ODŽACI ( grad u zapadno bačkom okrugu gde je i Sombor )

bruno x

Zainteresovan član
Poruka
176
Šta kažete za ovaj predivni grad? :D :D :D
album_pi137105.jpg

album_pi137121.jpg

album_pi137129.jpg

odzaci_p137183.jpg
 
ja sam tu negde blizu Odzaka, dobro ne zivim sad tamo, ali istina je da Odzaci - podrazumeva opstinu u koju upada dosta okolnih sela, znaci nije tako malo mesto tj nije selo
Za mene je to varos jer nije ni blizu lepog mesta, ako si iz tog mesta ne moras da preuvelicavas i cak lazes o njegovoj lepoti, to nije lepo, razocarace se ljudi kad odu!
Meni licno nema nista lepo tamo, mozda novo naselje i nova crkva koja se gradi tamo 'Mala Bosna' se zove, tamo nije lose kao i izgled Hipola nocu kad se recimo dolazi iz NS.. ah da i ima lepa diskoteka 'M'.
Nemoj da se ljutis, ali to je sve istina.
Pozdrav svima
 
Loo:
ja sam tu negde blizu Odzaka, dobro ne zivim sad tamo, ali istina je da Odzaci - podrazumeva opstinu u koju upada dosta okolnih sela, znaci nije tako malo mesto tj nije selo
Za mene je to varos jer nije ni blizu lepog mesta, ako si iz tog mesta ne moras da preuvelicavas i cak lazes o njegovoj lepoti, to nije lepo, razocarace se ljudi kad odu!
Meni licno nema nista lepo tamo, mozda novo naselje i nova crkva koja se gradi tamo 'Mala Bosna' se zove, tamo nije lose kao i izgled Hipola nocu kad se recimo dolazi iz NS.. ah da i ima lepa diskoteka 'M'.
Nemoj da se ljutis, ali to je sve istina.
Pozdrav svima
Ok je svako ima svoje misljenje. A diskoteka M je najvececa diskoteka u vojvodini i tu dolaze mnoge poznate ličnosti kao Ana,Nikolić,Ok Band,Aco Pejovic,Bojan Tomović,Ksenija Pajčin,Romana,Zvezde Granda... I još punooo PoZDRAV!
PS: Da li si ti možda iz Lalica?
 

Back
Top