KOLIKO SPAVATE?

:lol: :lol: :lol:

mogu da spavam jako mnogo.i volim da spavam...nzalost u poslednje vreme to se svodi na 3-5 sati nocnog sna. :(
pod stresom sam nesto pa zato...i obaveze.

a mogla bih da spavam 2 dana...toliko sam umorna.:roll:
 
ma ja mogu da spavam koliko hotjesh... ali retko mogu da ustajem u fazonu - 'kad se probudim...' uvek ili mob, ili telefon, ili moji, ili neke spoljashnje veeeoma buchne vibracije... ili jednostavno probudim se, pogledam na sat i kad mi padne na pamet shta je sve trebalo taj dan da uradim moram da ustanem... bez 9-10 sati sna ne mogu da izdrzim ceo dan, a ovih dana spavanje mi se svodi na prichu 'kad bih spavala 5-6 sati bila bih presretjna... :roll:
 
svako ima svog andjela koji mu lebdi iznad desnog ramena. kada legnes da spavas trebalo bi da pazis da ne legnes odmah na desnu stranu da bi andjeo mogao lepo da se namesti. mozda ti tvog andjela zgnjecis kad legnes, pa te onda i brzo probudi.
 
7 sati - taman...sem ako imam izuzetno naporan dan sto je u poslednje vreme relativno cesta pojava u kom slucaju mi treba i vise da bih mogla da odrzim koncentraciju na zadovoljavajucem nivou na poslu...
Mogu da spavam i manje od 7h tokom nedelje ali onda moram da to nadoknadim za vikend...
A dok nisam pocela da radim spavala sam uzasno mnogo...
 
Pa zavisi od perioda. Kad sam hiperaktivna, fizicki se cimam i imam obaveze, mogu da spavam 5-6 h, al' se jedan dan razvalim, pa nadoknadim. Najosecaj je 8h, a cim dodje zima, to se poveca na 10h. Al' to onim danima kad nemam fiksirane obaveze. Ja se uzasavam svog haosa sto se tice spavanja, nikad ne lezem i ne ustajem u isto vreme, pa mi se desavaju bioritamski shokovi.
Tri sata dnevno tesko da je normalna doza. Mozda si necim preopterecena, hiperaktivnost koja se ne da zaustaviti tako lako, moze da ima trajne posledice na organizam. Da nam san ne treba, mi ne bi spavali uopste.
 
Pozdrav ljudi.Ej imam novost. :smile: Pošto nisam sapavala odavno sada se komiram svake veceri u pola 11 a na posao u 6.I mogla bih spavati još cijeli dan,al ****** nemože mi biti. :cry: No drago mi je da pojedini mogu da spavaju.Al meni je nejljepše ipak 3 sata.necu više da spavam.LAKU NOC
 

Back
Top