Agencije za upoznavanje

Ja bih koristila usluge agencije (i za upoznavanje, i za "poslovnu pratnju" :)) bez blama, ako bi vec dotle doslo da nemam drugog izbora, jedino sto je kod nas to malo bezveze, kao los si frajer/riba ako spadnes na agenciju. Pa, bolje to nego da se smaras sa idiotima i glupachicama po silikonskoj dolini i slicnim mestima. Upoznas ih stotinu, a verovatno bi samo 1-2 prosao psiholoski test utvrdjivanja normalnosti i IQ-a iznad 25. Sad je i u Bgd-u proradio tzv. "speed dating", vidis/upoznas puno ljudi za malo para i vremena, pa izvolte ko voli! Ne znam kakvi su frajeri uclanjeni, ali bas bih mogla da izvidim situaciju pa da vam javim :). Inace mislim da je muskarce vise blam od takvog upoznavanja, nego devojke.
 
bobba:
znate na koje agencije mislim ;)

kad se zelite upoznati sa odredjenim tipom osobe a nemate izbora, vise, da li pribegli agenciji da vam pomogne

ili idete na sluzbeni put i zelite pratnju
ili samo provod
ili

ma ima tih varijetni koliko hocete

licno ja ne bi nikada :-D
Ma shto da ne, ako bi mi tako doslo, treba svep robati u zivotu...ono shto covek zeli;)
 
AlyonA:
Koje su sanse da se ova i NET DATING tema pojave u isto vreme.
Naravno bobbina je bolja,... ;)
Elem,...ne znam,...izvinjavams e unapred onima koji misle da je to ok,ili su vec nesto slicno uradili,...ali ja,kad dodjem u situaciju da mi je ostala samo agencija kao izbor,znacuu da je vreme da se bacim kroz prozor,ili da opet pocnem da uzimam "vitamine" na bazi prozaka.

Sad videh tvoj avatar. Jel ti to marama oko vrata ili imas crni pojas iz pushenja?
 
Ma nema toga. Pogledas profil i sve generisani profili. Ja sam Milica, prvo svima da kazem da nisam ovde radi sexa, vec druzenja. Ako hoces da mi se javis, potrudi se da ti poruka bude toliko kreativna da mi privuce paznjicu, pa cu mozda i da ti odgovorim. Inace volim da citam knjige, da putujem i da se ludo provodim, ali to ti nikada neces znati, zato sto si neki stranac na internetu,Pre svega sam ovde radi druzenja preko interneta, a moooozda, ko zna, moooozda i odemo na kaficu u stvarnom zivotu.
A onda pogledas sledeci profil= Cao ja sam Sandra, obozavam lud sex, javi se, super sam pohotna i uzbdljiva, radicemo ono sto ti ni jedna devojka nije dala. I kliknes, kada ono spam za web camere.
 
I onda ti smisljas sta da napises Milici u poruci, a znas da Milica ima vec jedno 100 poruka na dan. I onda smisljas taktiku kako da tvoja poruka zvuci originalno.

Ne treba hraniti te krvopije nepotrebnom pažnjom :lol:
Ta Marina sa 100 poruka na dan može imati samo na takvim mestima 100 poruka na dan.Mada takva sirotica ne shvata da ide laganijim putem, što reče Dilajt na svojoj temi o snickersima, oće privid čokolade.
 
Ma to. Terapija iz spavace sobe.Lajkujte me na fejsu ja sam kraljica drame.

Najbrutalnije su se sa tim profilom ljudi našalili neki zajebanti :

Divan dan budi me, suncem ukrašen

Pa na zidu napišem: "...je ustala"
flirt.gif


.....

Aaaaaaa Crko mi komp! z:shock:




 
Poslednja izmena:

Back
Top