Zivotinjski instikti

Poruka
19.457
Posto u svim ljudima postoji nesto zivotinjsko, da li vam je lakse da coveka koji ocajnicki trazi partnera za sex zamislite kao:
1/ Macora u februaru ako je muskarac u pitanju
2/Kuju u teranju ako je zena u pitanju

Tj. da li zene imaju vise tog zivotinjskog u sebi kada je sex i zelja za partnerom u pitanju?
Odnosno, da li muskarci pod istim uslovima vise deluju kao macori ili zene kao kuje?

P.S. Namerno nisam reako 'kucke' jer one po tim smatraju jake i samostalne zene koje zayebavaju muskarce.
 
snoshaj efendija:
Posto u svim ljudima postoji nesto zivotinjsko, da li vam je lakse da coveka koji ocajnicki trazi partnera za sex zamislite kao:
1/ Macora u februaru ako je muskarac u pitanju
2/Kuju u teranju ako je zena u pitanju

Tj. da li zene imaju vise tog zivotinjskog u sebi kada je sex i zelja za partnerom u pitanju?
Odnosno, da li muskarci pod istim uslovima vise deluju kao macori ili zene kao kuje?

P.S. Namerno nisam reako 'kucke' jer one po tim smatraju jake i samostalne zene koje zayebavaju muskarce.
Ako to neko očajno traži, tj. da nađe sex pod svaku cijenu, onda ih upravo tako i posmatram.
Samo kod životinja je taj instikt direktno povezan sa produženjem vrste i one to rade jednom godišnje, tako da etiketirati takvo ljudsko ponašanje sa "životinjski" samo vrijeđa životinje. :wink:
 
Ne.

E a jel bi to značilo i ovo... Ako neko neko zamisli svog partnera kao
1/ Macora u februaru ako je muskarac u pitanju
2/Kuju u teranju ako je zena u pitanju

Jel isto tako kad vidi te životinje zamišlja svoje partnere pa mu lepo dok ih gleda kako rade ,,one'' stvari? :lol:
 
Šta znam, u meni nikada životinjski seks nije budio požudu, nego mi djeluje tako prirodno i pomalo komično! Jednom u prirodi sam nabasala na dvije kornjače. Velika je išla ispred a za njom je bukvalno trčao manji mužjak. Stavila sam prst i "zakočila" prvu kornjaču i malac se popeo na nju dok je ona i dalje kretala nogama u "leru"! Tada sam skinula prst i velika je nastavila a malac je spao! I tako nekoliko puta. Komično mi je bilo kada se on popenje na nju i kako istegne onaj smežurani, žilavi vrat! :D (baš sam gadna, priznajem, što sam im skenjavala romatiku)
 
-Eva-:
Šta znam, u meni nikada životinjski seks nije budio požudu, nego mi djeluje tako prirodno i pomalo komično! Jednom u prirodi sam nabasala na dvije kornjače. Velika je išla ispred a za njom je bukvalno trčao manji mužjak. Stavila sam prst i "zakočila" prvu kornjaču i malac se popeo na nju dok je ona i dalje kretala nogama u "leru"! Tada sam skinula prst i velika je nastavila a malac je spao! I tako nekoliko puta. Komično mi je bilo kada se on popenje na nju i kako istegne onaj smežurani, žilavi vrat! :D (baš sam gadna, priznajem, što sam im skenjavala romatiku)

e ludačo :lol:
 
kornj.gif
 
sad cu ja da budem ozbiljna.zar zivotinje ne upraznjavaju seks samo radi produzenja vrste? osim valjda majmuna?s tim u vezi ovi sto se trpaju ne rade to iz istog razloga prema tome poredjenje nije dobro.
 
ra-ta-tat:
pa ne moram da ih zamišljam... ja ih baš tako i vidim kako si opisao (u tim momentima, ne stalno)

ja nemoram da zamišljam, vidim oko sebre, ovde, u ogledalu - svuda
ali ima jedan čovečanski izraz - RASPOMAMLJENE
nema veze sa životinjama osim što je u pitanju - instikt plus punmesec koji utiče na libido (kako kod koga, kod mene - da)


i...šta je pitanje? Kuja ili mačor?:lol:
Niš od toga. Opasnica odnosno plejboj.
 
blondi:
danas je pun mesec, u sta li ce se beti pretvoriti? 8)

aaa..pa darling traje to već par noći ...8)
ja sam već raspom....am...:D ali mislim da već prolazi....mislim, jedem bez razloga (čokoadu!) i zamalo da iskusim prednosti & mane hot chata :roll:
Srećom, sačuvah ugled 8)
ah, da...tu i tamo sam posilovala sve što vidim :mrgreen:
 

Back
Top