koliko ste se puta najvise seksali u jednom danu

Kad sve ovo citam pomislim da mozda i nesto nije u redu s,mnom,,
neko 5,neko 6 pa i 7puta :eek:

Ja se secam jednog ludog dogadjaja..

Te veceri bio sa devojkom i uzivali po obicaju ..
od nje krenuo u susedno mesto gde se trebao videti sa drustvom,,kad ono ziva muzika pa zaglavim do fajronta,,
Svi posli,ja osto da zavrsim pice,dok ispijao pice prisla mi pevacica i sela da popijemo jos jedno zajedno,,
tu se upoznali i ukapirao da spavaju tu jer imaju svirku i sutra vece a da su iz Nisa,,
caskali dok su njene kolege u jednom trenutku i nestale,,bambus smo pili,cudno koliko mi je prijao jer posle toga mi se vise nije svideo..
casa za casom i sam bio gotov,do te mere da nisam mogao da vozim kolaa i znao sam do cega ce doci..
Uvela me u njenu sobu,i vodili ljubav skoro do 5 ujutru,,
Krenuo konacno kuci,kad na autobuskoj stanici prepoznam tu devojku koja je radila u pekari..zaustavio da je povezem i ujedno nesto doruckujem,bio gladan kao vuk..
usput ja iz zezanja malo imo nemirnu ruku i proslo je,,skrenuo s,puta i do svanuca,msm kad obrisao izmagljene prozore vec prvi zraci sunca biju u soverku,,
zakasnila na posao al se nije zalila,kako li se opravdala sefu nikada je nisam ni pitao..

znaci tad 3 puta za zvanican upis na temi,,

Posle te avanture,samo jednom,pauza pa opet ..al vec bez srecnog zavrsetka,bar ne za mene,:lol:
 

Back
Top