Pa savremeni decaci da vas cujem......

Samantha Jouns:
Pa Dragi savremeneni decaci,...hocu da mi objasnite neke vase stvari.
Pa ovako :zasto kukate da ne mozete da nadjete devojku koja vama odgovara,.........a kada otrkijete da se svidjate nekoj devojci onda odmah pobegnete jer se plasite od vezivanja???

Očigledno da uvek neletiš na mačo - kvazi tipove, koji ne žele ozbiljniju vezu i vezivanje, već slobodnu "vezicu". A valjda, tim postupcima, pokušavaju da dokažu sebi, tj. svom društvu, da su frajeri, time što oni ne mogu da se vežu i zaljube, već sve posmatraju sa strane i hladno.

Ima još mnogo toga.
 
Sad postoji tu jedan efekat a to je ono kad te neko previse spopada za nesto... pa ti logicno stvori reakciju u tebi "pa cekaj stani malo"... Devojke tu prave veliku gresku sto potenciraju neke price o braku i slicno... i pre same veze... Te price treba da se pricaju o tom potom... Te price su za tipove ...hmmm nenormalne je prejaka rec... ali preuranjene i preopterecujuce... a da se prakticno jos nisu ni poljubili... i onda naravno da te price mogu samo da uplase i uslovne receno "olade" tipa...
 
Poenta valjda i jeste naci neku koja ti odgovara u svemu i sa njom ostvariti neku vezu. Fora je u tome sto tih koje ti odgovaraju u svemu nema...
Uvek ima nekih mana koje su cak i za one tolerantne nesvarljive. A ako ti neka ne odgovara u potpunosti onda sto se vezivati za takvu.... Naravno da i takva moze da ima prodju... ako ti delimicno odgovara... Ali ne za vezu... nego za semu...
Ja ne bezim od veze... ali za vezu hocu dobru...
 
Samantha Jouns:
Pa Dragi savremeneni decaci,...hocu da mi objasnite neke vase stvari.
Pa ovako :zasto kukate da ne mozete da nadjete devojku koja vama odgovara,.........a kada otrkijete da se svidjate nekoj devojci onda odmah pobegnete jer se plasite od vezivanja???

Ma nije to strah, nego vise faktor iznenadjenja, usled neocekivanog obrta. S tim se nije racunalo. :wink:
 
Hm...ima necega u tome.......Ali nije mi jasno zasto se BOJITE VEZIVANJA a toliko dugo kukate da ne mozete da nadjete odgovarajucu devojku sa kojom bi mogli da budete u vezi :?
:?
Sami ste nemate devojku....ne mozete da se zaljubite onda pocnete da se izlazite sa nekom devojkom i cim osetite da se vi njoj dopadate (ne mislim na posminjanje braka,vekovne veze,napadnosti,..nego po njenom ponasanju primetite da joj je lepo sa vama) odmah pocnete da je izbegavate,.....U cemu je problem???
 
mozhda u gestiqlaciji.....il otkrijemo da je alkos....il nas ne vole njihovi matori.....mozhda samo chuli od komshinke koja je medicinska sestra da ta neka ima aids.....il nam brani religija....the poenta je da to shto ti radish je generalizacija....g e n e r a l i z a c i j a....dakle ko kad bi ja reko sve su zhene bez uqsa i bez rezona i nemaju mishljenje i nije im stalo i gledaju plitko.....da se razumemo ja takvih poznajem tushta i tma....80% su takve....a i mushkarci....al ne znachi da treba da idem okolo i da qkam kako su sve iste il svi isti i kako ovo i kako ono....mislim mrsish bezveze.....e sad da ne bude da se ja neshto odvajam....generalno je tako zato shto provalim da joj se dopadam....i onda krene ona pricha da meni zaista nije potrebno da se nekome dopadam....i da mi taj neko pricha mishu moj preko telefona....i da me pita gde sam i da mi ovo i da mi ono....naravno da ne bezhim od da se vezhem z neq....al taq u princupu i nisam skorije susreo....a sve ostalo chim pochne neshto kao mi smo super i mi smo par....stay the fu.ck away from me....
 
@ samantino pitanje
Zasto mi muskarci bezimo od stalnih veza?
...
Imamo mi muskarci po nekad trip "nije mi jos vreme da se vezujem" mlad sam ja... to pod jedan... ali usled prirodne emotivnosti se borimo protiv njega...

pod dva... u slucaju da smo se izborili - taman pomislite jbt ovo je lepa i ozbiljna devojka, sa njom bih mogao da ostvarim vezu, dodje kum, burazer, batica, bilo ko i kaze - u brate al' sam sinoc "oshurio" "okachio" "natak'o" "kres'o" "kar'o" "izgazio" (kumova omiljena) "instalir'o" (baticina) ili standardno "yeb'o" klinku (iako se koriste i termini "lujku" "ludu" "kurvu" a ovde na forumu sinoc vidim i izraz "droplju"), od 17 god... sa ovolikim sissama... gde obavezno sledi gest obuhvatanja sveta rukama... uz obavezno i "al pushi mamu joj yebbem".... i onda, kad isprica to... gleda te onako pobednicki... a u ocima mu pise - a ti majmune, setas onu matoru...gajis...some jedan... ja - presretac... a ti - odgajivach... budalo...

i sta ces onda...

Duboko u sebi uzdahnes i ti kazes... "peezda ti materina, sto ti da (pa sad izaberes neki od onih prvih, ranije pominjanih termina) bolju (takodje neki od onih drugih, ranije pominjanih termina) od mene"...
...i tako to ide...
pa onda nemas vezu... jer ti nije vreme... mlad si ti... sto nas vraca na pocetak... :wink:

salim se, inache...
ali dobra je pricica, zar ne? :lol:
 
Mhm, oduvek sam imao zelju da se vezem za zensku osobu sa kojom sam, i vezem se ja, ali posle odredjenog vremena ta vezanost smori... Imam utisak da se cure promene onog trenutka kada provale da se muskarac vezao za njih, na gore, naravno, zanovetaju, hoce sve po svome, a ja to nesto bas i ne trpim... Hebi ga, takav sam... :mrgreen:
 
Samantha Jouns:
Pa Dragi savremeneni decaci,...hocu da mi objasnite neke vase stvari.
Pa ovako :zasto kukate da ne mozete da nadjete devojku koja vama odgovara,.........a kada otrkijete da se svidjate nekoj devojci onda odmah pobegnete jer se plasite od vezivanja???

Чича не бежи!!!
А зашто та девојка мисли о везивању ?
Да није настрана,неволи Чича везивање него СЕКС !!!
 
Samantha Jouns:
Pa ovako :zasto kukate da ne mozete da nadjete devojku koja vama odgovara,.........a kada otrkijete da se svidjate nekoj devojci onda odmah pobegnete jer se plasite od vezivanja???

Sta je bre ovo?
Ne poznajes logiku, kakve veze imaju prvi i drugi deo recenice?
Prvo lepo smisli u glavi pa sastavi u wordu sta pokusavas da pitas pa onda otvori temu.
Ovu nebulozu treba zakljucati, gde si Milo?
 

Back
Top