Ctrl + Alt + Del

Iscupaj tastere iz tastature, disejblovano 100%! :D
Salim se, naravno!
Zasto hoces da disejblujes to uopste, kad i sam kazes da je to najcesce upotrebljavana precica???
I kako mislis bez dodatnih programa, ne razumeh te bas najbolje?
Pre svega, reci mi koji OS koristis?
 
cini mi se da to mozes da uradis preko opcija u group policy editoru (start>run>gpedit.msc)

ako koristis xp ili 2000 onda predpostavljam da hoces da onemogucis ulaz u Task Manager, cija je direktna precica CTRL+SHIFT+ESC

bilo kako bilo, bolje probaj da napravis novog korisnika, kome ces da onemogucis ulaz u sve sto pozelis (control panel, task manager, itd..), nego da zabranis alt+ctrl+del svima pa i sebi

poz.
 
Ma pravim program za kontrolu pristupa.
Sto se tice OSa treba mi za XP. By the way kada je ukljucen "Welcome screen" u XPu Ctrl + Alt + Del direktno ulazi u Task Menager.
Sto se tice upotrebe drugih programa(Tweak XP,X-Setup,Group Policy Editor) oni ispisuju poruku "s% is disabled by administrator.", sto pomenutog administratora(mene) mnoooogo nervira. A ja bih to iskoristio za moj Action Controler(ustvari task menager koji ima mogucnost zatvaranja samo aplikacija pokrenutih posle mog programa). Imam i disassambler pa ako treba mogu i Windows da sredim.
 

Back
Top