Otvara se "ZARA"!!!!

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Da li ste srecne kao i ja sto se konacno, konacno, konacno otvara "Zara" i kod nas? Obozavam da kupujem tamo, kad god sam negde napolju, em su im lepe stvari, em nisu (uglavnom) skupe. Jedva cekam januar, iako ga inace mrzim!
 
iskreno...Benetton je polako passe...
trust me. zara i h&m polako idu sigurnim stopama i skidaju ga sa liste
a i nije kao što je nekad bio.
no,ko vole - nek izvole
ZARAAA, ZARAAAA,ZARAAAA...
deda mraze, ajd još samo H&MH&MPLIZZZZZZ
 
u tome i jeste problem...
što je benetton odlepio, te prati suludo modu.
nema više klasike,što me nervira.
uđi u zaru bez predrasuda...i uživaćeš...
ja ne volim mango npr...
tamo nema za marka kapa:p
 
ali onaj veliki Beneton u Pešti, na nekoliko spratova... tamo je bilo svašta
bilo je i onih gluposti što nose bolidi, a bilo je i klasika odeće u lepim bojama i nosivim materijalima

ovaj domaći Beneton... ma tu i ne ulazim
toliko je slab izbor, a a sve je pola plastika ili 100% plastika
nama uvek uvale onu nekvalitetnu robu, ... isto tako Mango u Pešti i Mango u Bgd su dve različite priče, mada je to mnogo očiglednije kod recimo Benetona....
 
hm,sada sam bila u benettonu u zurichu...
kao bolji je nego naš...i sve vreme sam bila zapanjena...
u peštu ne idem, te nemam pojma.
ali mi nedostaju oni prosti dzemperi u raznim bojama koji i jesu zaštitni znak
benettona.....
ma kada se ima love....sve je bezbolnije...koji crni benetton:p
ali to kada porastem:p
 
eh... ne znam... mislim da je za neke stvari suludo dati previše love
pamučna bluza je dobra i od Benetona
vuneni džemper je dobar od Benetona
i slično...
glupo mi je da plaćam 10 puta više za isti kvalitet samo zato što je to neka izvikana marka
... eh.. za kašmirski džemper ok
ali zna i beneton da napravi preteran kašmir... ja sam videla i to :D
jeste, bio je skup, ali ne kao neki dizajnirani... a kome treba našminkani kašmir
njemu šminka ne treba :D
 
malavelika:
Da li ste srecne kao i ja sto se konacno, konacno, konacno otvara "Zara" i kod nas? Obozavam da kupujem tamo, kad god sam negde napolju, em su im lepe stvari, em nisu (uglavnom) skupe. Jedva cekam januar, iako ga inace mrzim!
bas mi je drago da je tako...Ovde u Austriji najvise volim da kupujem u toj prodavnici jer kao sto rece sve je lepo a cene su pristupacne...svaka cast!
 
hanibal77:
ovde je c&a bas onako jadan, h&m je bolji a beneton je sasvim jadan jao zalost.u italiji sam vidjala lepe benetone.
a zara je suuuuper,bas sam sinoc isla i videla prelepe modele inspirisane rusijom,jao lepo lepo.srecna

Pa sad hani, ja usla bas i u H&M i u C&A u Parizu jer sam bas htela da proverim ima li razlike, i mogu da potvrdim da je totalno isti slucaj kao u Ljubljani. H&M sto se mene tice ima garderobu bas prikladnu za moju baku :lol:
 

Back
Top