Cim neko postane poznat postane i lep

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Gledam bre recimo primile su se devojke na onog Bojana Marovica. I sticem utisak da cim neko postane poznat i izadje u medijima odma postane i lep i divan i najpozeljniji. Ili recimo onaj Danijel Djokic. Sa onim pederastim glasicem, ko neka cupika.

Zaista zenice? Jesu li pozeljni sto su lepi ili sto je lepo biti sa poznatim i vidjen :)
 
Hehehee. pa ne znam tacno... meni ni jedan nije lep od te dvojice sto si ih naveo. Ali, evo pogledaj Bred Pita, jeste lep, svakako da je bio lep i dok nije bio poznat, ali nekako kao da je lakse paliti se na svu tu slavu i lepotu. Nekako nam je dostupan, na svakom koraku njegove slike, filmovi su tu, pa neki tracevi, pa markantnost ta. Sta znam, mada sve to, sva ta zaslepljenost tom kao lepotom slavnih, vise odgovara nekim tinejdzerkama... tako je to oduvek. Pomisli samo na Bitlse i silnu euforiju curica koje su vristale i ginule na svim njihovim koncetrima. Hocu da kazem i da svako vreme nosi svoje breme, pa tako danas ne verujem da bi se neko palio na Bitlse. Doslo vreme i metroseksualaca, muska lepota je na ceni kao i zenska, a sve to nam namecu velike kompanije i industrija filma, sminke i show bizza...
 
Znaš onu staru: što u izlogu - to u radnji? E, za sve one koje žele da budu u "izlogu", moraju
i da plate cenu... Zatvore svoje lepe okice, naprće nosiće, progutaju gorku pilulu, ali, ljudi ih
primete... To mogu da postignu ili talentom i radom (što je smorno i zahtevno) ili praveći društvo nekom popularnom" teči" (što je, zbog ležećeg stava manje zamorno).
Mada, opet, sve je to pitanje ukusa (možda se neke lože na "teče"), ili ti DE GUSTIBUS NON EST DISPUTANDUM.
 
Luciferko...mnogo se ti pravis naivan. Hvala bogu ako je populara da je lep.
Ma taj Marovic i taj Djokic...oni su slepci...
Nego eno ti Dzegera ili Bebeka....ruzni su braaaateeee....za medalju i to olipijisku...iz Atine. Samo majka moze da ih voli. Ali eto...vremenom se covek navikne na njihove face i ko zna koliko godina nisam cuo da neko kaze kako je neko od njih dvojice ruzan.
Plus sto su puni para.Hehehe!
Lova leci i ulepsava coveka....kapiras?
 
Pa znas kako je, ako si popularan uvek se nadje neko ko ce da se lozi na tebe i automatski postajes lep. Meni nisu sve poznate licnosti lepe, mislim da generalizujes. :roll:
A Bojan Marovic jeste slatkis! :razz: A to sto se neko pali na Danijela ******* znaci samo da svako ima svoj ukus, tj. svaka krpa nadje sebi zakrpu.
 
chokolada:
Pa znas kako je, ako si popularan uvek se nadje neko ko ce da se lozi na tebe i automatski postajes lep. Meni nisu sve poznate licnosti lepe, mislim da generalizujes. :roll:
A Bojan Marovic jeste slatkis! :razz: A to sto se neko pali na Danijela ******* znaci samo da svako ima svoj ukus, tj. svaka krpa nadje sebi zakrpu.
Hahahahaha ne mogu da verujem da je Danijelovo prezime cenzurisano! :shock: :lol: :lol: :lol:
 
ma meni ova tema smrdi ,, valjda zbog jedne male što zablještala na tv-u i sada je niko ne podnosi ,,,kažu ;;; od kako je postala popularna udarila joj slava u glavu ;;; iskreno --- meni bi rodjena majka zakazivala putem posrednika vidjenje ,,, mora neko da bude i javna ličnost a ostatak su civili koji imaju pravo na svoje komentare kojih ima u izobilju,,, stvaranje slike o idolu se malo izopačilo ,,, ali --- ko šta voli ??? je drugo pitanje ,,, michael jackson --- plastična lutka -- pa klinke padale u nesvest zbog njega ,,,, šo ne bi i zbog jednog mrče???
 
Luciferko:
Gledam bre recimo primile su se devojke na onog Bojana Marovica. I sticem utisak da cim neko postane poznat i izadje u medijima odma postane i lep i divan i najpozeljniji. Ili recimo onaj Danijel Djokic. Sa onim pederastim glasicem, ko neka cupika.

Zaista zenice? Jesu li pozeljni sto su lepi ili sto je lepo biti sa poznatim i vidjen :)



Ja definitivno mislim da nije stvar lepote ...nego biti vidjen sa nekim poznatim. Pa čuj, kad Era Ojdanić može da šeta devojčice od po 18 godina .... sve je jasno.
 

Back
Top