Updates

Antonio_Break

Zainteresovan član
Poruka
203
Imam windows xp pro sp2.Da li windows smesta negde automatic updatove kada ih downloadujem,jer kada reinstaliram windows moram ispocetka da sve downloadujem.Da li ih windows negde smesta pa ih mogu narezati na cd i kada mi trebaju samo da ih jednostavno instaliram??????
 
Antonio_Break:
Imam windows xp pro sp2.Da li windows smesta negde automatic updatove kada ih downloadujem,jer kada reinstaliram windows moram ispocetka da sve downloadujem.Da li ih windows negde smesta pa ih mogu narezati na cd i kada mi trebaju samo da ih jednostavno instaliram??????


Smesta u jednom direktorijumu na sistemskoj particiji. Ne mogu se setiti adrese, ali kreni malo da brjlas po OS i nacices je. ;)
 
windovs update imas u program files kao skriveni folder. tu sam jedno vreme pronalazio razne gluposti dok nisam iskljucio automatic update... Inace u gradu vec kruzi takozvani SP-3 od nekih 160-180 MB
 
legalos:
windovs update imas u program files kao skriveni folder. tu sam jedno vreme pronalazio razne gluposti dok nisam iskljucio automatic update... Inace u gradu vec kruzi takozvani SP-3 od nekih 160-180 MB

Bravo... znam da sam ga jednom nasao na sistemskoj particiji ali se ne secam tacna adrese foldera.

SP3... fazon ili zaista postoji?
 
Pjer_Nis:
Nije to pravi SP3 kao sto je SP2, nego je neko skinuo updatove koji su se pojavili posle izlaska SP2 i to proglasio za SP3.

Dakle neko se dosetio da objedini one komadice softvera koji se ne nalaze u SP2... Malo mi je bilo cudesno saznanje da se pojavio cak i 3... ;)
 

Back
Top