Ekstremni muško-ženski sadomazohizam

Pod ekstremnim muško-ženskim sadomazohizmom podrazumevam sadistu (dečka) i mazohistkinju (devojku) bez ikakvih inhibicija, dakle ona je samo objekat, a on radi šta hoće, ona mora da posluša svaku zapovest i bespogovorno ispuni sve želje, ma kako perverzne bile. Naravno to joj pričinjava ogromno seksualno zadovoljstvo i radi to svojom voljom (tako da feministi stop!) Ovaj oblik ekstremnog sadomazohizma obavezno uključuje i pissing pa i scat (ako dom to poželi), naravno ekstremni oralni i analni seks se podrazumevaju, ponižavanje i degradacija do maksimuma takodje...

Šta mislite o ovakvoj formi seksa? Budimo otvorenog uma, dakle kao što postoji ekstremni žensko-muški sadomazo gde je devojka dominantna a dečko samo objekat, tako svakako imamo i ovo, a mene kao praktikujućeg doma i ekstremnog sadistu ovo jako zanima. Uvek sam se pitao gde su granice... Nemojmo da budemo uskoumni i da tripujemo feminizam, ovde se ponavljam ne radi o maltretiranju i degradaciji devojaka jer su one same po sebi loše i niža bića, dakle nema veze sa šovinizmom i mizoginijom, prosto pričamo o dva konsenzualna partnera koji znaju šta hoće i tome se predaju bez ikakvih kočnica i moralnih obzira.

Da li vi sami praktikujete? Da li znate nekog ko praktikuje? Šta je ono što najviše volite i u čemu najviše uživate? Šta mislite o svemu ovome? Šta biste pomislili i kako biste odreagovali da vam dečko/devojka ovakvo nešto zatraži?



ništa ja od ovog ne radim :rumenko: :hahaha:

nije mi "u opisu radnog mesta" :smeker:

al da ju volem i da ona vole mene, pa da me to traži, zašto ne, sve bi joj ispunio :cool:

i nemoj slučajno da me neko osudjuje, budite iskreni bar prema sebi i setite se šta ste sve radili u životu da dobite malo pitjitja ili kurtjitja :mrgreen: :p
 

Back
Top