SCG-HRVATSKA

Ovo je strasno.Ja veceg derpea od sudije nisam vidio jos otkad je PFC- u sudio onaj majmun Mesina...Dusa prodana,tacno se vidjelo u drugom pol. da samo ceka da nasi naprave faul i da vadi karton majmun jedan...

Ali pored svega toga,opet se pokazalo stara prica-hrvati nam ga ..... u bilo kojem sportu.

@jel tako Dalibore...
 
Nije mi jasno kako mu nije ponestalo mesta na zutim kartonima za pisanje imena nasih fudbalera?! Sudija je dobio grdnu lovu! Kad je video da nam Hrvati nemogu nista, onda je uzeo da deli zute kartone da bi nas sto vise oslabio za revans!ALI!!! mi nismo ekipa od jednog igraca! Mi igramo kao kolektiv. SVI ZA JEDNOG, JEDAN ZA SVE! Bice nam malo teze bez 4 standardna prvotimca, koje je prodana dusa izbacila, ali siguran sam da cemo i u Hrvatskoj dobiti utakmicu.
 
ma ok je trisovic,ali ipak nije simon...simon moze da drzi loptu dugo to je dobro za gostovanja kad se zadrzava vreme...
bilo bi dobro da basta igra desnog veznog,a da stavi nekog drugog na beka,posto mnogo duva promaja kad ode u napad...
bice zanimljivo da vidimo kako ce funkcionisati tandem purovic-vucinic
hrvatski komentatori su bili najjaci kazu milijas klasicni zadnji vezni...
i opet je krenula euforija na sosu kazu hrvati bez nade to nikako ne valja,tako je bilo i pred partizanove utakmice u evropi,treba malo spustiti loptu ipak su to mladi igraci ne treba ih jos uvek dizati u nebesa...gotovo je tek prvo poluvreme...
 
koje su to pi*ke! mislim na ove sto su dobili crvene i zute,.,...pede*i...ne smeju da odu u zagreb! jer ..ko je toliki debil da u zadnjim minutima pravi takve greske..? reprezentativci,profesionalci? pih! sramota!i to samo da ne bi otisli..jer se plase za svoje dupe
 
Ima tu istine .... Pogotovu kod Vukčevića on je namestio faul koliko se ja sećam 1min.pred kraj. Ali stvarno Fric Štuklik je Ja***a Bukvalno je gledao kako će što pre da Poizbacuje ove što su na terenu već imali žuti , a da bi olakšao kolegi koji će suditi u revanšu za sledeću tekmu je zajebao Vukčevića i Krasića. Naslov iz Žurnala ( MONSTRUM: Austrijanac Fric Štuklik isterao nam Lazovića i Jankovića,delio kartone kao na stočnoj pijaci i desetkovao nas pred revanš u Velikoj Gorici iduće srede i produžio utakmicu za ukupno 12min!!!!)
 
Једини коментар на текму БУШИ ХА ХА ХА БУШИ.... Са судијом или без њега, са 11 или 6 играча, на Маракани или и Загребу, any time, anywhere... Биће теже без навијача али само ТЕЖЕ не тешко!!!! СРБИЈА ДО ТОКИЈА
 
Ovako da vam povratim sjecanje,a posebno grobarima dali se sjecate PARTIZAN-CROATIA 1:0 I CROATIA PARTIZAN 5:0!!
onda je bilo svakakih priča pa kad se došlo u zagreb sve je palo u vodu,tako ce biti i sada,vidimo se u Velikoj Gorici
 
dalibore ne pali se, nisam neki ljubitelj reprezentacije, ali momci su na mestu, pogotovu mlada selekcija, nisu tu prodane grobarske duse pa da se tako zavrsi, jel svi znamo da je vas Franjo bio predsednik tog siptarskog kluba, tako da kontam da je tu proradila neka ustaska veza i grobari to prodali i jos jednom obrukali nasu zemlju.

Jedno je sigurno, icemo dalje, momci igraju srcem, a to BOG uvek nagradi, BOGU CUVA SRBE tako da vi ustaskovici mozete slobodno da se zakopate i odete na spavanje u dug zimski san jel ste krajnje komicni. Btw dobar vam ovaj DaSilva cistokrvni hrvat nema sta ......... no comment jadni ste uzas.
 
how_yes_no ----dobro si mu rekao šta je on našao da sere,popišam mu se po Šahovnici. Je*** mu i Da silvu i ćerku novorodjenu i Dinamo i Hajduk i Varteks,Inter ,ma sve redom. Mi smo pobedili i to je najbitnije .
 
Zamolio bih gospodu sa hrvatske strane da se ne javljaju! Sa igracem manje smo im dali go! Kada smo ostali bez dva igraca, gospoda nisu ni tada uspeli da nam daju go! I sta dalje reci?!
 
how_yes_no:
dalibore ne pali se, nisam neki ljubitelj reprezentacije, ali momci su na mestu, pogotovu mlada selekcija, nisu tu prodane grobarske duse pa da se tako zavrsi, jel svi znamo da je vas Franjo bio predsednik tog siptarskog kluba, tako da kontam da je tu proradila neka ustaska veza i grobari to prodali i jos jednom obrukali nasu zemlju.

Jedno je sigurno, icemo dalje, momci igraju srcem, a to BOG uvek nagradi, BOGU CUVA SRBE tako da vi ustaskovici mozete slobodno da se zakopate i odete na spavanje u dug zimski san jel ste krajnje komicni. Btw dobar vam ovaj DaSilva cistokrvni hrvat nema sta ......... no comment jadni ste uzas.

Jos jedan autenticni srbski heroj...zvezda srbija nikad juga jel tako?
 

Back
Top