1, 2, 3,...Stop! Počni ponovo! 1, 2, 3,...

teardrop

Aktivan član
Poruka
1.388
Juče sam na nekoj temi pročitala da u Beogradu operacija "odevičenja" staje 60 evrića. Mis'im, šta posle toga? Vratiti "brojač" na nulu, pa brojati od početka? 8) Šta je sa dotadašnjom "kilometražom" (ili "centimetražom", kako vam drago)? A, šta je sa iskustvom? "Dragi, ti si mi prvi, samo sam prirodno nadarena" ;)
Devojke, da li bi to uradile? Zašto bi uradile? A zašto ne bi uradile?
Momci, kako vi to doživljavate? Plaši li vas tako nešto ili vam je glupo?

Tear kontala... Da mi žena u mojim godinama (berba 'xx, odlična godina 8) ) kaže da je virgo intacta, zabrinula bih se za njen zdrav razum 8) Ozbiljno! Ne bih baš da budem licemer i baba-devojka, bolje raspuštenica ;)
 
oh sad sam se setila mog prvog susreta sa seksom. ooooooooooooo kako je smesno. e a posle sam odlucila da to vise nikad ne radim, jer sta tu ima da se radi, mislim uradila i to je to.a onda sam se predomislila i ne kajem se lol.
imam drugaricu iz srednje skole mislim da je jos uvek nevina.imam koleginicu koja je godinu dve mladja od nas i po njenoj prici nevina a sva je nabudzena ali infatilna do bola. stvarno je fis u mozak.ona prva iz skole je zbabana, ova druga je sva ko pevaljka. krajnosti su cudo.
i stvarno nije zdravo, mislim da sve to ne treba da se radi ne bi bilo ni izmisljeno.
da da da prirodno talentovana hihih
ma daj sve te price o broju prethodnika ili prethodnica sasvim su bez veze. da svako od nas zna da ce naci nekoga ko mu odgovara ostali bi mozda nevini do tog nekoga. opet, moras imati iskustvo da bi znao sta ti prija moras da upoznas svoje telo i potrebe da bi mogao da uzivas.ja se ne opterecujem. svako mora da ima proslost i kroz nju je to sto jeste u sadasnjosti i njome gradi svoju buducnost.
i sad sam se raspisala i ne ide mi od ruke da budem dubokoumna
 
Ma kakvi .... nikad to ne bih uradila ... pa tačno da Bred Pit to od mene zahteva :)
Kad si nevin toliko toga ne znaš i toliko ne znaš da uživaš u sexu da je to prosto poražavajuće. Zato više volim ovo stanje sada (odredjeno iskustvo i odredjeni broj) i ništa ne bih menjala za to .... jer, na kraju krajeva, i kroz sex možeš da biraš sebi partnera ....
 
majcheki:
Ne mogu ni da zamislim pravi razlog postojanja tako nečeg... Stvarno, šta bi moglo cicu da natera na to?
Natera je to sto se zateleba u neku sirovinu koja pocne da ***** kako on zeli da ozeni nevinu devojku, nijedna druga ne dolazi u obzir a on se naravno yebe okolo da mu ne prodje mladost uzalud, jelte. :roll: E onda ta pacenica u strahu da ga ne izgubi, njega skota :roll: , ode lepo da se operise i fino moze da stane pred njega prve bracne noci. :roll: I onda zive srecno do kraja zivota... ali malo sutra! :roll:
 
chokolada:
Natera je to sto se zateleba u neku sirovinu koja pocne da ***** kako on zeli da ozeni nevinu devojku, nijedna druga ne dolazi u obzir a on se naravno yebe okolo da mu ne prodje mladost uzalud, jelte. :roll: E onda ta pacenica u strahu da ga ne izgubi, njega skota :roll: , ode lepo da se operise i fino moze da stane pred njega prve bracne noci. :roll: I onda zive srecno do kraja zivota... ali malo sutra! :roll:

:sad: bedak...
 

Back
Top