Kako se vole delfini?

Delfini se vole vrlo lako...kazes sebi i svima''Ja volim delfine'' i onda svi to znaju i ti ih uvek volish...i ne kokash ih...i kad vidish ih na TV-u,kazes''Jaooo, vidi delfin, shto je sladak!Ja bash volim delfine!''Mozesh i poster da stavish u sobi...slichice da skupljash...ako ti se posreci, mozda ih negde i pomazish i bacish im ribice da klopaju...Ma sto nachina da ih volish... 8)
 
Ja znam nazalost.
Sad cu ti ispicam jednu istinitu pricu o ljubavi.
Vidis ljubav je jako zayebana stvar:idea:
U mom gradu imaju dvoje ljudi koji su se zaljubili od svoje 16 god.
I to je ona prava opsesivna ljubav.
po ceo dan su zajedno i ne mogu jedno bez drugog.
Posto imaju potrebu da non-stop budu zajedno morali su da nadju i posao koji ce zajedno raditi.
Posto su isli u razlicite skole jedino su mogli zajedno da se zaposle u Komunalcu da ciste ulice.
I dan danas to rade, zaista su uvek zajedno i jos uvek su zaljubljeni jednu u drugo.
Sad imaju 50 i kusur godina.
Tako se vole delfini :!:
 
Gljiva zjalelovka:
Delfini se vole vrlo lako...kazes sebi i svima''Ja volim delfine'' i onda svi to znaju i ti ih uvek volish...i ne kokash ih...i kad vidish ih na TV-u,kazes''Jaooo, vidi delfin, shto je sladak!Ja bash volim delfine!''Mozesh i poster da stavish u sobi...slichice da skupljash...ako ti se posreci, mozda ih negde i pomazish i bacish im ribice da klopaju...Ma sto nachina da ih volish... 8)
Nisam mislio kako mi da ih volimo (ja ih obozavam) vec kako se oni izmedju sebe vole (ne fizicki) vec duhovno-kakava je njihova ljubav???
 
pa... delfini se vole kao sto majka voli svoje dete... u vecini bi' se slozio sa postom koji je napisala zjelolevka gljiva... delfini su... jao... a jel ste videli kad oni nekad jure za brodovima? pa one njihove okice... pa se smeju... joj.... kako su medeni... ha haha... :D
 

Back
Top