9/11 i svetska politika

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
Ovde je vodjeno dosta diskusija o tome sta se zaista dogodilo 9/11, snimljeni mnogobrojni filmovi kako priznatih i nepriznatih autora, americka administracija je bila ucesnik nemilih prozivanja koja su bila sasvim osnovana, Bushova fotelja je jedno vreme bila opasno uzdrmana, diplomatski sukob sa Francuskom koji je pretio da preraste u otvoren sukob zbog objavljivanja knjige "Velika prevara" Tijeri Mesana, sve su to fakta koji nas navode na razmisljanje da li je taj datum, datum zaostravanja i pocetka novog svetskog ustrojstva-ustrojstva ogoljene sile i bezvlasca koji preti da izazove konflikt velikih razmera kako u arapskom tako i u drugim delovima sveta.

Cesto se spominje vizija III svetska rata od poznatog masona Mazzinija koji je krajem XIX veka do detalja objasnio hijerarhiju razvoja sukoba koji ce izazvati nemire velikih razmera. Za prva dva je bio ono sto se kaze..... covek vidovnjak, za treci je predvideo nesto kao ovo sto se sada desava u svetu, narocito apostrofirano posle nemira muslimanske populacije u Evropi i sirenja tih sukoba po EU. Srz cele price, koju veliki mislioci danasnjice posebno podvlace je, da je WW III vec poceo i to 9/11, a da mnogi to i ne znaju.

Za one koji zele malo vise informacija neki linkovi:

http://www.threeworldwars.com/world-war-3/ww3.htm

Za one koji ne znaju materijal na sledecem linku je bila zanimljiva simbioloska analiza i ne samo ta, nekih dogadjaja vezanih za 9/11 te za jos neke dogadjaje, od Roberta Howarda.

http://www.stargods.org/SpecialReport/INDEX.HTM

I za kraj za one koje zanima ko je Robert Howard evo i njegovog sajta sa 1300 html strana.

http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/wake_up_america.html
 
marlon:
Ovde je vodjeno dosta diskusija o tome sta se zaista dogodilo 9/11, snimljeni mnogobrojni filmovi kako priznatih i nepriznatih autora, americka administracija je bila ucesnik nemilih prozivanja koja su bila sasvim osnovana, Bushova fotelja je jedno vreme bila opasno uzdrmana, diplomatski sukob sa Francuskom koji je pretio da preraste u otvoren sukob zbog objavljivanja knjige "Velika prevara" Tijeri Mesana, sve su to fakta koji nas navode na razmisljanje da li je taj datum, datum zaostravanja i pocetka novog svetskog ustrojstva-ustrojstva ogoljene sile i bezvlasca koji preti da izazove konflikt velikih razmera kako u arapskom tako i u drugim delovima sveta.

Cesto se spominje vizija III svetska rata od poznatog masona Mazzinija koji je krajem XIX veka do detalja objasnio hijerarhiju razvoja sukoba koji ce izazvati nemire velikih razmera. Za prva dva je bio ono sto se kaze..... covek vidovnjak, za treci je predvideo nesto kao ovo sto se sada desava u svetu, narocito apostrofirano posle nemira muslimanske populacije u Evropi i sirenja tih sukoba po EU. Srz cele price, koju veliki mislioci danasnjice posebno podvlace je, da je WW III vec poceo i to 9/11, a da mnogi to i ne znaju.

Za one koji zele malo vise informacija neki linkovi:

http://www.threeworldwars.com/world-war-3/ww3.htm

Za one koji ne znaju materijal na sledecem linku je bila zanimljiva simbioloska analiza i ne samo ta, nekih dogadjaja vezanih za 9/11 te za jos neke dogadjaje, od Roberta Howarda.

http://www.stargods.org/SpecialReport/INDEX.HTM

I za kraj za one koje zanima ko je Robert Howard evo i njegovog sajta sa 1300 html strana.

http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/wake_up_america.html
marlon, zasto neki ljudi misle da su Masoni neprijatelji Hristianstvu?ma da Vatikanska klika uvek psuje masone ali zato ima razlog, Vatikanu je vazno da nas: pljacka i sa te placke da sire lazljivo hristanstvo, a za pravu Veru od Boga nam data (kao sto znamo), jos u 9 veku su je izigrali.
Na proslu temu nisam Ti odgovorio, Masonskog vizionara, ali i sam si znao za njegovo ime, nezaboravi! ,masoni su fino bratsko udruzenje jer po pravilo i Ti si mi brat,pa kao takav ,ako imam mogucnosi (svakome) pomogo bi Ti...sto je u Hristanstvo Pravoslavne Vere (tome slicno) Vecito Prepovedano...
Ajd' pa ce mose cuti,
 
Brate vzeoy nema ovo veze sa masonima. Znam ja nekoliko njih u Beogradu. Ugledni ljudi, porodicni, bistri umovi. Ovde je rec o necem drugom. PREDVIDJANJU...a taj Mazzini je bio nosilac valjda 33 reda , ali ni to nije bitno. Bitno je sta je napisao, to je bilo izlozeno u British Museum-u i neko odmah sklonio. E sad sta se sve desavalo posle 9/11, ne treba da ti pricam ja, to ti bolje znas sta Bush, Ramsfeld, Condoliza rade po belom svetu.
 
Ma ne...ti znas da se malo zezam...:D
Ali bio sam prilicno iznenadjen sledom stvari u filmu ...onako kako ih je Mur predstavio. I sve mi je izuzetno logicno.
Mislim da nije daleko od istine ova teza da je WW3 poceo od 9/11...
Mada ja mislim da je Hladni rat WW3.
Jeli...jel ti ovo Mao Ce Tung na avataru? :lol:
 
Eh sto volim kada neko spomene 9/11...ipak mislim da taj datum nije TAJ.Prekretnica je bila ranije,ali kada to ne bih mogao da kazem,jbg vreme prolazi i neke stvari se zaborave.Prekretnica je bila kada su prvi put zaobisli UN u ime pravde poceli da sude po svetu u stilu kadije.9/11 po receptu "a la Markale" je posluzio samo za uvodjenje novijeg pravila a to je onaj "preventivni udar" tako da sada mogu da se istresu kad god im se digne a da im pri tom niko nista ne kaze.Znaci cnn kaze ovi imaju oruzje za masovno unistenje i masina krene.Nisam siguran da li je to uvertira u III svetski rat al dace biti neko njesra-verujem da hoce.Polazim od nase situacije.Secam se 89,90 godine kada je pocelo da se krcka kod nas onako malo otvorenije i sada pogledam ovo oko Vojvodine i vidim iste stvari u drugom pakovanju.Kada taj "recept" pogledas na visem (citaj globalnom) nivou dodjes-dodjem do (mozda paranoicnog) zakljucka da ce se deo sveta koji nece da prihvati odredjene "procese" provesti kao i mi.Davno su prosla vremena kada sam verovao u slucajnosti pogotovo na nivou globane politike,malo mi je neverovatno da neke velike zemlje rade nesto a da prethodno nisu napravile plan,analizu konretne akcije i naravno reakcije.Pa to je,ajde da kazem princip iz menadzmenta kada se utvrdjuje opravdanost nekog projekta pa koji su potrebni uslovi za uspeh istog i moguce prepreke i njihovo uklanjanje.Ma na koncu konca datum nije ni bitan ;)
 
marlon:
Brate vzeoy nema ovo veze sa masonima. Znam ja nekoliko njih u Beogradu. Ugledni ljudi, porodicni, bistri umovi. Ovde je rec o necem drugom. PREDVIDJANJU...a taj Mazzini je bio nosilac valjda mason (3) step. a resto skatis-rajt 33 reda , ali ni to nije bitno. Bitno je sta je napisao, to je bilo izlozeno u British Museum-u i neko odmah sklonio. E sad sta se sve desavalo posle 9/11, ne treba da ti pricam ja, to ti bolje znas sta Bush, Ramsfeld, Condoliza rade po belom svetu.
znam, znam marlon: da nema veze, ali kroz druge teme koje su postavljene na ovoj tabli, vido sam da mnogo od nji misle,za ovo sto se dogadja ili dogadjalo u Srbiju i bivsu Yugoslavij ,krivi su free masons (slobodni zidari), ali to nema veze jr se zna daje za sve krivia komunisticke mafije i domaci izdajnici, a posto ste Ti i "eremita" fini diskutanti na ovom forumu,i ako je moj Srpski slab, bas mije drago imati diskusije s'takve ozbiljne Srbe.
Aj'd zdravo,
 
nisam u stanju da prevodim, ali 'ajmo, citiramo...

World War 3 - Act V, Scene I: Collapse of US and Western Morals and Economies

Between 1776-1788, Edward Gibbons published a huge six volume work entitled The History Of The Decline And Fall Of The Roman Empire. Gibbons' work was scholarly and monumental, as it thoroughly covered a period of history spanning approximately 1,200 years. His goal in producing this study was to precisely catalog the reasons for the rise of the Roman Empire and the factors leading to the decline and fall of the Empire. Gibbons was universally hailed as achieving his objective brilliantly.

But, Gibbons not only created a document which details how and why the Roman Empire rose and fell; he created a document which detailed precisely how a successful and powerful Empire could be subverted and destroyed.

Gibbons listed five basic reasons that the enormous Roman Empire was destroyed:

1.The dramatic increase of divorce undermined the institution of the family.
2.The imposition of higher taxes undermined the economic stability and vitality of the Empire. Taxes were raised to pay for deficit government spending, to pay for food for all in society and to pay for government-sponsored activities of diversion, such as circuses and sports. Interestingly, as the time of the final collapse drew closer, greater emphasis was placed on sports, to divert the attention of the public from the distressing news of massive trouble within the Empire.
3.The drive for personal pleasure had become very intense, even to the point of obsession. Gibbons noted that, at the very end, sports had become more exciting and brutal.
4.People lost their faith, both religiously and in their government. Paganism gave way to Christianity and the efficient Roman Government gave way to chaos and disintegration.
5.Hidden conspirators were working within the government to secretly destroy it. They worked quietly, invisibly and deceitfully; during the entire time they were secretly dismantling the government of the Roman Empire, they publicly proclaimed their unswerving support of it.

e, sad. kakve ovo ima veze sa trecim svetskim ratom...(?)

nije uopste interesantno to sto je ovde citirano. interesantno je bas to sto ovaj citat nikom danas nije posebno interesantan - jer nije nikakvo otkrice. svi "znamo" da je amerika rim. svi "znamo" da ce zavrsiti kao rim.ova ideja nam je usadjivana sa svih strana i pre svega tom istom amerikom. danas sva eminentna inteligencija zvace ovu zvaku - pre svega americka. i mi svi se hranimo, nasladjujemo tom istinom. provaljeni su, sve je jasno. snimaju se filmovi, kritikuje se imperijalizam, amerikanci radjaju disidente, levica se budi, revolucija, makar ona kulturna, socijalna, vec dugo smrdi na pragu... svetski narod vapi za pravdom, amerika sve vise ugnjetava, cia, mia,sia, kia zavera protiv sveta i sopstvenog naroda... svetski sionizam. imperijalisticki komunizam. zavera protiv Sv. Demokratije... ali amerikanci se osvescuju i pocinju da dizu svoj glas protiv svoje drzave... svoje surove imperije. pozrtvovano, radi sveta, radi covecanstva.
sa druge strane, profilise se "pravo odvratno lice" americkog drzavnog aparata, sirova diktatura medija, tiranija kapitala...

treci svetski rat - to nije situacija kada dolazi do globalnog konflikta. to je kada svi prihvate da postoji globalni konflikt, KADA SE STVORI PARADIGMA (moracu da smanjim sa ovim izrazom, ali drag mi je srcu ebi ga) OPSTEG SUKOBA. i kada ni jedan dogadjaj, ma koliko se cak trudio da joj izmakne, svejedno zavrsi kao fakt koji je predstavlja pred istorijom . ako hocete da postignete jedinstveni i priznati rezultat neophodno je da se svi sloze oko uslova. da bi se svi slozili oko uslova, treba svi da prihvate da postoji nesto u nekim uslovima. a to naravno ne postoji pre svojih uslova, j.bi ga, u zivimo u svetu uslovnosti. u svetu gde je veza izmedju dva fakta objektivitet gde stvar postoji samo u relaciji. sta cemo, tako bog stvorio... a djavo razumeo. sve, od slova do stolice, postoji samo kao opis. za onoga, znaci, koji uslove stvara, nema ni amerike, ni evrope ni hladnog ni vruceg rata ni... nicega. ako stvaras uslove - ne mozes tim uslovima da budes uslovljen. to je djavo naucio od boga. zato, ima drugi svetski rat, ima prvi svetski rat, ali nije bilo drugog svetskog rata, nije bilo ni prvog... zato, ne desava se treci svetski rat, nema ga. jer je u toku.

pitanje (za one koji su procitali resurs): Sta je Opsti Rat? Kako ga prepoznati?

pitanje za 1000000$: odakle vam ti kriterijumi?

kvisko: Ko moze da bude pobednik u Opstem Ratu, "prvom" u istoriji u kojem svi ratuju za Svet?
 
Ajmo od kraja prijatelju. Za kviska ..u XX veku pobednik je bio Baphomet :lol: e sad u ovom ne znam ko ce da bude pobednik, al znam ko je albo-gatiran :lol:

Pitanje za 100.000.000.000.000$....nema brate kriterijuma...samo upalis CNN, FOX, BBC, .....spanske serije u nastavcima.Novi ciklus svakih godinu dana,fabula slicna, zaplet isti, pozitivci takodje, samo se negativci menjaju.

Kako ga prepoznati? Ja kazem, bolje da ga ne prepoznas, jer bogme za veliku vecinu kad ga prepoznaju bice dockan. Znaci treba ga prepoznati na vreme da ne bude dockan. Prepoznajemo sto bi rekli ldp-ovci...interlude...sa arapskim zemljama. Tu po meni nema velike filozofije. sukobi se lako izazivaju, raja je napaljive prirode, orlovi emisari sondiraju teren, albo-gatiraju nekoliko njih i eto sukoba i rata. E sad meni je mnogo veca mistifikacija kako ce Evropa da uleti u to. Nesto bas nisam siguran da ce ovi nemiri koji su bas lepo "aktivirani' po potrebi, biti odskocna daska za sukob vecih razmera. Vrlo je verovatnija varijanta da ce stvaranjem PARADIGME :lol: ali prave :lol: npr. na relaciji Moskva - Vasington, gde ce poceti prepucavanje ...a mozda i projektilsko pucanje, ako ne bas po USA ono makar po Avianu i sl. mestima. Pa onda npr. zalutaju projektili..jedan u Rim, drugi u Pariz i eto nam fabule samo sa novim herojima ili antiherojima, zavisi kako je ko pozicioniran.

E posle sledi ono sto ti pricas oko uslova i slaganja oko uslova, a za to vreme zvezde repatice prelecu zemlju Srbiju u svim pravcima i zapadno i istocno i severno i juzno. Kosmoloski fenomeni. Mozda se i negde sudare u letu pa imamo besplatan vatromet sa letecim glumcima.
I onda vise kao sto reces :lol: ...ne postoji ni amerike ni eu ni berlinskog ni kineskog zida samo jedno nistavilo gde Orvelovi junaci samo pisu kvazi istoriju a mi gledamo kao majmuni reklame za Maldive ili Sejsele i mislimo....kako je tamo lepo....
 
Grandfather:
Davno su prosla vremena kada sam verovao u slucajnosti pogotovo na nivou globane politike,malo mi je neverovatno da neke velike zemlje rade nesto a da prethodno nisu napravile plan,analizu konretne akcije i naravno reakcije.Pa to je,ajde da kazem princip iz menadzmenta kada se utvrdjuje opravdanost nekog projekta pa koji su potrebni uslovi za uspeh istog i moguce prepreke i njihovo uklanjanje.
Deda, ti i ja bre kao yin i yang teorija zavere. Sad kad god mene napljuju, ima da kazem....izvol'te obratite se gosn dedi. :lol: :lol: :lol:
 
Dakle ovako (efendija oprosti sto blejim po tvojoj temi ali kum i ja smo izuli po ceo veliki MB od 2 l pa nam ne uzmi za zlo... jbt pisem ispravno...pa tek ovako janpi sedamo u 206 i palimo u "vruceg gavrana" na jos po jedno...)
ko god dodje ima pivo... znate ko smo...
a sto se tice septembra u americi... sledeci put im zelimo termo nuklearni napad navecih mogucioh razmera, bez obzira na posledice po globalnu klimu

p.s.
zivecu i u ledenom dobu samo oni da nestanu. Bilo bi lepo kad bi sa njima nestali i svi njihovi obozavaoci sirom sveta. A posebno znate gde... :wink:
 

Back
Top