Da li biste se zabavljali sa devojkom koja ima vec decu (razvedena...)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
E *******...

PSD... to ti je bas bez veze... Ti nisi gledao Jerry Mcguire? ocigledno ne...
...
Alexei...
ako je ona tebi dobra... nije bitno...
UOPSTE NIJE BITNO.
ALI NI JEDNU SEKUNDU NIJE BITNO...
...
samo, sa njom ne moze zabavljanje kao sa devojkama bez dece.
...Nego mora malo ozbiljnije...
moras da ispostujes to sto se ona probija sama sa detetom kroz zivot...
Znaci moras da joj iskazes postovanje...
Sve u svemu...
Nemoj - ako nisi bas zagrizao. :neutral:

poz, batice.
 
Mislim...sta reci...zabavljao sam se, kao mlad...napala me teta...mada verujem da je iskala samo malo sex-a,...sada kao stariji?....bih, neznaci da ih je odmah zenio ako bih se zabavljali, a ako veza bude ozbiljna...mislim ako shvatimo da smo ok jedno za drugo bih...ali verujem da bih voleo da imamo i dete koje bi bilo nase....mislim nemojte da me pogresno razumete, to je cisto muski trip nasledstva...pa ipak ne mogu da dozvolim da ovako kvalitetan genetski materijal propadne:);)
 
commodore:
Pitanje je DA LI BI STE SE ZABAVLJALI... ne kres sema... tako sam bar ja razumeo to...
alexei pojasni.


Ja bi je izbegao za kres semu. A ti kako oces...
Za vezu... nije problem ako je volim... to je vec pitanje ljubavi... to se i prihvata samo iz ljubavi.
...
ma ozbiljna je to tema za forum... :neutral:

Jos jednom, ne pitam za sebe nego onako.. (za drugara, haha!)

A zasto mislis da ne bi trebalo kres shemu? Ja nekako kontam to jos i pre nego zabavljanje...

E sad necu pojasniti nego vas jos vise zbuniti... A da li bi vam smetalo da je ozenite? To sto ima decu...
 
Artinve:
Pa ja sam bio ozbiljan....dobro ajde prvi put nisam, a i sto da ne...sto su to razvedene zene opasne za neobavezno zabavljanje...pa makar su one te koje znaju sta oce od zivota


Uf uf al smo uvredljivi... :roll: Nisam hteo da citiram sve redom, ali u pravu si za to, te sto su prosle svasta, bar znaju sta hoce, i nema nekog prenemaganja i tako to... Zato mi je to skroz gotivno.
 
commodore:
Aha, znaci i ti si mislio na kres semu...
Propustio bih. :neutral:
...
A sto se tice toga da li bih je ozenio... onda se gleda da li je volim... ako je odgovor da.. . onda bih... mislim to je mnogo prosto...
sustina je da ne gledam na dete kao na prepreku... to sam mislio... a ostalo je sve do doticne mlade mame...

Aha pa vidi nisam mislio na kres semu ili vezu konkretno, ali kres sema mi nekako dolazi i pre veze, znaci ako cak i ne bih hteo vezu, kres bih...

A ja licno bih i ozenio. Naravno ako je volim, o tome i pricam, da li bi nekoga mogli toliko voleti da vam ne smetaju ni deca...

Imam neke drugove koji su rekli, "ju da hranis tudju decu!!!???" Ali ja kontam ako nadjes nekoga ko ti bas ogovara da ne treba propustiti...

Eto zato sam i postavio temu.
 
Aleksej_BASO:
Aha pa vidi nisam mislio na kres semu ili vezu konkretno, ali kres sema mi nekako dolazi i pre veze, znaci ako cak i ne bih hteo vezu, kres bih...

A ja licno bih i ozenio. Naravno ako je volim, o tome i pricam, da li bi nekoga mogli toliko voleti da vam ne smetaju ni deca...

Imam neke drugove koji su rekli, "ju da hranis tudju decu!!!???" Ali ja kontam ako nadjes nekoga ko ti bas ogovara da ne treba propustiti...

Eto zato sam i postavio temu.
Osobe koje nemaju poverenje da si sposoban da doneses pravi izbor, obicno i nemaju visoko misljenje o tebi.
 
Artinve:
ahm...dakle osobe koje ti nude savete i umesto tebe procenjuju sta je dobro za tebe, a sta nije...tipa"da li si ti normalan pa ona ima decu"...nemaju visoko misljenje o tebi, jer ne postuju tvoju odluku, to jest zakljucak da tebi to ne smeta.

Lepo receno.
Moraju da postuju tvoj izbor, ako su ti prijatelji.
Ne cene te, ako to ne rade. Veoma lepo receno.
 

Back
Top