Tetka Saveta ----> TEEN PROBLEMI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AlyonA

Aktivan član
Poruka
1.180
Svakim danom,otvara se sve vise i vise tema gde neke odredjene individue postavlaju ljubavne,porodicne i slicne dileme.(tipa mala iz be smene)
Zaista je ludacki da se posebno odgovara na svaku od tih tema,i veoma brzo sve predje na spam.
Zato,eto vam ga na-nek postoji nesto univerzalno.
Postujte taj svoj problem,kakav god bio,a drugi tinejdzeri nek pokusaju da pomognu i izloze svoje misljenje.
Ljudi tvrde da ja dobro slusam,ali mnogo mrzim da dajem savete bilo kome,...pa ono vremenom ce valjda biti imenovana zvanicna Tetka Saveta.
I tako,...go!
 
e tetka saveta, ovde mala (glupa) moon, koja je igrom sluchaja bila izlogovana i zaboravila svoj pass za nick Moon Child, a mrzi me da se pomuchim da ga nadjem, tako da-zasad sam anarchy.
lm, lepa tema.
mada ja trenutno nemam problem... mislim, imam jedan malecki, al o tome drugi put...;)
 
DJ_MaRe:
Univerzalna tema... :roll: Pa ovde ce da bude vise spama nego igde... A da bi vam dokazao, necu odmah da je zakljucam, nego neka se malo nagomilaju gluposti pa da mogu da se kezim dok masem kljucevima... :twisted:

:p

@ moon: Zar opet?:p

Pa jbg,kad je krstarica,prizanjmo posteno,jedan veliki raj za spamere! :lol:
Reko bolje ovo,nego ono "Oh roditelji mi zabranili da vidjam decka-pomozite" na svakih pet minuta. :roll:
 
morphea:
draga tetko, molim te, mozhesh li mi pomocji...chujesh li kako ti ochajnichki miki peva serenadu..ja stvarno vishe ne mogu da ga slusham kako se dere ,POMAGAJ TETKO KAKO ZNASH I UMESH :LOL;
Polij ga hladnom vodom....provereno! :wink:
P.S. Zar tema ne treba da se zove DRAGA SAVETA...? MIslim,sve jedno mi je,nego...chisto tako...primetila sam....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top