Kondom?

ian:
Uz sve mogucnosti napredovanja , chak i solidnih primanja.. samo je potrebno da prisustvujesh Jazas skupovima i dogadjanjima :lol: :lol:

ne spominji mi ih zivota ti ... smuchili su mi se kad su pocheli da nam dolaze u shkolu i drze predavanja, ponashali su se ko da su oni izmislili i sidu i kondome, uchili su nas kako se stavljaju ko da smo deca od 7 godina ili ko da smo sishli s brda ...... ja bi ih posl'o u Afriku tamo imaju koga da uche :lol:
 
hehe, uvek se setim onig "Iris" kondoma. Ko da metes unutrasnju gumu od bicikla na alatku.

Ne znam, ne volim ih bas ali cini mi se da cu ih koristiti ubuduce redovno, ne isplati mi se celaviti vise. Osim naravno ako se ne koristi neka druga adekvatna zastita. side i hpC se ne plasim.
 
ne spominji mi ih zivota ti ... smuchili su mi se kad su pocheli da nam dolaze u shkolu i drze predavanja, ponashali su se ko da su oni izmislili i sidu i kondome, uchili su nas kako se stavljaju ko da smo deca od 7 godina ili ko da smo sishli s brda ...... ja bi ih posl'o u Afriku tamo imaju koga da uche :lol:

a sta fali predavanjima takve vrste?ja sam sigurna da u svakom razredu postoji neko ko ne ume da koristi kondom,zar nije bolje i to pokazati iako vecina to zna,pa im deluje glupo?
 

Back
Top