Tesko naci nekog dobrog i normalnog...

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.049
Neretko cujem price od zena ili se ta ideja nekako oseti i provlaci da je tesko naci nekog dobrog i normalnog. Nesto zahtevnije su price da je tesko naci pravog.
Nekako iz toga implicira da je muska populacija sacinjena od mora kretena i da je potrebno naci biser u blatu.:)

Sve ovo je odavno klise, svuda prisutan i izlizan, ali mislim da uopste nije tako retka ideja medju nekim krugovima zena u Srbiji i uopste.

Zasto je to tako? Sta mislite o tome?
 
Mene pravo cudi da jos uvek postoje zene koje su u potrazi za slovima i brojem jednim muskarcem, koji ce ispuniti sve njihove kriterijume, cesto dijametralno suprotne u smislu zahteva za raznovrsnocu sadrzaja koje bi taj jedan trebao da im obezbedi i pruzi. Svaka iole pametna zena konta da to jedan tip ne moze i zato imaju vise muskaraca od kojih svaki pokriva svoj delokrug rada. Dobar i normalan, ma sta to znacilo, je verovatno onaj koji garantuje stabilnost, a svi drugi koji ga zamenjuju, kreteni su medju njima pozeljni, pruzaju druge usluge koje zadovoljavaju zenu.
 
Sto bi rekla guru, velika, najveca NovaIsta - cuti i 'ebi, pa dok traje, na to se sve svodi. Kakva crna prica. Nesto ne verujem da kreteni koji karaju one vecito nezadovoljne frustrirane duhove puno sa njima diskutuju, ne pretresaju s njima zivotne probleme nego cute i guslaju, upravo vrse ono sto se trazi od njih. A ti "dobri i normalni" mogu da se upljuju od prica i pricica, pa ipak se zna kakav im je domen, tu su da ispijaju svu gorcinu koja se na njih izliva bez prava na reklamacije.
 
Neretko cujem price od zena ili se ta ideja nekako oseti i provlaci da je tesko naci nekog dobrog i normalnog. Nesto zahtevnije su price da je tesko naci pravog.
Nekako iz toga implicira da je muska populacija sacinjena od mora kretena i da je potrebno naci biser u blatu.:)

Sve ovo je odavno klise, svuda prisutan i izlizan, ali mislim da uopste nije tako retka ideja medju nekim krugovima zena u Srbiji i uopste.

Zasto je to tako? Sta mislite o tome?

Mozda losa iskustva ili kasnije shvate sta zaista vredi.

Uglavnom oni kvarni lakse dodju do zena na pocetku te se dobri pokvare jer ne zele da budu sami a kasnije je vec teze popraviti stvar.
 
Ako iskljucimo tetke zbog ...x.ds.es.s.fsf.es.sef. i majke koje se snalaze ispod zita i bake koje se snalaze na slamaricama od zita.......
sledi da 95% devojaka koje srecem bez dileme izjavljuju da samo srecu muskarce kretene i idiote i da im ne pada na pamet da se udaju za takve...

A uzorak mi je bar 2000 devojaka u poslednja tri meseca sa kojima sam pricao na tu temu....i to razicitih....
Tako da potvrdjujem da to stvarno i misle a ne da je to do ovih , bog digao ruke od njih , forumasica...

Dva zakljucka muskaraca dominiraju...
-One traze nenormalne a posle se ljute na njih
To je teza da traze agresivnije, aktivnije, a one da budu bar jednom ili dva puta odbijacice, i onda takav postane dobar jedno vreme ali kad tad proradi to sto je agresivan i sto tera svoje agresivno i onda je kreten ili idiot...
One koji nisu agresivno aktivni tretiraju kao smoklje ili kao nezainteresovane, pa ih ne primecuju i ignorisu, a posto su dinamicna vremena, malo dana i prilika za sretanje sa takvima ih vrlo brzo ubedi da su stvarno totalno nezainteresovani i mlaki...tj traze hiper aktivne muskarce i medju tim mirnijima.

- Druga gomila smatra da su zrtve nepovoljni drustvenih modela ponasanja, tj uporedjuju drustvene modele u Bosni i u Srbiji ( ne uporedjuju oni , nego ja poznajem malo tu scenu pa znam razliku) pa primecuju da su u Srbiji naglasene osim materijalnih i te klonovske potrebe....tj primetna je razlika da bosanke lakse dozvoljavaju individualizam muskarca, dok je sablonizacija i klonizacija toliko naglasena u srbiji da osim sto izgledaju isto na mestima zabave, one i traze isto od muskarca, tj da bude kloniran i po ponasanju a lepo bi bilo i po izgledu, mada se to svodi na stil (oblacenje, ponasanje i ophodjenje)....
A taj stil je uzasno neprihvatljiv iole inteligentnom i samostalnom i svesnom muskarcu...osim kao kompenzacija za upotrebu zloupotrebu zene za zabavu...
 

Back
Top