РАДИ ИСТИНЕ

Poruka
22.423
ДА БИ СЕ ДЕМАНТОВАЛЕ ЛАЖИ СРБ-ПАГАНА
ИЗВИЊАВАМ СЕ СВИМА УНАПРЕД
Саопштење 05/1105
Београд, 15. новембар 2005.

АКЦИЈА "БРИЈАЧ"

Након недавних догађаја у Новом Саду, Отачаствени покрет Образ указује на чињеницу да се спектакуларна хапшења по узору на америчке акционе филмове примењују искључиво против младића који су се на свој начин супротставили србомрзачком наступу Миленка Перовића и Зорана Петакова, а не и против групице анархиста и наркомана која је организовала скандалозну трибину на новосадском Филозофском факултету.

Стога се неизбежно намеће питање – због чега припадници специјалних јединица полиције, под пуном ратном опремом, нису послати да ухапсе:

Чеду Јовановића и Жарка Кораћа, због организованог упада њихових присталица на трибину "Истина о Сребреници" на београдском Правном факултету, изгредничког понашања и покушаја насилног прекидања трибине;

Наташу Кандић, због шамарања унесрећених србских избеглица са Косова и Метохије на скупу породица 1300 отетих и несталих Срба у Београду;

Зорана Петакова, због израде и лепљења налепница "Стрељање је ОК", којима се велича злочиначко убиство ђенерала Драже Михајловића?

Драконске и потпуно једностране мере репресије којима смо сведоци ових дана представљају опасан правни преседан који може имати несагледиве последице по правну сигурност и уставом загарантоване слободе и права грађана. Због свега тога, Отачаствени покрет Образ захтева хитно ослобађање ухапшених србских младића и примену једнаких аршина на све држављане наше земље, без обзира на њихово политичко опредељење.

Отачаствени покрет Образ
Информативна служба
 
Ako ne budemo primenjivali isti arsin za sve, ne mozemo ocekivati ni da svet prema nama bude pravedan. Cenice nas onoliko koliko sami sebe cenimo. Onaj plakat "streljanje je ok" je u najmanju ruku poziv na linc, a klinci i klinke koji dolaze na takve tribine postaju potencijalne ubice neistomisljenika.
 
БЛ, без увреде, али ови твоји нису баш добро размислили о овоме. Истина је да постоје различити аршини, али ако би сад пустио ове билмезе на слободу, то би био знак да је држава слаба и они би то искористили да још агресивније наступе.
П.С. Фашисте и нацисте не признајем за Србе!
 
nista ja nisam lagao,samo sam preneo saopstenje obraza,ko ne veruje ostavio sam i link.opet ponavljam,cinjenica je da su stali u odbranu neonacista...a kad nemaju nista drugo da kazu,onda je na udaru ceda jovanovic,natasha kandic,teletabisi i pticji grip...
cinicno deluju pokusaji obrazovaca koji se pozivaju na demokratiju,odbranu ljudskih prava i slicno...kad se sami zalazu za rusenje i ukidanje demokratije,vladavinu neke "staleske monarhije"njihovog idejnog tvorca dimitrija ljotica i uopste,vladavinu nad drzavom bez ikakve podrske naroda
mada,ceo program i delovanje mite bogomoljca se svodilo na to,kako vladati bez podrske naroda,tako je i izmislio nekakav feudalni surogat skupstine,"staleski parlament"
 
Zex:
Ako ne budemo primenjivali isti arsin za sve, ne mozemo ocekivati ni da svet prema nama bude pravedan. Cenice nas onoliko koliko sami sebe cenimo. Onaj plakat "streljanje je ok" je u najmanju ruku poziv na linc, a klinci i klinke koji dolaze na takve tribine postaju potencijalne ubice neistomisljenika.

Баш тако, ЗЕКС, ако нема истих аршина - нема ни правде, већ успостављање КРИВДЕ и само изазивање већих побуна и можда придобијање још присталица за неке идеје које нису баш најсрећније...

... овде се, рецимо, ни једна шушумига која ми изиграва овде антифашисту и антинацисту НИЈЕ ОГЛАСИЛА НИТИ ОСУДИЛА ПЛАКАТ СКОТОВА КОМУНИСТИЧКИХ, нити се ико упитао шта ће они са таквом врстом пропаганде на било ком факултету КАДА ЈЕ ДРЖАВА ДОНЕЛА ОДЛУКУ О ИЗЈЕДНАЧАВАЊУ УЧЕСНИКА РАТА У СРБИЈИ (четника и партизана)...
 
Adalv:
БЛ, без увреде, али ови твоји нису баш добро размислили о овоме. Истина је да постоје различити аршини, али ако би сад пустио ове билмезе на слободу, то би био знак да је држава слаба и они би то искористили да још агресивније наступе.
П.С. Фашисте и нацисте не признајем за Србе!
Треба да зе затворе сви фашисти, али и комунисти и либерали. Комунисти су више убистава извршили у Србији; него ли милошевић и немци заједно
 
Бл:
Треба да зе затворе сви фашисти, али и комунисти и либерали. Комунисти су више убистава извршили у Србији; него ли милошевић и немци заједно

i da ostanu samo tvoji obrazovci i popetare...nece moci to,barem ne u srbiji...probaj to u republici srpskoj,mada ni oni nisu ludaci da to rade
 
Adalv:
П.С. Фашисте и нацисте не признајем за Србе!

Није ваљда да комунисте признајеш за Србе ???

Између фашиста, нациста и комуниста нема никакве разлике, осим у називима, симболима и лажној пропаганди - ако боље размислиш потпуно су комун-исти
фаш-исти, нац-исти.... исти, исти, исти, исти...
 
serb_pagan:
i da ostanu samo tvoji obrazovci i popetare...nece moci to,barem ne u srbiji...probaj to u republici srpskoj,mada ni oni nisu ludaci da to rade
Којих здраствених проблема имаш ти????????
Код нас у СРБСКОЈ РЕПУБЛИЦИ нема пагана, а ни комуниста који су млђи од 80 год. ми смо рашчисили терен, пагани и бољшевици су нагулли из Србске када је рат почео
 
Бл:
Којих здраствених проблема имаш ти????????
Код нас у СРБСКОЈ РЕПУБЛИЦИ нема пагана, а ни комуниста који су млђи од 80 год. ми смо рашчисили терен, пагани и бољшевици су нагулли из Србске када је рат почео

da,poznato mi je to,kod vas sada tece med i mleko,iz nemacke dolaze da zive kod vas,nigde takvog bogatstva i sloznog naroda ne videse :p
pricas svasta,vidim kako ste rascistili teren,hoce da ukinu RS,a vi ne mozete sto hiljada ljudi da skupite protiv Ped(er)ija Eshdauna na nekim demonstracijama...
RADI ISTINE,Rs je prepuna ratnih profitera,kriminalaca i olosha svih vrsta,posten covek ne moze tamo ziveti iole normalno...poznajem dosta ljudi odatle,kazu da nikad ne bi ratovali da su znali da ce tako biti..to je vas rascisceni teren.zalosno
 
serb_pagan:
da,poznato mi je to,kod vas sada tece med i mleko,iz nemacke dolaze da zive kod vas,nigde takvog bogatstva i sloznog naroda ne videse :p
pricas svasta,vidim kako ste rascistili teren,hoce da ukinu RS,a vi ne mozete sto hiljada ljudi da skupite protiv Ped(er)ija Eshdauna na nekim demonstracijama...
Ми смо са кмоунистим раскртили 1992, хоће да укину Р.С они који не живе у њој, СРБИ СУ 90% становништва Р.С
 
Бл:
Ми смо са кмоунистим раскртили 1992, хоће да укину Р.С они који не живе у њој, СРБИ СУ 90% становништва Р.С

naivan ti je taj rezon,i tamo su na vlasti bivsi komunisti kao uostalom i u celoj bivsoj SFRJ...inace je bosna bila pozanata kao republika u kojoj se najvise obozavao TIiiitoooo i "bratstvo i jednistvo"...i sad su tamo raskrstili sa komunistima,gluposti...i dan danas se tiiiiiiiitooo tamo obozava...
 
serb_pagan:
naivan ti je taj rezon,i tamo su na vlasti bivsi komunisti kao uostalom i u celoj bivsoj SFRJ...inace je bosna bila pozanata kao republika u kojoj se najvise obozavao TIiiitoooo i "bratstvo i jednistvo"...i sad su tamo raskrstili sa komunistima,gluposti...i dan danas se tiiiiiiiitooo tamo obozava...
Да то "братство и јединтво" се доказало у задњем рату, а стање у БиХ је увек било напето јер је тито натерао Србе да живе са својим џелатима из 2 св.рата и никада се нисмо волели и никада се нимо дружили, ја сам с дружио са Србима од првог дана обданишта, за мог живота у СФРЈ само сам једног муслимана за пријатеља имао.
 
Бл:
Да то "братство и јединтво" се доказало у задњем рату, а стање у БиХ је увек било напето јер је тито натерао Србе да живе са својим џелатима из 2 св.рата и никада се нисмо волели и никада се нимо дружили, ја сам с дружио са Србима од првог дана обданишта, за мог живота у СФРЈ само сам једног муслимана за пријатеља имао.

dokazalo se kada su srbi u ogromnoj vecini prisli komunistima u WW2,ubedljivo najvise ih je bilo u partizanima,cak su i pravili neke "bihacke republike" i zasedanja tamo...a zatim presli u srbiju i napali cetnike...
 
serb_pagan:
dokazalo se kada su srbi u ogromnoj vecini prisli komunistima u WW2,ubedljivo najvise ih je bilo u partizanima,cak su i pravili neke "bihacke republike" i zasedanja tamo...a zatim presli u srbiju i napali cetnike...
Ма дај нелупај Срби у Бих никада нису били комунисти до 1945, деда од мога пријатеља каже да су се звали устаницима, да се тек 1945 су чуло за некакве комунисте, а мој деда је био четнички командант, а овај у Србији је био устаник до 1945 а после је остао у служби па постаде комуниста , али је 1987 сахрањен без петокраке, а члан комунистичке је био само од 1945-50.Према том бољшевици у ЈУ су извршили велику превару
 
eremita:
Није ваљда да комунисте признајеш за Србе ???

Између фашиста, нациста и комуниста нема никакве разлике, осим у називима, симболима и лажној пропаганди - ако боље размислиш потпуно су комун-исти
фаш-исти, нац-исти.... исти, исти, исти, исти...

Мито, нисам хтео да проширујем списак (многе би ставио на листу). Фашисте/нацисте (иста г....) сам навео јер је прича о њима.
А кад мало боље размислим, нема потребе ни да инсистирам на томе да нису Срби. Они први то не признају, они су наднационални (за разлику од ових што потенцирају да су велики Срби), што су и показали у пракси: све националности у СФРЈ су задржале оно мало националног идентитета што су имале, само су комуништи у Србији били толико ревносни да уклоне сваки траг Српства и да од Срба остане само прича, као рецимо о Хазарима, Трибалима, Хиперборејцима, итд.
На срећу, ћопави отеже папке и склизну чизма са нашега врата.
 
Pa ne dobija se ista kazna za kradju televizora i za teske telesne povrede. Figurativno receno.
Ovi pomenuti jesu prekinuli tribinu na pravnom faxu...ali nikoga nisu maltretirali i lupali smare,macole i klempe. :lol: A nisu ni pretili.
Tako da mislim da je tu razlika. A Kandicka je trebala da odbovara sto je udarila onog chichu.
Ma mislim...sto rece Johnny za SFRJ,a vazi i za nas sada :"Ma,to je bila zemlja ludaka i lopova i nije ni cudo sto se raspala,smao ne znam gde ce sad svi ti ludaci i lopovi"
 

Back
Top