FAKULTET POLITICKIH NAUKA

E, jel' neko od vas sto hocete medjunarodne odnose upoznat sa onom pricom da ovaj smer na budzet upisuju samo "Beogradjani sa vezom"?:) Mozda zvuci glupo, ali ja sam vise puta cula neku takvu pricu- kao, nema sanse da upises to, bolje idi na politikoloski... Molim vas, ljudi, vi koji znate nesto o tome, frka mi je bas! Mislim, resila sam da pokusam, jer stvarno zelim da ovo studiram, ali tako zanju da pokolebaju neke ovakve price...
 
marina_se_budi:
E, jel' neko od vas sto hocete medjunarodne odnose upoznat sa onom pricom da ovaj smer na budzet upisuju samo "Beogradjani sa vezom"?:) Mozda zvuci glupo, ali ja sam vise puta cula neku takvu pricu- kao, nema sanse da upises to, bolje idi na politikoloski... Molim vas, ljudi, vi koji znate nesto o tome, frka mi je bas! Mislim, resila sam da pokusam, jer stvarno zelim da ovo studiram, ali tako zanju da pokolebaju neke ovakve price...

Марина, ако и ти, као и ја, стварно желиш да упишеш међународне односе, онда не дај да те поколебају те приче. Ја јесам из Бг-а, и вероватно је истина да се, као и много других ствари, и ово уписује преко везе, али остаје само да се уздамо у своје знање и покушамо да упишемо међ.односе.
Поздрав!
 
marina_se_budi:
E, jel' neko od vas sto hocete medjunarodne odnose upoznat sa onom pricom da ovaj smer na budzet upisuju samo "Beogradjani sa vezom"?:) Mozda zvuci glupo, ali ja sam vise puta cula neku takvu pricu- kao, nema sanse da upises to, bolje idi na politikoloski... Molim vas, ljudi, vi koji znate nesto o tome, frka mi je bas! Mislim, resila sam da pokusam, jer stvarno zelim da ovo studiram, ali tako zanju da pokolebaju neke ovakve price...



Samo cu ti reci da nas na budzetu ima samo desetak iz Beograda. Upisivanja preko veze naravno da ima, ali je minimalno :wink: Uzdaj se u svoje znanje :lol:
 
marina_se_budi:
E, jel' neko od vas sto hocete medjunarodne odnose upoznat sa onom pricom da ovaj smer na budzet upisuju samo "Beogradjani sa vezom"?:) Mozda zvuci glupo, ali ja sam vise puta cula neku takvu pricu- kao, nema sanse da upises to, bolje idi na politikoloski... Molim vas, ljudi, vi koji znate nesto o tome, frka mi je bas! Mislim, resila sam da pokusam, jer stvarno zelim da ovo studiram, ali tako zanju da pokolebaju neke ovakve price...
Marina,i ja ove godine upisujem medjunarodne odnose (nadam se) i nisam cula nista od tih pricica.Cula sam da ti je za nalazenje posla potrebna debela veza ali za prijemni ne. Ti ako znas znanje nemas sta da se brines,zar ne? :lol:
 
~v~v~v~:
Hvala,ljudi,izbedachili ste me za medalju i skoro da sam se razocarala u faks za koji sam kao stvorena!
pa pazi, u sustini na svim fakultetima je tako, situacija ti je svuda manje-vise losa.
ja sam pre zeleo da upisem medjunarodne odnose na fpn, dok nisam saznao za fakultet (civilne) odbrane - smer bezbednost. i mislim da mi to nekako vise lezi.
moja kuma je na tom fakultetu i u fazonu je "sta ce ti to, probaj nesto drugo, bla bla bla"
mada mislim da se ona licno nije nasla u tome. hocu da kazem, nismo svi isti, nekome odgovara nesto, nekome nesto drugo, nemoj da dozvolis da te takvi komentari "izbedace"
 
Lucian:
pa pazi, u sustini na svim fakultetima je tako, situacija ti je svuda manje-vise losa.
ja sam pre zeleo da upisem medjunarodne odnose na fpn, dok nisam saznao za fakultet (civilne) odbrane - smer bezbednost. i mislim da mi to nekako vise lezi.
moja kuma je na tom fakultetu i u fazonu je "sta ce ti to, probaj nesto drugo, bla bla bla"
mada mislim da se ona licno nije nasla u tome. hocu da kazem, nismo svi isti, nekome odgovara nesto, nekome nesto drugo, nemoj da dozvolis da te takvi komentari "izbedace"
Trudim se da ignorisem sve pricice tipa ~Smor faks~Treba ti kilo para za zaposlenje~Radi samo veza...~ ali nije lako. Mozes li da mi kazes malo vise o tom faksu?
 
Ljudi,faks je skroz ok,naravno ako je to ono sto zaista volite. Mnogo je politike,filozofije i slicno,uopste fakultet pruza ogromno opste znanje. Takodje sasvim je fino organizovan,a profesori su maksimalno korektni i spremni za saradnju. Sto se tice posla..pa to je vec stvar srece i snalazljivosti,ali takodje nemojte da vas obeshrabre price da sa ovim faksom nema posla,jer nije tako,posla uvek ima.
Spremajte prijemni i potrudite se da ga uradite sto bolje i vec pola posla ste obavili,samo hrabro i opusteno. Pozdrav za sve buduce kolege. ;-)
 

Back
Top