Izjava ljubavi

To cuveno "Volim te" je previse izmanipulisano i upotrebljava se na svakom koraku da zaista vise ne znas kome da verujes i kako te taj neko voli.
Zato je lepo u Skandinaviji ta rec bukvalno sveta i izgovara se tek ako se to najiskrenije misli.
Ali nema nista lepse nego kada pogledas Njeno lice posle vodjenja ljubavi i kazes joj to. Naravno da ce izmamiti iskreni osmeh koji prosto topi.
 
ne mora sve bas uvek da se verbalizuje...ako on govori "volim te" u nekim sasvim obicnim situacijama,a pritom njegovo ponashanje govori nesto sasvim drugo...onda je to daaaaleko od istine :(
definitivno izmanipulisan termin...
ne secam se,iskreno,kad sam ga upotrebila u toku veze...
mada...zvuci prijatno i simpaticno da ti to neko kaze :P
 
ne vidim zashto bi se posle sexa dozhivljavalo drugachije nego recimo....posle ruchka....volim te je volim te i tu neka sad il posle il onda....iskrenost je neshto sasvim drugo a nema veze s sexom....jbte....kolko je proshlo....godinu i jache....aj da se ispucam

volim te....VoLim Te....vOlim te....volimte....ja te volim....tebe ja volim....ja tebe volim....volim te ja....ja volim ti.....
 
cojka:
Kad muskarac kaze zeni nakon sexa da je voli, da li to i misli? Ili kad joj kaze u nekim sasvim obicnim situacijama? Sta mislite kada su i da li su iskreni?
Negde sam procitala da u tom "volim te" ima istine jedino kad ti kaze ujutro za doruckom...Sad verovatno je preterivanje ali moje misljenje je da iako oni mogu da odvoje sex od ljubavi ipak preko toga i zavole zenu...U svakom slucaju lepo je cuti...a tek osetiti...
 
Ako ste iskreni u drugim stvarima, bicete iskreni i u ovoj. Neverovatna je glupost nekome to reci, a ne misliti-gde je poenta, da nesto dobijes,ili nekog izmanipulises?!? Jadni su mi i smesni oni ljudi koji to govore sa nekim skrivenim ciljem, a podjednako su jadni i oni koji to misle, a ne smeju da izgovore. Uostalom, ljudi, sve su to glupi, vestacki termini koje je stvorio covek, ne bi li verbalno opisao "ono sto se recima ne moze opisati"....maaada, prija nekad da cujes, samo i to se od preterane upotrebe ofuca i pohaba....
 
cojka:
Kad muskarac kaze zeni nakon sexa da je voli, da li to i misli? Ili kad joj kaze u nekim sasvim obicnim situacijama? Sta mislite kada su i da li su iskreni?
Sta si ti osetila kad ti je rekao... dal je bilo iskreno... ocigledno da nije...
Ne treba govoriti treba pokazati... bila tema...upss pa ja sam novi... :lol:
A kad meni neko to kaze uvek mi izvuce osmeh na lice... kao hihihi... :lol:
 
U vezi sam sa deckom vise od 3 godine, i nimalo ne sumnjam u njegova osecanja. Ali me zanima zasto mi to govori najcesce posle sexa. Inace ja sam jako teska na emocijama, za sve ovo vreme ja njemu nisam rekla jos ni jednom da ga volim. Ne vezujem se ja toliko za reci, dovoljno mi je da vidim to po delima, ali me zanima zasto bas tad. Hvala svima na odgovoru, pozdrav.
 
cojka:
U vezi sam sa deckom vise od 3 godine, i nimalo ne sumnjam u njegova osecanja. Ali me zanima zasto mi to govori najcesce posle sexa. Inace ja sam jako teska na emocijama, za sve ovo vreme ja njemu nisam rekla jos ni jednom da ga volim. Ne vezujem se ja toliko za reci, dovoljno mi je da vidim to po delima, ali me zanima zasto bas tad. Hvala svima na odgovoru, pozdrav.
Da ti pokaze zahvalnost....da kaze da mu je bilo dobro... i da ce hteti jos... valjda...
 
Ja za vreme seksa kazem - volim te...u sebi... :lol:
E stvarno sam jednom tako rekla parteru "volim te u sebi", a on cuo samo volim te...odmah sam morala da mu pojasnim... :lol:

Pretpostavljam da se opusti posle seksa, da se oseca intimnim sa tobom posle toga...atmosfera posle seksa je specificna...mislim da meni to ne bi smetalo.
 

Back
Top