Najbolji webhosting

Za eHost neznam.... ali uplatio sam hosting kod Soloymi-a i mogu da kazem da su odlicni....
Pogledajte odnos cene i kvaliteta i sta sve u koji paket ulazi pa cete videti zasto ih toliko hvalim... :D

Pozz
 
Hehe evo meni upravo neki Hrvati odobrili

200Mb prostora, 2Gb protoka, FTP, cPanel, ...Fantastico :razz: i sve to za Dz, svideo im se sajt koju cu da hostujem :cool:

nista samo se hvalim :mrgreen: i necu Vam dati link :twisted:
 
@soloymi
Ajd sto spamujete forum ovde javljajuci se kao razlicit korisnik al sto me spamujete na mail. Nemam nista protiv vas al kako cete da budete ozbiljan hosting ako se bavite Spamom ? Mislim nespojivio.
Inace samo da znate ja SVE spamove koje dobijem pregledam i gde god je to moguce intervenisem sa prijavama. Vase Spamove sam prosledio google-u (jer je stigao sa vaseg naloga linda@gmail.com) i takodje sam prosledio i Vasem provajderu kod koga drzite server (www.layeredtech.com). Kao sto rekoh nemam nista protiv Vas licno ali protiv SPAMERA imam i borim se koliko mogu. Inace taj Vas spam mail ne samo sto je spam nego je atak na zdrav mozak , mislim koja bi budala poverovala u ovako nesto: (sledi mail koji sam dobio od Vas).P.S. Niti se zovem Milance niti sam ikad kontaktirao doticnu "lindu" da bi mi ona pisala kako ste Vi broj 1 hosting.
"Milance puno ti hvala za www.soloymi.com
kako si mi i napisao stvarno su hosting broj 1 kod nas
evo prosla su tri meseca i namam ni jednu zamerku...

Promotivni period koji su mi obecali stvarno su i dali i usluga im je nevidjena tehnicka podrska mi je izasla svaki put u susret u rekordnom roku...

Ma nema sta stvarno si mi zavrsio extra posao da se vise necimam oko hosta....

Sad sam uzela jos par komada ocu i ostale sajtove da prebacim kod njih pa kad zavrsim javljam ti da ih pogledas."

Sve u svemu neozbiljno momci ne radi se tako posao. A da sam slucajno Vas klijent i da dobijem ovakav mail na neki od moj naloga otkazao bih Vam istog momenta usluge.
 
Ja sam rekao iskreno za soloymi i nisam kao sto kazes prijavljen kao razlicit korisnik. Sto mogu i drugi da potvrde.

Taj mail je i meni dosao i ne kazem da nije spam.

Sto se te prepirke na mojsajt tice, nemam komentar, svako kome nesto zapne krivi server. Meni licno odgovara i hostujem dosta sajtova kod njih.
 
MorPHeuS_:
Sto se te prepirke na mojsajt tice, nemam komentar, svako kome nesto zapne krivi server. Meni licno odgovara i hostujem dosta sajtova kod njih.

Ma to sto se tamo zale nema veze ni sa serverom ni sa korisnikom jednostavno je IP adresa servera na black listama nekih provajdera. A to je naravno posledica gorepomutih radnji tj. spamovanja
 
Idi na sajt pa ce oci da te izbije
icon_wink.gif
 

Back
Top