Ekstremni muško-ženski sadomazohizam

Richard III

Domaćin
Poruka
3.762
Pod ekstremnim muško-ženskim sadomazohizmom podrazumevam sadistu (dečka) i mazohistkinju (devojku) bez ikakvih inhibicija, dakle ona je samo objekat, a on radi šta hoće, ona mora da posluša svaku zapovest i bespogovorno ispuni sve želje, ma kako perverzne bile. Naravno to joj pričinjava ogromno seksualno zadovoljstvo i radi to svojom voljom (tako da feministi stop!) Ovaj oblik ekstremnog sadomazohizma obavezno uključuje i pissing pa i scat (ako dom to poželi), naravno ekstremni oralni i analni seks se podrazumevaju, ponižavanje i degradacija do maksimuma takodje...

Šta mislite o ovakvoj formi seksa? Budimo otvorenog uma, dakle kao što postoji ekstremni žensko-muški sadomazo gde je devojka dominantna a dečko samo objekat, tako svakako imamo i ovo, a mene kao praktikujućeg doma i ekstremnog sadistu ovo jako zanima. Uvek sam se pitao gde su granice... Nemojmo da budemo uskoumni i da tripujemo feminizam, ovde se ponavljam ne radi o maltretiranju i degradaciji devojaka jer su one same po sebi loše i niža bića, dakle nema veze sa šovinizmom i mizoginijom, prosto pričamo o dva konsenzualna partnera koji znaju šta hoće i tome se predaju bez ikakvih kočnica i moralnih obzira.

Da li vi sami praktikujete? Da li znate nekog ko praktikuje? Šta je ono što najviše volite i u čemu najviše uživate? Šta mislite o svemu ovome? Šta biste pomislili i kako biste odreagovali da vam dečko/devojka ovakvo nešto zatraži?
 
Sado-mazohizam je sam po sebi ekstreman,i po misljenju vecine je poremecaj licnosti,ne stanje svesti ili seksualni fetis.
Pokazuje ustvari slabost muskarca,koji na taj nacin nadje sebi objekt na kojem leci svoje psihoze i komplekse.
I pokazuje u isto vreme slabost ali i snagu zene koja podcinjavanjem ustvari upravlja muskarcem,koliko god to cudno zvucalo...
Dosta zena koje su lideri,jake,nemilosrdne (poslovne i javne licnosti) vole na taj nacin da sebi dokazu da mogu da budu i slabe,bukvalno predajom sadisti se prazne od nakupljene negativnosti i to im je beg od stvarnosti gde moraju da budu jake i zestoke.
A vecina muskaraca koji su u takvim vezama sadisti su potpuno neformirane licnosti,slabici u dusi,puni strahova i kompleksa.
 
Zene bi umeren sado mazo to im je neka vrsta mastarije...

Mastaju da su protivno volji silovane, grubo opsluzene, neke mastaju par samara i svoju drsku reakciju na to pa nadigravanje i slicno..

Verovatno ovo ekstremno podrazumeva sado mazo u orginalu , a ne ovo sto feminacisti tumace kao sado mazo, gde odsustvo zenskog sadizma predstavlja muski sado mazo za takvu feminacistkinju..
Cim joj muskarac ne dozvoljava da ga redovno popisava , vredja i prica nebuloze i gluposti, on postaje autokrata i sadista u feminaci zargonu...

Zacudjujuce ili ne, sado mazo u ekstremu vodi poreklo od oca i vaspitanja u porodici zene...
Ne u smislu da je bilo nasilja nego u smislu da nije bilo priznavanja vrednosti i slobode izgradjivanja, a moglo je da bude slobode biranja koliko volis....
Tako da je moguce da feminacista bude sado mazo , uopste nije iskljuceno....
Imas cak intezivnog sado mazo feminacistu koji mrzi deo sebe koji je feminacista u odredjenim periodima nedelje, a onda mrzi deo sebe koji je sado mazo u drugim delovima nedelje...

Ovom prilikom nisam ulazio u to kakav treba da bude muski sklop sado mazohiste, da li je pizduncic, narcis ili grubijan....posto je seks u pitanju, muskarac je totalno nebitna stavka, jer je zena ta koja odlucuje.
 
Sado-mazohizam je sam po sebi ekstreman,i po misljenju vecine je poremecaj licnosti,ne stanje svesti ili seksualni fetis.
Pokazuje ustvari slabost muskarca,koji na taj nacin nadje sebi objekt na kojem leci svoje psihoze i komplekse.
I pokazuje u isto vreme slabost ali i snagu zene koja podcinjavanjem ustvari upravlja muskarcem,koliko god to cudno zvucalo...
Dosta zena koje su lideri,jake,nemilosrdne (poslovne i javne licnosti) vole na taj nacin da sebi dokazu da mogu da budu i slabe,bukvalno predajom sadisti se prazne od nakupljene negativnosti i to im je beg od stvarnosti gde moraju da budu jake i zestoke.
A vecina muskaraca koji su u takvim vezama sadisti su potpuno neformirane licnosti,slabici u dusi,puni strahova i kompleksa.
Uglavnom:ok:
 
Sadomazohizam psihički poremećaj koji se javlja kada se osoba, mazohistički ili sadistički nastrojena, identifikuje sa osobom koja joj nanosi bol ili čiju patnju uzrokuje. Smatra se odbranom od kastracijske anksioznosti. Iz psihoanalize saznajemo da pacijenti sa mazohističkim osobinama često imaju sadističke snove i obrnuto. Novija tumačenja ga tumače kao erotski, a ne agresivan nagon.

zene bi:

sado mazo u nekakvom blažem obliku volim
jer volim grubost, i volim neku malu količinu boli
ali ništa pretjerano

- - - - - - - - - -

sve je stvar neke sredine i dobroga ukusa i ne treba pretjerivati nego o uzitku i nadrazivanju nase prikrivene sfere koja izlazi tada slobodna na van pod nadrazajem zajednickih igri (predanost na povjerenje napaljivanja,,,i dodirivanja drugacijih dimenzija !!!!!ali tko to zna???
 
Sado-mazohizam je sam po sebi ekstreman,i po misljenju vecine je poremecaj licnosti,ne stanje svesti ili seksualni fetis.
Pokazuje ustvari slabost muskarca,koji na taj nacin nadje sebi objekt na kojem leci svoje psihoze i komplekse.
I pokazuje u isto vreme slabost ali i snagu zene koja podcinjavanjem ustvari upravlja muskarcem,koliko god to cudno zvucalo...
Dosta zena koje su lideri,jake,nemilosrdne (poslovne i javne licnosti) vole na taj nacin da sebi dokazu da mogu da budu i slabe,bukvalno predajom sadisti se prazne od nakupljene negativnosti i to im je beg od stvarnosti gde moraju da budu jake i zestoke.
A vecina muskaraca koji su u takvim vezama sadisti su potpuno neformirane licnosti,slabici u dusi,puni strahova i kompleksa.

Mislim da preteruješ i generalizuješ, ne razumem zašto sve u životu mora da se posmatra kroz takvu prizmu, čim neko voli nešto ekstremnije odmah se traži neka urodjena slabost, izopačenost i šta ti ja znam. Za mene je to samo deo spektra ljudske seksualnosti i ništa više, neko voli ovo, neko nešto drugo... čemu generalizacija i osuda?

Naravno, da se razumemo ima i toga što si ti napisao, ali nije tako u većini slučajeva.
 
Mislim da preteruješ i generalizuješ, ne razumem zašto sve u životu mora da se posmatra kroz takvu prizmu, čim neko voli nešto ekstremnije odmah se traži neka urodjena slabost, izopačenost i šta ti ja znam. Za mene je to samo deo spektra ljudske seksualnosti i ništa više, neko voli ovo, neko nešto drugo... čemu generalizacija i osuda?

Naravno, da se razumemo ima i toga što si ti napisao, ali nije tako u većini slučajeva.

Mislim da ni jedan psiholog nece reci da je uobicajena seksualna navika da nanosis nekome bol (ne pricamo o grubom seksualnom cinu,nekim lakim potezima koji je mnogo nas probalo/osetilo).
Ovde je prica kako sam shvatio o EKSTREMNOM BDSM,gde su stepeni povredjivanja visoki,i to zaista prelazi granice seksualne igre.Sam kontekst ekstremalizma je u svakoj sferi u kojoj se pojavljuje poremecaj,nebito da li govoris o veri,navikama u picu,ciscenju...itd.
Tako da ipak smatram da nesto sto nazoves ekstremnim SM odmah moze da se posmatra kao psiholoski problem.
 
Imas sve to lepo vec definisano. Ako pricas o parafiliji, to je jednostavno poremecaj. Doduse, s obizrom da kod nas ad hominem osudjuju, pogotovu kada je sex u pitanju, ja postavljam jedan izazov. Ako je povredjivanje u sexu bolesno, ponda bi box trebalo da bude bolestan? Rvanje? MMA i td?
 
Imas sve to lepo vec definisano. Ako pricas o parafiliji, to je jednostavno poremecaj. Doduse, s obizrom da kod nas ad hominem osudjuju, pogotovu kada je sex u pitanju, ja postavljam jedan izazov. Ako je povredjivanje u sexu bolesno, ponda bi box trebalo da bude bolestan? Rvanje? MMA i td?

E jbg/
Porediti sex sa MMA ili bilo cim slicnim je u najmanju ruku neozbiljno.
Ja do sada nisam cuo da je neki MMA borac svrsavao dok ga je drugi gazio od batina
Ili mozes li da zamislis da Valujev ima orgazam dok nekoga gazi u ringu??
...To je BORBA,i kao takva ne moze se ni u kom slucaju porediti sa sexom.
 
E jbg/
Porediti sex sa MMA ili bilo cim slicnim je u najmanju ruku neozbiljno.
Ja do sada nisam cuo da je neki MMA borac svrsavao dok ga je drugi gazio od batina
Ili mozes li da zamislis da Valujev ima orgazam dok nekoga gazi u ringu??
...To je BORBA,i kao takva ne moze se ni u kom slucaju porediti sa sexom.

Oba imaju veze sa adrenalinom i lucenjem nekih od hormona srece. Kao sto je osecaj pobede nad protivikom, pobednik ima lep osecaj. Jedina je razlika u sexualnom kontekstu. Sto ne vidim zasto bi ona pravila barijeru u analogiji.
 
Ne vidim zasto ljudi beze od adrenalina u sexu. Zar sex treba da nosi sa sobom samo osecaj sigurnosti i topline? Ne... barem za neke ljude. Ljudi jednostavno vole adrenalin. Zato iskacu iz aviona, penju se po stencinama sa koje mogu lako da tresnu i pretvore se u pljeskavicu, vole horor filmove, jednostavno sokiranje tela i uma ima nekakav pozitivan uticaj na coveka. E sada, pitanje povredjivanja ili u krajnjem slucaju trajnih posledica. Pa to je sada vecito pitanje. Zato bdsm ima osnovna tri pravila, bezbedno, zdravorazumski i obostrano. Ako se predje preko tih pravila onda to prelazi u sex opasan po coveka. Sta je moralna barijera? To vidi sa tim ljudima koji vole da zabijaju pesnice i lome noseve, rebra, ruke, noge i sl drugim ljudima, a pogotovu ove sto vole da sve to gledaju.
Vidi, cak i najromanticniji filmovi uvek nose sa sobom i tragediju. Neko tu uvek nahebe, da zivot za ljubav, cak i neuzvracenu. Sto je sokantnije i dramaticnije to je film bolji i tako vecina gleda na to.

Za mene je sex pozornica zivota. Tu odglumis na najbolji nacin sve elemente zivota. Ne samo da delimo neznost, mazenje i da se dobro nazderes pre sexa na romanticnoj veceri, vec i sve ostalo sto cini coveka. Animalno i te kako.
Neki ljudi idu ekstremnije u to. Pa neko voli da se popiski po nekome ili "ono" drugo. Pa zivotinje tako obelezavaju teritoriju, vlasnistvo. Pa bolje da prozivljavamo to kroz sex, barem oni koji imaju tu pojacanu potrebu nego da idemo i kenjamo i pisamo po ulicama.

Na zalost kao sto rekoh nase drustvo je ad hominem. Osudjuje na startu licnosti koje se ne uklapaju u tradiciju i opste prihvaceno bez obrzira koliko bilo ispravno ili ne. Tako da za sex i ta pitanja cemo jos dugo vremena sacekati pravi odgovor. Jos uvek treba da evoluiramo i stvorimo civilizaciju u kojoj sex pre svega nije tabu i sredstvo statusa.. pa tek onda nesto ozbiljnije.
 

Back
Top