeza svakog sposobnog državljanina SCG da počne sa služenjem vojnogi roka do 31.12 one kalendarske godine kada osoba puni 27 godina....Pitam se što je vojna vlast radila 8 godina....Pa sada iznenada pronašli zakonitost....Mislim stvarno... :-o
 
Definitivno bih napravio presedan za Vladu. On je ipak našu državu toliko zadužio svojim uspesima u sportu i trebalo bi da ga po izuzetku oslobode vojnog roka. U suprotnom čime je njemu (i ne samo njemu, nego svakom) država uzvratila bilo čim :confused:
 

Back
Top