moja prva ljubav

Meni je svejedno, ali u opisu Svastare stoji da je to podforum za teme koje ne mogu da se svrstaju ni u jedan od ponudjenih podforuma, a ovo je klasicna tema za Ljubav i Sex, tako da...
Ali necu da "uzimam hleb" moderatorima... ;)
 
Zaljubila sam se onako klinacki jos u vrticu u tada mog prvog najboljeg druga Strahinju.
A onako iskreno i cisto, zaljubila sam se sa 15 u mog decka sa kojim sam jos uvek u vezi. Oko 3 godinice. Nije puno, ali ne moze se reci ni da je malo :)
 
....................................................................................................................
.........................................................................................
...................................................................
........................................
.......................
.........
....
..
.
 
Ne secam se da li je to bilo u 5. ili 6. godini.
I ne secam se ni kako se zvala.
Samo se sigurno secam da sam bio zaljubljen u nju.
Bilo je to na moru.Nismo se ni poljubili i nismo nesto mnogo ni pricali ali smo voleli da budemo jedno sa drugim i samo smo cutali i bila nam nekako mnogo lepo.
Posle je to osecanje bilo dugo vremena zaboravlje i tek se ovoga leta vratilo, doduse jako kratko :(
 
Girl next door:
ma nemoj! ti si nesto zaostao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

totalno....e dete moje....prestani da idesh u mek....prestani da mislish da si se zaljubila u 7moj godini.....jer tada nisi imala pojma shta je zaljubljivanje il ljubav....tad ti je to bilo neshto shto su ti nabili rodjaci...."a jel imash simpatiju....a ima ima onog marka iz odeljenja....a ti kao pa imam on je super"....mada idi u mek treba i takvih
 

Back
Top