Agencije za upoznavanje

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
znate na koje agencije mislim ;)

kad se zelite upoznati sa odredjenim tipom osobe a nemate izbora, vise, da li pribegli agenciji da vam pomogne

ili idete na sluzbeni put i zelite pratnju
ili samo provod
ili

ma ima tih varijetni koliko hocete

licno ja ne bi nikada :-D
 
Na ovo pitanje neces dobiti bas previse iskrenih odgovora. Za ovakav nacin upoznavanja veruje se da diskredituje osobu koja mu pribegava. Naravno, mislim na upoznavanje drugacijeg tipa od onog koji nude agencije za poslovnu pratnju. Mislim da posle dugogodisnje i neuspesne potrage za vezom koja bi vredela u ovom svetu otudjenih ljudi ne bilo strasno pokusati i tako nesto. To se naravno ne odnosi na sasvim mlade osobe, vec na one koji su prebacili koju godinicu vise preko glavudze....
 
Koje su sanse da se ova i NET DATING tema pojave u isto vreme.
Naravno bobbina je bolja,... ;)
Elem,...ne znam,...izvinjavams e unapred onima koji misle da je to ok,ili su vec nesto slicno uradili,...ali ja,kad dodjem u situaciju da mi je ostala samo agencija kao izbor,znacuu da je vreme da se bacim kroz prozor,ili da opet pocnem da uzimam "vitamine" na bazi prozaka.
 
AlyonA:
Koje su sanse da se ova i NET DATING tema pojave u isto vreme.
Naravno bobbina je bolja,... ;)
Elem,...ne znam,...izvinjavams e unapred onima koji misle da je to ok,ili su vec nesto slicno uradili,...ali ja,kad dodjem u situaciju da mi je ostala samo agencija kao izbor,znacuu da je vreme da se bacim kroz prozor,ili da opet pocnem da uzimam "vitamine" na bazi prozaka.


Ma ima i prirodnijih "vitamina" a i bice ti zabavno da ih uzimas... :lol:
 
AlyonA:
Koje su sanse da se ova i NET DATING tema pojave u isto vreme.
Naravno bobbina je bolja,... ;)
Elem,...ne znam,...izvinjavams e unapred onima koji misle da je to ok,ili su vec nesto slicno uradili,...ali ja,kad dodjem u situaciju da mi je ostala samo agencija kao izbor,znacuu da je vreme da se bacim kroz prozor,ili da opet pocnem da uzimam "vitamine" na bazi prozaka.

hehehehe samo ti po vitaminima
 
AlyonA:
Koje su sanse da se ova i NET DATING tema pojave u isto vreme.
Naravno bobbina je bolja,... ;)
Elem,...ne znam,...izvinjavams e unapred onima koji misle da je to ok,ili su vec nesto slicno uradili,...ali ja,kad dodjem u situaciju da mi je ostala samo agencija kao izbor,znacuu da je vreme da se bacim kroz prozor,ili da opet pocnem da uzimam "vitamine" na bazi prozaka.


Samo bih zeleo da podvucem ovo OPET POCNEM DA UZIMAM

:)
 
Ja imam dobru prijateljicu koja vec godinama nema decka,mada izgleda prosecno,fakultetski je obrazovana,finansiski dobro stojeca i ima veliki krug poznanika.Tesko nalazi nekoga ko joj biva partner,dal zato sto trazi dlaku u jajet ili jednostavno nema gde da upozna nekog novog posto je sve postojece adute istrosila.Mozda nebi bilo lose da ode u neku od agencija za upoznavanje mada ja iskreno to nikad nebih mogla.
 
Ma dajte ljudi, ubili bi se kad bi dosli do toga...to je kao mnogo jadno?

Meni je to savrseno normalna stvar.
Postoje ljudi koji su usamljeni, dodju u odredjene godine kada prijatelji imaju svoje porodice pa nemaju mogucnost da izlaze i da na taj nacin sticu nova poznanstva...ili nemaju love da izlaze...ili puno rade...ili se presele u Nis gde ne poznaju apsolutno nikoga a nisu preterano komunikativni...
Gomila usamljenih ljudi seta ulicama i ja ih srecem svaki dan...uzasno je koliko ima usamljenih ljudi zeljnih, ne ljubavi, nego samo sacice razgovora...tako da stvarno nemam nista protiv da pribegnu metodama upoznavanja na taj nacin...vas stav da bi se ubili kada bi vi dospeli u takvu situaciju govori o stavu i misljenju o ljudima koji se u njoj nalaze...i to je vrlo ruzno...
Da se ja nadjem o takvoj situaciji ne bih imala nista protiv takvih akcija...mada je to malo verovatno, ne zbog toga sto nije moguce, nego zbog toga sto meni partner i ne fali preterano kad ga nemam...bar za sada... ;)
 
bobba:
sad bas hocu da pitam u banci za kredit
ali pre toga cu da idem u skolu sa sleper
pa onda motor

i bicu tek onda mirna

a to da ne znam sta propustam nemoj da me podsecas pliz :-D


Joj i ja bih bas polagao za kamion i za sleper, ali nemam kesha da se rasipam, s obzirom da mi to zaista ne treba... Jer ne vozim kamion.

A i za motor bih polagao....

Ima kade.

Ajd dobro necu te potsecati.... :wink:
 

Back
Top