kako me nervira!!!!

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
U poslednje vreme me IZLUDJUJU klinci poludeli od hormona, koji se dernjaju i pipkaju po ulicama, GSP-u, bioskopima....Da li svi oko njih bas moraju da znaju ko ih SMS smara, "jeebote", i sa kim su se kresnuli (opet jeeebote, sa sve zvakom u ustima), i sta ce sve kupiti u "Mangu" ovog vikenda (u ovom slucaju su uzrecice "kapiras" i "mislim, brate"-bez obzira sto pricaju sa svojom "naj" drugaricom, pa tu nikakvog "brata" nema). E, i ja sam nekad imala 16 i 17, ali ovo stvarno ne mogu da podnesem...mora da su bas mnogo nesrecni, jadni, kad hoce celom svetu da pokazu koliko im je ludo i zabavno, "*ebote"...
Elem, kako uspevate da ih ignorisete, kad ih ima svuuuuda (ko ono spomenu belu kugu, taj nema pojma!)?
 
Ma sve pubertetlije ovog sveta su uvek bučne! Bilo i biće. :mrgreen: A to što su sada malo nepristojniji ovi naši, nego prethodne generacije, to je logično, pa i mi svi zajedno smo mnogo nekulturniji nego pre desetak godina. Iz razvijane i gajene neosetljivosti. Zakon opstanka. ;)
A da ih ignorišem baš ne mogu, jer mi svako veče, već dva i po meseca, od kada je počela škola, sede pod prozorom (dečje igralište). Jasno mi je šta rade, jer sve čujem :lol:, ali nije mi jasno, bre, kako mogu po ovoj hladnoći! Čak i kada pada kiša, stave kartone na klupe i cimaju se i dalje. :shock: Do 11, pola dvanaest noću. Živo me zanima gde su im matorci!
 
Mnogo razmishljate. Stvarno mnogo ste se smorili od zivota. Pa gereracija 87 do 91 sigurno nece da se ponasha kao da imaju 30 godina. A i oni ce da prichaju za neke sledece generacije isto sto i vi sada o njima kad stignu u vashe godine. I kad malo razmislite u vashe vreme ste se i vi ponashali isto za tadashnje standarde. Pustite ih bre bolje tako nego da vas klinci iz 4 okolna kraja prozivaju i smatraju za matorog kretena. Zar ne?
 
Yebote kako mene nerviraju izopačeni ljudi koji uopšte pokreću ovakva pitanja:

U poslednje vreme me IZLUDJUJU klinci poludeli od hormona, koji se dernjaju i pipkaju po ulicama
GSP-u, bioskopima....
Pusti bre decu na miru, nek se vole i nek misle da su najjači, šta ti oni smetaju? Odvratna si...

Da li svi oko njih bas moraju da znaju ko ih SMS smara, "jeebote",
ako nemaš sluha za njih, nemoj da slušaš - reci:Smarate, neću da vas slušam, umesto da od toga praviš dramu

i sa kim su se kresnuli (opet jeeebote, sa sve zvakom u ustima),
lepo je što imaju potrebu da pričaju, što nisu matori konzervativci koji nemaju šta da kažu i kojima se jedine teme odnose na ono šta su juče gledali na tv-u

i sta ce sve kupiti u "Mangu" ovog vikenda (u ovom slucaju su uzrecice "kapiras" i "mislim, brate"-bez obzira sto pricaju sa svojom "naj" drugaricom, pa tu nikakvog "brata" nema).
Jeeee, baš lepo što mogu da nose firmirane stvari. Radujem se zbog njih, ja nisam mogla - bile su sankcije i nismo imali dinara. Oni mogu - do yaya brate, baš želim da znam :wink:

E, i ja sam nekad imala 16 i 17, ali ovo stvarno ne mogu da podnesem...mora da su bas mnogo nesrecni, jadni, kad hoce celom svetu da pokazu koliko im je ludo i zabavno, "*ebote"...
bolje im je nego tebi, očigledno. Bar ne kukaju a i prijatnije ih je slušati nego čitati ovakve baljezgarije, sa sve brate i ebote... Nisu oni ni gluplji ni manje vredni od tebe, snobe.


Elem, kako uspevate da ih ignorisete, kad ih ima svuuuuda (ko ono spomenu belu kugu, taj nema pojma!)?
Ovo je previše bolesno i ne zaslužuje komentar, da napomenem.
 
majcheki:
& ovo uopšte nije tvoja tema, stalno se pojavljuju neke babe na tv-u koje zvocaju iste stari sa naglaskom na:,,U moje vreme....''
Pa sto si to'lko nervozna? :) I sto me ne volis, smrc, smrc? Prvo, nisam snob-daleko od toga, a nisam ni baba (jos dalje), i ne pocinjem svaku drugu sa "u moje vreme", i volim decu (sta vise, mozda cak i rodim jedno tri komada :)), ali stvarno mi smeta kad mi neko nesto natura, a oni to rade. Dva puta dnevno, do posla i nazad, moram da ih slusam u busu-pa zar nije jadno kad se klinka od 15 hvali kako su je sinoc u skolskom kresala dvojica u isto vreme-to je bre blam za nju da svoju intimu deli sa 50 ljudi okolo...Svako je jadan i do bola nesiguran kad se toliko eksponira...prosto bi mi ih bilo zao, da me toliko ne nerviraju....
 
E, da, i uopste nisam odvratna, cak kazu da sam bas slatka :)

p.s. zamisli, postoji mogucnost da odgovoris na temu, i da se sa misljenjem onoga koji ju je postavio uopste ne slazes, a da ga pritom ne vredjas :)...keve mi, brate
 
U moje vreme (kada sam bio u pubertetu), benzin se prodavao na ulici u flasama od Coca-Cole, cekalo se u redu za ulje, nisi mogao da udjes u autobus, ko je imao 10DM bio je car. E to su bila vremena, a ova danasnja omladina ima sve na tanjiru. Zato se tako ponasaju.
 
diretore:
ma ne pitam ja kako ko zeli;)
vec sta jesi:)
da vidimo kud plovi ovaj brod;)

Pa, ako cemo vec u "brodskim terminima" onda mu ja dodjem kao neka jahtica, onako, nezna i krhka- samo za dvoje, jos ocuvana i dobro se drzi, a presla sva najopasnija mora sveta, svetlih boja i jos uvek radoznala da istrazuje neotkrivena vodena prostranstva :)
Ajd' sad odoh, da ne bude "opet chatovanje"....
 

Back
Top