zastita prava zivotinja i edukacija ljudi

da li ste ucinili ikad nesto dobro za zivotinje?

  • da

  • ne

  • hteo/la bi ali se nemam kome obratiti

  • jesam,clan sam lokalnog drustva za zastitu zivotinja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

biljana stupar

Početnik
Poruka
4
Kako pomoci raznim drustvima za zastitu zivotinja u Srbiji i kako pomoci zivotinjama svakog dana,na ulici,u kuci i kako podstaci druge da promene svoje nehumane stavove o zivotinjama.Volela bi kad bi iz ove teme mogla proizici stvarna akcija ili plan ili bilo sta drugo a sve u cilju pomoci napustenim i ostalim zivotinjama.Nemoguce je da se to ne moze jer Evropa je u tome daleko,daleko ispred nas.Pa samo u BiH,Albaniji i Srbiji ne postoji zakon o zastiti zivotinja i kaznjavanju onih koji ih maltretiraju.

Ima li neko ko misli kao ja ili bar slicno?
 
I ja se potpuno slazem sa tobom !!!!
ako si iz bg-a i stvarno zelis nesto da uradis po tom pitanju a nisi clan nikakve organizacije,ja te pozivam da pristupis mom uduzenju NAT-ART. Mi smo udruzenje ljubitelja prirode i umetnosti. Josuvek smo mlado udruzenje(od skoro postoimo) ali u planu nam je i ogranak za zastitu zivotinja i pristupanje nekoj vecoj organizaciji koja se time bavi. Jasno je svima da ce to ovde tesko ici ali dacemo sve od sebe. Pa kao hoces evo ti moj mail elcapettano@yahoo.com Ja sam predsednik udruzenja i svaka podrska je dobrodosla. Za nekoliko dana bice gotov i nas sajt na kome ce biti sve informacije za zainteresovane a do tad mozes slobodno da mi pises putem mail-a.
pozdrav
 
gigule:
ja sam na exitu potpisla peticiju za donosenje tog zakona i peticiju o zabrani lova i pretvaranje lovista u nac. parkove
i dobijam radovno malove udruzenja sloboda za zivotinje
www.sloboda-za-zivotinje.org

ali nisam jos uvek clan

zasto nisi clan?????????
ja nisam znao da na exit-u moze to da se potpise inace bih vrlo rado to isto uradio.
i za tebe vazi ono: ako nisi clan mozes da postanes !!!
da ti neponavljam sve procitaj sta sam njoj napisao pa ako hoces javi se.
i nadam se da se neces ljutiti ako "ukradem" taj sajt koji si spomenula,hteo bih da ostvarim neki kontakt sa njima.
hvala...
pozdrav
 
indijancina:
zasto nisi clan?????????
ja nisam znao da na exit-u moze to da se potpise inace bih vrlo rado to isto uradio.
i za tebe vazi ono: ako nisi clan mozes da postanes !!!
da ti neponavljam sve procitaj sta sam njoj napisao pa ako hoces javi se.
i nadam se da se neces ljutiti ako "ukradem" taj sajt koji si spomenula,hteo bih da ostvarim neki kontakt sa njima.
hvala...
pozdrav
životinje i umetnst, ohohoho super!
a nije exit samo mesto gde se mladež drogira i divlja uz neku ludačku muziku ( znam da to ti nisi napisao...ovo je parodija na predstavu kakvu protivnici imaju o exitu) ...ima tamo svašta nešto korisno :D
naravno da se neću ljutiti da ukradeš taj sajt, naprotiv!!!!!
kada budeš sredio svoj sajt javi pa da da vas vidimo ;)
mnogo sreće i javi se obavezno!
 
gigule:
životinje i umetnst, ohohoho super!
a nije exit samo mesto gde se mladež drogira i divlja uz neku ludačku muziku ( znam da to ti nisi napisao...ovo je parodija na predstavu kakvu protivnici imaju o exitu) ...ima tamo svašta nešto korisno :D
naravno da se neću ljutiti da ukradeš taj sajt, naprotiv!!!!!
kada budeš sredio svoj sajt javi pa da da vas vidimo ;)
mnogo sreće i javi se obavezno!


HVALA,HVALA...
znas da su svi umetnici pomalo divlji i uglavnom vole ludacku muziku... i muzicari su umetnici :D
nemoj da brines obavezno cu objaviti nas sajt cim bude gotov.
pozdrav
 
pudlala:
clan sam jednog udruzenja koje je postalo dosta kontraverzno... na zalost.

na zalost ima i takvih...
nas poziv uvek vazi i uvek cemo te sa zadovoljstvom primiti kod nas. Na tebi je da odlucis.
Trenutno smo u fazi selidbe iz starog u novi prostor,cim to bude gotovo (a nadam se vrlo skoro) javicu ti novu adresu udruzenja a mozes da svratis na neku od izlozbi koje ce biti odrzane po otvaranju (fotografija,ulja na platnu,ogrlica).
pozdrav
 
Radim na zaštiti životinja, od kad znam za sebe. Jedno vreme sam
bila član predsedništva društva za zaštitu životinja Srbije, a sada radim
samostalno, pomažem životinjama konkretno, kad god sam u prilici.
Na mnogo ljudi sam prenela pozitivan stav i ljubav prema životinjama,
a ono što mi je najvažnije i na svog sina. U mojoj porodici je ljubav prema
životinjama i prirodi tako reći genetska.
Apelujem na sve ljubitelje životinja da konkretizuju svoju ljubav i pažnju
prema životinjama i da se ne bave samo potpisivanjem peticija, već da
spasu neku životinju sa ulice, udome je, nahrane i izleče, ukoliko je bolesna...
 
gigule:
pošto sam potpisivanje peticija pominjala ja, kanda da sam malko prozvana jel?
Ma bre Gigo nije tochno!:-)
Moj stav je da u Srbiji ne mozemo da promenimo nishta, ama bas nishta, (Znam da zvucim kao pesimista) jedino da delamo na mikro planu. Na primer, hraniti lutalice u kraju, sakupljati pare za sterilizaciju i lecenje, napraviti po koju kucicu i kad god moze maaaaaziti ih. Eto. Nemam nista protiv peticija ali od njih ovde ima malo koristi.
Poljubac za Gigule.:-P
 
uf ok potpisala sam tu peticiju na tom glupavom exitu
ali pre toga hranila lečila ... mačića kučića ježeva svraka i koječega ...
delujem lokalno, ne brini..eto skoro su me je prošle godine zgazla kola jer sam kupila mačiće po putu, neko ih bacio a oni se razmileli po putu ...
ajde bre glupo je sada da pišem o tome...
podrazumeva se valjda da svakom u nevolji pomažeš...čoveku ili životinji... i to nema veze sa člansvom u bilo kakvoj organizaciji.


luftiguzu :) cmoka i tebi.
 

Back
Top