Ratni zlocinac na slobodi!

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Haški sud oslobodio Halilovića !

Bivšeg zapovjednika Armije RBiH 53-godišnjeg Sefera Halilovića Međunarodni krivični sud za bivšu Jugoslaviju u Haagu oslobodio je danas optužbi o odgovornosti za masakr nad hrvatskim civilima u BiH 1993. godine.

DEN HAAG - Bivšeg zapovjednika Armije RBiH 53-godišnjeg Sefera Halilovića Međunarodni krivični sud za bivšu Jugoslaviju u Haagu oslobodio je danas optužbi o odgovornosti za masakr nad hrvatskim civilima u BiH 1993. godine.

Komandant zločinackih falangi(tzv.ABiH),zasluzan za protjerivanje oko pola miliona Srba iz FBiH i za ubistvo na desetine hiljada srpskih civila,izlazi na slobodu!

...i tome sudu treba da se predaju Radovan i Ratko...hoće,ako su ludi!

Svaka cast,za svako ubijeno srpsko dijete od strane njegovih razbojnika,treba Seferu Halilovicu dati orden!

...imace ih na hiljade i hiljade...

...još jedan ekser u sanduk u kome je BiH!
 
Nije nikakvo cudo... Pored toga sto je pomenuti oslobodjen, takvih je inace malo u Hagu.. Dakle nece me cuditi da i za Nasera Orica izreknu oslobadjajucu presudu.. Dakle, Srbi su najveci zatocenici haga, u nesto manjoj mjeri Hrvati i na kraju muslimani se oslobadjaju optuzbi.. Sta ce jadni ljudi, nisu oni krivi, ma krivi su samo srbi..

Eh, da zaboravio sam da su srbi izvrsili agresiju na same sebe i naravno treba im suditi sto su pokusali samoubistvo iz zasjede..

POz.
 
То је то... стално иста песма... ДВОСТРУКИ АРШИНИ... они само спроводе у дело своју одлуку о томе да су: СРБИ КРИВИ ЗА СВЕ У БИВШОЈ СФРЈ... само је питање ЗАШТО МИ ЋУТИМО... ЗАШТО ЋУТИМО НА ПУШТАЊЕ ОНОГ ШИПТАРСКОГ ЗЛОЧИНЦА, ЈОШ СУ БИЛИ ДОНЕЛИ ОДЛУКУ ДА СЕ БАВИ ПОЛИТИКОМ ПА СУ ЈЕ ПОВУКЛИ... ТАКО ДА МЕНЕ УОПШТЕ НЕ ЧУДИ ОВА ОДЛУКА О ХАЛИЛОВИЋУ...

ЧУДИ МЕ ЗАШТО СРБИ ЋУТЕ ...????????????????????????
 
-Dimitrije-:
Haški sud oslobodio Halilovića !



DEN HAAG - Bivšeg zapovjednika Armije RBiH 53-godišnjeg Sefera Halilovića Međunarodni krivični sud za bivšu Jugoslaviju u Haagu oslobodio je danas optužbi o odgovornosti za masakr nad hrvatskim civilima u BiH 1993. godine.

da li vi procitate uvodni post pre nego sto odgvorite?
i onda posle ovakvog uvoda svi udarite u lamentiranje o pravima srba...
ili ste se mozda zabrinuli za hrvate?
 
ma naravno da svi zlocinci moraju da odgovaraju,nego meni simpaticno sto ste toliko zabrinuti za hrvate iz bih:)

mada i ja moram da priznam da je simptomaticno da muslimana ima ubedljivo najmanje u hagu,nisu ni oni bas bili nevinasca...to vam je primer efikasnog lobiranja,ono sto mi jos uvek nismo naucili
 
@ Elvin..

Mogu da ti dam moje misljenje, jer sigurno da ne dijelim misljenje mnogih ali eto..

Kao prvo, nisam ja zabrinut za hrvate u BiH, bolje se oni snalaze nego li iko drugi, no ipak, ruku na srce vise proganjaju od muslimana, a to je neposteno... I sami znate kada nekog strefi isti jad kao i vas onda imate osjecaje za istog jer znate kako mu je...

Tudjman je presao hrvate u BiH, s tim sto je napravio Wahingtonski sporazum, o cemu sam vec pisao, a samim ti i srbi su u nezavidnom polozaju, posebno kada se tice Haskog tribunala.. Ni jedan velikan nije ni optuzen a tek osudjen u Hagu, a srba i hrvata ima,, ovo su dakle cinjenice.. Kako da se vjeruje Haagu kad je jednostran..

Dakle ni hrvati ne zaostaju mnogo, mada ih ima manje, sa optuznicama...
I na kraju krajeva stosta moraju da dijele ovde u federacijia sa muslimanima sto nije to za sta su se u stvari borili.. pa ja ih i razumijem, mada kako rekoh bolje se snalaze od srba..

Toliko od mene...
 
Elvin:
da li vi procitate uvodni post pre nego sto odgvorite?
i onda posle ovakvog uvoda svi udarite u lamentiranje o pravima srba...
ili ste se mozda zabrinuli za hrvate?

A ti nisi video ovo:
Komandant zločinackih falangi(tzv.ABiH),zasluzan za protjerivanje oko pola miliona Srba iz FBiH i za ubistvo na desetine hiljada srpskih civila,izlazi na slobodu!

Ko sto rece Ivo Andric: "Gore su cak i poturice od turaka".

Tvoj i zoxov dragi alija, sto je imao po stotine koncentracionih logora u bosni. Svakodnevna silovanja svih uzrasta srpkinja, mucenja i klanja. To je taj vas evropski lider. Koga je vas dragi zapad podrzavao. Po vama Srpski heroj Ratko Mladic nije trebao da oslobodi Srebrenicu od srbozderskih mudzahedina sto su preko 3000 srba poklali.
 
gospodine vi ocigledno niste sposobni za normalnu komunikaciju,vec odmah pribegavate etiketiranju,
nemojte da me trpate u isti kos sa zoxom i da me nazivate poturicom

ako je taj covek odgovoran za smrt desetine hiljada srba zasto mu ne sude u rs?

o tome da li je mladic oslobadjao srebrenicu od mudzahedina ili od njenog stanovnistva sudice istorija ja u tu raspravu ne zelim da ulazim, sve je to jos uvek prilicno mutno...
 
Pa i Nasera Orica ce osloboditi. Sta se cudite. Poznato je, cak se i budala javno hvalio svima da je napravio dil sa tuzilastvom. To su price druge vrste, a sta je doticni radio na teritoriji srpskih sela svake noci to znaju oni jadnici koji su preziveli masakre. A svako jutro se lepo kao dobar decko vracao u Srebrenicu, skidao uniformu i pravio blesav. Ko ne veruje neka malo proseta netom, pa ako ne veruje srBskim izvorima, nek trazi anglosaksonske pa ce videti isto to o cemu govorim.
 

Back
Top