Soferi

Copy_Cat:
hahahaha, PSD el si ovo ti rimovao? :lol:
Ma jok...
..nego ja ti tako znam gomilu nekih relativno bezvrednih stihova,refrena nekih pesama,textova,skecheva....i svega drugog. Kad cujem nesto brzo pamtim...i onda posle samo u doticnom trenutku izbacujem. Znam cak i citave filmove i neke ekranizovane serije napamet. Kao klinac sam ucio napamet Nindza Kornjace,Hi Mena...itd. :lol:
Mada imam obicaj i da naklepam ponesto iz glave...danas sam se na poslu nesto glupirao i stihoklepao. Napisao bih,ali nece niko da razume,pa nema potrebe. :D :D
 
PLESsitnihDEMONA:
"Zla sudbina se umesala
dzelati ce pozuriti
streljanje,giljotine,veshala
dzukele ce me dokusuriti..." :D :D
svaka chast! kakav talenat! kakva dikcija! kakav glas! raspon..... kakav.... ne znam.... neshto? sve?
ma idi, bwe..... sve znash kó velika zvezda.... :roll: :-D
kaT cje album??? :roll: :-D
 
Livija...dziskas u 5h sabajle? :lol:
Plocu ce da snimim kad prodam njivu. Nego pala cena nekretnina,pa izgleda da cu morati da prodam jos dve krave i mozda nekoliko prasica.

A ova pesma...od jednog od najomiljenjih shoferskih bendova...pogadjajte kog? :lol:

zagrlila NY plava noc
doslo je vreme kuci moram poc'
srebrni kadilak pretice sve
aerodrom kenedi ceka me
amerika tiho spava
na arodromu svetla plava
kuci, kuci, kuci letim ja


ili...

Duni vetre,malo preko jetre
umrecu od bola,umrecu od bola
izgorelo sve od alkohola :lol:
 
Jel? nemam pojma nisma je slusao...ja volim Mitra Mirica...i ponekad samo pustim Bad Comapny...Ready for love ili Bad Company (pesma) :lol:

...znas kako je ludilo kad vozis...pa odvrnes do daske
...and that's why they call me BAD COMPANY and I can't deny BAD COMPANY 'till the day I die...
Pa posle Mitar...cigance,cigance da tikupim zlatno lance... :D :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Jel? nemam pojma nisma je slusao...ja volim Mitra Mirica...i ponekad samo pustim Bad Comapny...Ready for love ili Bad Company (pesma) :lol:

...znas kako je ludilo kad vozis...pa odvrnes do daske
...and that's why they call me BAD COMPANY and I can't deny BAD COMPANY 'till the day I die...
Pa posle Mitar...cigance,cigance da tikupim zlatno lance... :D :D

slabo se druzimo Mitar i ja :D
a da znas da posao sofera uopste nije los...bas sam neki dan razmiljala o tome kako bi dobro bilo biti stalno na putu, bez gazde za vratom, sa muzikom do daske...i , jos ti pevaju pesme i posvecuju teme :p :)
p.s. i obaveznom tetovazom na nadlaktici :)
 
Jednom mi pricao ujak,kad je bio kod tazbine u Bosni,pa oni valjda hvatali i radio Osijek ili tako nesto...i kao STRANA top lista...glasanje. I kaze jalja se neki shofer...prica da vozi kamion ovo ono...malo spika sa voditeljem...i pita ga ovaj za koga glasa...a on kaze nesto kao...ne bih ja da glasam samo da pitam jel moze jedam predlog za ovu vasu top listu...ako moze Riblja corba?
A voditelj kaze kao...pa ne bi moglo ovo je ipak top lista strane muzike...a ovaj kaze...pa sta je Riblja corba nego strani bend. :lol: :lol:
 
Pa ako...pa lepo im je rako ovaj shofer...hoce covek Corbu na stranu listu. corba u Hrvatskoj sigurno nije domaci bend. :lol:
Znas bre koje ti povlastice imas kao sofer...mozes i dzabe da jedes po kafanama,posebno ako vozis bus ture. :D
 

Back
Top