Biti dobar u krevetu!

lolla

Aktivan član
Poruka
1.010
Malo sam offtopicila na drugim temama, a nekako sam zaintrigirana da dobijem odgovor na ovo pitanje, te sam resila da postavim novu (autonomnu:) temu.
Dakle, sta se porazumeva kad se kaze da je devojka dobra u krevetu?

To je sintagma koja se non stop vucara po recnicima vecine danasnje mladezi:) al do dana danasnjeg nisam dobila konkretan odgovor.
Dakle, sta to cini devojku dobrom u krevetu? Njena elasticnost? Izdrzljivost? Dubina grla? Amplituda okreta kukova? Elasticnost vaginalnih misica? Hajdemo, bez dlake na jeziku i konkretno... ;)

Zivo, zivo me zanima!!!
Najkonkretniji odgovor koji sam uspela da dobijem je od ortaka koji je komentarisao da je devojka dobra u krevetu ako je - izdrzljiva. To mi je zvucalo kao kvalitet konja koji se priprema za trke ;).
 
lolla:
To je sintagma koja se non stop vucara po recnicima vecine danasnje mladezi:) al do dana danasnjeg nisam dobila konkretan odgovor.
Dakle, sta to cini devojku dobrom u krevetu? Njena elasticnost? Izdrzljivost? Dubina grla? Amplituda okreta kukova? Elasticnost vaginalnih misica? Hajdemo, bez dlake na jeziku i konkretno... ;)

Zivo, zivo me zanima!!!
Najkonkretniji odgovor koji sam uspela da dobijem je od ortaka koji je komentarisao da je devojka dobra u krevetu ako je - izdrzljiva. To mi je zvucalo kao kvalitet konja koji se priprema za trke ;).
Odlicna ti je tema.Ista stvar i mene zanima, a nigde konkretnog odgovora na vidiku:-)
Nasmejala si me sa ovim "dubina grla"
PoZZ:-)

 
koja je tebi boja najlepsa???
e odgovor na tvoje pitanje je toliko individualno koliko je i odgovor na moje...

onoliko koliko uspe da me opusti, koliko paznje posveti meni, i koliko se ja izgubljeno osecam na kraju...

i naravno koliki mi je osmeh na licu posle toga :)
 
Najvaznije je prvo poznavati to zensko telo, a ne kao vecina nosaca polnih organa odmah navaliti na odvratno odradjivanje tehnike.
Zensko telo samo po sebi je nesto sto je savrseno i sto se upoznaje malo po malo.
E tek onda, kada se oseti da se ona cela daje, to vodjenje ljubavi nema premca.
 
sve shto moze da znachi, ne mora da znachi i nema veze..shto nekome nije, nekome jeste..ili je ili se razvija..sve u svemu raste..ko ne zna, nauchice hehehe..ok ako poznajemo neke stvari, te tehnichke i tako to, ali kao shto rekoh ne mora da znachi..nema to veze ni sa brojem partnera, ni sa godinama..treba imati feeling..
 
lolla:
Malo sam offtopicila na drugim temama, a nekako sam zaintrigirana da dobijem odgovor na ovo pitanje, te sam resila da postavim novu (autonomnu:) temu.
Dakle, sta se porazumeva kad se kaze da je devojka dobra u krevetu?

To je sintagma koja se non stop vucara po recnicima vecine danasnje mladezi:) al do dana danasnjeg nisam dobila konkretan odgovor.
Dakle, sta to cini devojku dobrom u krevetu? Njena elasticnost? Izdrzljivost? Dubina grla? Amplituda okreta kukova? Elasticnost vaginalnih misica? Hajdemo, bez dlake na jeziku i konkretno... ;)

Zivo, zivo me zanima!!!
Najkonkretniji odgovor koji sam uspela da dobijem je od ortaka koji je komentarisao da je devojka dobra u krevetu ako je - izdrzljiva. To mi je zvucalo kao kvalitet konja koji se priprema za trke ;).

Dobra je ona koja zna zapaliti muskarca. Koja ima dobar rad guzom kad je gore, kad se zna ljubiti tako da ti se od njenog poljupca odmah dize, nesme biti hladna, muskarac s njom treba imati osecaj kao da se njoj stalno krese ali na profinjen nacin tako da ne ispada kao uspaljenica a uvek je spremna uklopiti se u muskarceve zelje.
Ima tu jos puno toga ali to naplacujem.
 
Dobra u krevetu - znaci da iskreno uziva, da iskreno pruza, da nije lenja, napeta, da tezi da zadovolji, da zeli da nauci, da ima osecaj za partnerove zelje, da je okretna, da ume da dodiruje i da ne folira orgazme. Znaci, odana i podatna, vrela lepa i sa mekanom kozom. Naravno - da lepo mirise u krevetu ujutru u 5. Nista ne mirise tako lepo kao mlada devojka u vrucem krevetu rano ujutru ( mozda C kafa tek samlevena recimo ).
 
sinnke:
Dobra je ona koja zna zapaliti muskarca. Koja ima dobar rad guzom kad je gore, kad se zna ljubiti tako da ti se od njenog poljupca odmah dize, nesme biti hladna, muskarac s njom treba imati osecaj kao da se njoj stalno krese ali na profinjen nacin tako da ne ispada kao uspaljenica a uvek je spremna uklopiti se u muskarceve zelje.
Ima tu jos puno toga ali to naplacujem.


Kolko para Sinnke? :shock:
 
dobra je u krevetu ako se na neki nachin poklapa ta neka recimo senzualnost il shta vetj....nekome je npr extra da mu cura urla "yebi me....yeeeebi me"....nekom opet to nije to....neko voli vako neko nako....mislim da je to totalno zavisno od choveka samog....mada npr frigidnost je univerzalno losha....mada mozhda se neko lozhi na frigidne....kao "ma gde ti frigidna sad tju da ti pokam" pa kao zapne i sve snage....al verujem da je retko takih....meni je sex neshto u zadnje vreme prilichno smor....mislim nije smor....ok je i sve....al bio sm s nekom s kojom mi bilo extra i sad mi sve neshto....nem pojma....nije mi to to....chudne mi se stvari deshavaju na tom polju....kao da gubim onu mladalachq napaljenost....pu jeee....to je losh trip....mora da izbijem to iz glave shto prije....ma yeben je mozak skorz....smrad 1
 
Sve ono sto je Iskusni Macor rekao....
I da je savladala osnovne tehnike, da zeli da proba novo, da nije ukocena i da se ne gadi ,
ma u krevetu ne treba da postoje granice , nema onog
to moze a to je zabranjeno, za mene je dobro kad mogu da radim sve sto mi se svidja i to satima
a da partner uziva isto koliko i ja,
 
ok otrkijesh postepeno i romantichno....i volish je.....a ona npr ima aids....mislim jbno pitanje je U KREVETU....da ne ispade da smo mi svi tako smeshni a ti si tako nezhan i volish ljubav i slatke detalje....ne mora aids preterao sam....ona npr neprestano dahtje u istom ritmu....ko zvezde po.rnografije....meni npr to smeta....e sad volim je ne volim je chinjenica ostaje da je ta neka losha u krevetu....e sad ko je smeshan.....
 
Gazdarica:
Ahahahahahaha, mislim da je ovo presudno... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jadne djevojcice, pored ovakvih momaka, nije ni cudo sto se ponasaju po principu - yebala bi se, ali da joj ne udje... :roll:


Krivo si shvatila ja bas volim zene koje ce mi otvoreno reci kako se vole sexati. Nikad takvu ne bi gledao kao sto gledaju primitivci da je laka. Ovo sto sam bio rekao je zato sto sam imao takvu. Mozda se nisam dobro izrazio ali znam sta sam mislio.
 

Back
Top