Otišao monitor....

Kornel

Zainteresovan član
Poruka
216
Monitor Compaq V75 je otišao na večna lovišta, lepo je zadimio, i gotovo. Interesuje me, pre nego što kupim drugi, da li može to da se desi zbog grafičke(neka falš struja, itd.)?? U pitanju je TNT2 model 64. Rezolucija je bila 1024x768, sa 32 bit dubinom boja, monitor je bio iz 1998 god..
Ps: Ako je glupo pitanje, izvinjavam se, ali sam malo nervozan, pošto baš sad ne stojim najbolje sa kintom :-(

Poz svima!
 
Inače sve je radio ok, do juče, kad je sve tako počelo, da su dve ikone na desktopu pocrnule, dao sam refresh, i sve je funkcionisalo još dva sata.

Primetio sam, da ona strana grafičke, na kojoj je hladnjak, UOPŠTE se ne zagreva, ali na onoj zadnjoj može se primetiti malo veća temperatura(sa dodirom prsta, pošto ovde nema senzora).
Poz!
 
bavim se profi tim stvarima, normalno je to da se greje hladnjak na grafickoj jer je za to i postavljen tu gde treba normala je cak da se toliko greje da ne mozes da zadrzis prst na hladnjaku 60-70 stepeni celzijusa
sto se monitora tice najverovatnije je pusio VN stepen ili mrezni stepen
od novih monitora posto nemas trenutno kintu kupi polovan neki 17" ton ti je oko 40€ ili nov na primer Samsung 17" SAMTRON 76V on ti je oko 90€
 

Back
Top