BLJAK

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
Sinoc dosli kod mene nekoliko drugova i drugarice...relativno su bile 'doterane'...htjeli nesto grupno da urade...ja ostavio njima stan i spavao kod brata.... zgadio sam se...

:(

ps. Nisam staromodam ali je ovo mnogo novo za mene..ipak sam ja one woman man:))))
 
:) Dobri ste...
Kad bi samo znali....

Spreciti....objasni kako... znas ih... vidis ih da sum malo van sebe... sta da ih ostavim d aprave skandale negdje drugde a su to decke 'velikih' oceva??...
Ustavri sta objasnjavam....
Svaka ima svoje pravo na razmisljanje...i da te xxx kanale i ne pratim mnogo ali cu poceti!!
 
Ha..pa nemam pojma dali se u megjuvremenu seve izmedju..ali znam samo da su te vecri sigurno svako po svako sevnuo..a ima tu mjesta i za sve kombinaci...
a stan..pa stan su sredili i onaka ja sam minimalista po furnituru p nije im puno trebalo...
 
The2ndSun:
Ha..pa nemam pojma dali se u megjuvremenu seve izmedju..ali znam samo da su te vecri sigurno svako po svako sevnuo..a ima tu mjesta i za sve kombinaci...
a stan..pa stan su sredili i onaka ja sam minimalista po furnituru p nije im puno trebalo...

pa ti brale ne znash ni da prichash...a kamoli da se nekome suprostavish!
 
hm!:
The2ndSun:
Ha..pa nemam pojma dali se u megjuvremenu seve izmedju..ali znam samo da su te vecri sigurno svako po svako sevnuo..a ima tu mjesta i za sve kombinaci...
a stan..pa stan su sredili i onaka ja sam minimalista po furnituru p nije im puno trebalo...

pa ti brale ne znash ni da prichash...a kamoli da se nekome suprostavish!
hm! ovo se zovu nizki udarci ili kad nemam pametnog komentara ja tražim pravopisne greške... ovo ispravljanje gramatike me stvarno počelo da nervira :mrgreen: zanima me koliko od vas je perfektinih npr. u makedonoskom jeziku odakle je The2ndSun ili u slovenačkom CCC... :evil:
 
blondi:
hm!:
The2ndSun:
Ha..pa nemam pojma dali se u megjuvremenu seve izmedju..ali znam samo da su te vecri sigurno svako po svako sevnuo..a ima tu mjesta i za sve kombinaci...
a stan..pa stan su sredili i onaka ja sam minimalista po furnituru p nije im puno trebalo...

pa ti brale ne znash ni da prichash...a kamoli da se nekome suprostavish!
hm! ovo se zovu nizki udarci ili kad nemam pametnog komentara ja tražim pravopisne greške... ovo ispravljanje gramatike me stvarno po?elo da nervira :mrgreen: zanima me koliko od vas je perfektinih npr. u makedonoskom jeziku odakle je The2ndSun ili u slovena?kom CCC... :evil:

Mudro zboris plavokosa
 
Jandrla:
Mudro zboris plavokosa
ma stvarno me nerviraju svi ovi "profesori srpskog jezika" :mrgreen: ... inače meni je drago kad me neko gramatički ispravi jer priznam da nikad nigde nisam učila srpski ali mi je odvratno kad te neko ispuši pa se posle brane sa poznavanjem pravopisa ccc...
 

Back
Top