Online dating

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Citam danas clanak u novinama o Online Datingu.
Uclanila sam se u neke takve sajtove, ali nisam nikad pokusala stvarno da nesto uradim. Forume i chatove ne racunam.
Sta vi mislite o tome i imate li iskustva?
 
nemam pojma o tim sitovima i ne interesuju me uopste

kazu da prve 4 secunde najvaznije za procenu coveka :-D

ali evo radim ovde sa canadjanima i oni to non stop rade
nekako ja to nemogu, neverujem u to
dok coveka ne vidimo ono oci u oci nemam osecanja
dok canadjani se cak i zene i udaju .......cudno mi to
 
Sto, sta fali tome? I to je nacin da se ljudi upoznaju, zblize......zaljube jedno u drugo........
I nije istina da svi hoce sex na takvim sajtovima ili chatovima, ima i dosta pristojnih ljudi.
Ovo je iz licnog iskustva.
Ali ovaj forum je ipak najbolji, sve mozes da sretnes, mene je jedna osoba bas sa ovog foruma bukvalno iscupala posle razvoda. Da nije bilo nje bio bih mrtav.
 
Aleksej_BASO:
Interesantna je da muskaraca ima 10x vise nego zena, ja licno brojao!

Cisto sumnjama da se tu neko normalan moze naci...
Pa sta ima veze, vazno je da se druze! :lol: :lol: :wink:

Sigurno moze, ali retko. Registrujes se, sledeci dan dodjes i imas 100 privatnih poruka od kojih su 90 likovi sa ispasanim alatkama u profilu, mislimmmmmmm. :roll: Mene ustvari jako interesuje da li oni ikada uhvate nekoga?! :? :roll:
 
Ma i odu sa takvim predrasudama na taj sajt pa cak i u normalnom vide manijaka... kao cula sam da su sve manijaci pa i ti mora da si jedan od njih...

Mnogo profila tamo ima koji uopste nisu funkcionalni ...
Prvo laznjaci... To su kao one bomba golisave ribe... koje su postavili kreatori sajta... da loze masu da se registruje...(ti si se aleksej javljao ovima :lol: )
Drugo horde koje se samo registruju da vide... pronjiskaju 5 minuta ni ne udube se... i kao ne svidja im se... napuste... prazni nikovi...

Onda ima tih extremnih levicarskih slucajeva na obe strane ... devojke naravno u tripu "hocu da`s udam" a tipovi u tripu "vidi koliki mi je"... ponekad su toliko blentavi da su smesni... Pogotovo komunikacija sa pojedinima je ocajna... Kvalitet po inteligenciji je slab... Mada moze se naci i neko normalan i neko pametan... Pametni nadju i pobegnu odande...

Naravno da se vreba neko nov... cim se neka pojavi to je grabez... ko ce prvi da je capi... one koje su vec duze na sajtu... zna se da imaju neki psihicki problem...
I ovde na "krsti" je nepoverenje, kao ne znas da li neki debil sa druge strane... ali tamo je jos gore... svi su istraumirani od nekih prica koje kruze... A i ima i istine u tim "crna hronika" pricama... Tako da treba i doza opreza...
Odnos ukupno u svetu na netu je 7:1 za tipove... na tim sajtovima eto kaze Aleksej 10:1 (verovatno zbog multinikova)... jedino ovde na krsti je vise devojaka na netu... sto bi se moglo svrstati u svetski kuriozitet... ali ako znamo pricu o nekim udruzenjima onda i nije tako cudno...

Sve je vise ljudi koji praktikuju takve nacine upoznavanja... lakse je i brze je... drustvo se menja ovde uslovljeno tehnoloskim razvojem...
 
Pa iskreno mislim da takve stvari as jesu na nivou chata i foruma,samo imaju drugi naziv.
Na takvim sajtovima imas sve isto-ppove,fourme,i chatove,samo ti u profilu pise ko sme a da ti se javi(tj kakvu osobu trzis),i kakav si ti.
Svi lazu,vecinom su luzeri,usedelice,ili napaceni ljudi.
Izuzetci potvrdjuju pravilo.
Ja licno uopste ne verujem u bilo koji vid muvanja koji nije direktan,lice u lice.
opet,postoje izuzetci.
Jbg,..to prosto nije to.
A i koliko moras da budes lenj ili idot da ne mozes da pronadjes nekoga u stvarnom svetu nego moras da bezis u virtualni?
 

Slične teme


Back
Top