FAKULTET POLITICKIH NAUKA

sta ima da kaze,rekao je da nije obavezno predavanje

inace ide li neko na engleski , sta radite tamo uopste ?

ne idem sutra na MSS moram da spavam:mrgreen: pa nek neko samo ukratko kaze sta je predavao i jel rekao nesto korisno


utisak dana: odlozio IPT :super::super::worth::worth:
 
Poslednja izmena:
zato sto jedva ceka priliku da oplete po devedesetim , rezimu slobodana milosevica ... na vezbama je pljuvao po milanovicu ex direktoru rts-a samo sto nije rekao da je zasluzio giljotinu a naravno NATO je neduzan ... prica svoju pricu o stanju u novinarstvu u devedesetim a ne pominje placene novinare iz inostranstva ( ko zna mozda je i on jedan od tih pa zato)

drugim recima umesto da predaje svoj predmet on ga koristi da SIRI DALJE


mislim da sam jasan :)
 
zato sto jedva ceka priliku da oplete po devedesetim , rezimu slobodana milosevica ... na vezbama je pljuvao po milanovicu ex direktoru rts-a samo sto nije rekao da je zasluzio giljotinu a naravno NATO je neduzan ... prica svoju pricu o stanju u novinarstvu u devedesetim a ne pominje placene novinare iz inostranstva ( ko zna mozda je i on jedan od tih pa zato)

drugim recima umesto da predaje svoj predmet on ga koristi da SIRI DALJE


mislim da sam jasan :)

:sad2: Plache mi se kada vidim da neko sa 19 godina tako razmishlja...a chak nisi bio ni u planu kada se deshavalo to o chemu on govori...tako da bar iz tog razloga ne bi trebalo da ga osudjujesh...
 
:sad2: Plache mi se kada vidim da neko sa 19 godina tako razmishlja...a chak nisi bio ni u planu kada se deshavalo to o chemu on govori...tako da bar iz tog razloga ne bi trebalo da ga osudjujesh...


ja imam 20godina a kad je bilo bombardovanje imao sam 11 i svega se dobro secam ali nije uopsteno bitno to na sta ti ciljas , nije stvar za koga je taj profesor iskreno bas me briga ali necu da mene truje na predavanjima
recimo ovaj pavlovic iz sociologije je teski ldp-ovac pa opet covek predaje sasvim korektno bez trunke politike ako si primetila
 
koliko znam ti si politikoloski smer ili se varam?
tj. nisi slusala MSS da bi mogla da ocenis sta je bitno iz politike za taj predmet a sta ne ?

prica o zakonima o informisanju je bitna tu se slazem ali nisi slusala sta je nama pricao o milanovicu na vezbama a to nikakve veze nije imalo sa temom o kojoj smo mi pricali a i na predavanju ima te tripove da zaluta malo od teme kao sto je bio slucaj na 1.casu kad je poceo da prica o smeni gl. urednika Politike

vama politikolozima su price o politici cak i korisne jer ce te se time baviti u buducnosti ali mi novinari nemamo veze sa politikom (sem sto ce neki izvestavati o tome), tj. jedina veza je sto nam je smer igrom slucajeva zavrsio na fakultetu POLITICKIH nauka

jos jednom nadam se da nisam pogresio koji si smer

PS:nisam bio na sociologiji danas zbog zdravstvenih problema ... joco,kockice kako je bilo posebno taj mini test i kad su nam sl. vezbe?
 

Back
Top