STRIPTIZ

zlatokosa76

Početnik
Poruka
49
Za muskarce:da li vam je vasa devojka nekada izvela striptiz,kako je to izgledalo ,da li vas je vise uzbudila nego inace?

Za devojke:da li ste nekada izvele striptiz svom decku, da li je bio spontan ili unapred pripremljen?
 
Nisam izvodila striptiz,ali jesam neke da kazem performanse obucena kao med sestra i konobarica i to se mom decku bas dopalo.Mislim da je za striptiz ,a da bi dobro i zavodljivo izgledao ,ipak vazno osmisliti neku lepu erotsku plesnu tacku.Kako to nikada nisam probala plasim se da ne izgledam smesno,nisam neka plesacica,a opet bih volela da probam.
 
zlatokosa76:
Nisam izvodila striptiz,ali jesam neke da kazem performanse obucena kao med sestra i konobarica i to se mom decku bas dopalo.Mislim da je za striptiz ,a da bi dobro i zavodljivo izgledao ,ipak vazno osmisliti neku lepu erotsku plesnu tacku.Kako to nikada nisam probala plasim se da ne izgledam smesno,nisam neka plesacica,a opet bih volela da probam.


Ja sam se jednom igrao sa zenskom da sam doktor, bilo je spontano, i vrlo, vrlo, lepo, i zabavno....

Ono, malo da pregledam, malo da pipnem, kao, malo da liznem.... Malo da ubacim "sondu" za istrazivanje vagine...

Mozes da pretpostavis ostatak...

Na kraju je bio vitaminski napitak! Radi opsteg zdravlja i snage! :wink:
 
Hehehe...ja jesam malkice...nija bila tacka od 45 minata, ali skinula sam par delova odece...
Bilo je spontano...
Prvo sam spontano uzela neki dzin, da probam dzin posto da tada nisam (sve volim da probam...c c c c :lol:)...pa mi se dzin svideo...pa me je alhohol opustio...pa me ponela muzika...nesto sam bila dobro raspolozena...a izmedju mene i mog bivseg fatalna privlacnost...pa se striptizirah tad...pa ko zna kad... :)
 
zlatokosa76:
Nisam izvodila striptiz,ali jesam neke da kazem performanse obucena kao med sestra i konobarica i to se mom decku bas dopalo.Mislim da je za striptiz ,a da bi dobro i zavodljivo izgledao ,ipak vazno osmisliti neku lepu erotsku plesnu tacku.Kako to nikada nisam probala plasim se da ne izgledam smesno,nisam neka plesacica,a opet bih volela da probam.
Med. sestra, a? Hmmm...a... jel` imas josh decka? :lol:
 
zlatokosa76:
Za muskarce:da li vam je vasa devojka nekada izvela striptiz,kako je to izgledalo ,da li vas je vise uzbudila nego inace?

Za devojke:da li ste nekada izvele striptiz svom decku, da li je bio spontan ili unapred pripremljen?
Jesam vise puta. Spontano, nepripremljeno, onako uz salu, opusteno.
 
zlatokosa76:
Za muskarce:da li vam je vasa devojka nekada izvela striptiz,kako je to izgledalo ,da li vas je vise uzbudila nego inace?

Za devojke:da li ste nekada izvele striptiz svom decku, da li je bio spontan ili unapred pripremljen?

Vise puta izvodila..i izvodim :razz:
 
Jesam.... Sve je pocelo ovako... Posto radim kao fotograf za jedan internet sajt (www.suphoto.com pratimo sve zurke i desavanja koja se desavaju u Subotici) taj cetvrtak nisam imao posla... Nazvala me bivsa, i pozvala me da odem kod njene drugarice, gde je i ona naravno bila, + par piva koje sam popio, delovalo je u meni... i pristao sam... secam se, otisao sam taxijem tamo, usao kroz prozor, bese negde oko 2 ujutro, i njih dve su me napile viskijem i posle toga sam se dokrajcio sa jednom bocom vina... Cega se secam jeste da su mi dale neku haljinu, ii to sam obukao, i skidao sam se i pred njenom drugaricom, bolelo me uvo za sve, skroz dok se Go nisam skinuo i poceo da plesem po dnevnom boravku... a njihove face su bile nalik ovima o_O ...... i posle toga me bivsa odvukla u krevet, i posle toga se ne secam nicega, probudio sam se kuci u svom krevetu, pogledao telefon i pise 1 new sms... otvorim i procitam... "Bilo je bozanstveno"
Eto moja mala prica o "striptizu"
 
S_K_V_O:
Hehehe...ja jesam malkice...nija bila tacka od 45 minata, ali skinula sam par delova odece...
Bilo je spontano...
Prvo sam spontano uzela neki dzin, da probam dzin posto da tada nisam (sve volim da probam...c c c c :lol:)...pa mi se dzin svideo...pa me je alhohol opustio...pa me ponela muzika...nesto sam bila dobro raspolozena...a izmedju mene i mog bivseg fatalna privlacnost...pa se striptizirah tad...pa ko zna kad... :)

Боже, хвала ти на алкохолу!
9.gif
 
Ja sam obecala "nekom" celu predstavu, sve sa "monologom" i to da ne sme ni jednom da me takne celo vreme :)
Mislim da to rado ocekuje, ali pored sve manje obostranog slobodnog vremena, nikako to i da realizujemo :(
 
ja sam trbušni ples onako samo sa maramom oko struka ---- on se napalio neverovatno --- a ja sam se UŠINULA --tako da nije bilo ništa od seksa -- narednih nedelju dana sam išla na inekcije a doktor me pitao šta sam to radila ?? --- GLB
 
zlatokosa76:
Nisam izvodila striptiz,ali jesam neke da kazem performanse obucena kao med sestra i konobarica i to se mom decku bas dopalo.Mislim da je za striptiz ,a da bi dobro i zavodljivo izgledao ,ipak vazno osmisliti neku lepu erotsku plesnu tacku.Kako to nikada nisam probala plasim se da ne izgledam smesno,nisam neka plesacica,a opet bih volela da probam.
E da sve se tu nesto plase i stide... za to treba biti lepo opusten...
Da budem iskren nisam imao neki performans da sam bas pao sa stolice, fotelje ili kreveta... ebiga nisu bile profi... :lol: home video... ali ipak je to uvek interesantno... bar nasmeje ako nista drugo... :lol:
A inace bas jako volim ta polagana skidanja... i malo njih zna taj erotski osecaj da prenese...
 

Back
Top