PP poruke

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Da vas ja pitam u vezi ovih pp poruka
kad vam je neko drag i zelite da odrzavate taj odnos i onda vidite da vas je taj neko blokirao i da mu se ne mozete da vise javite
koja je vasa reakcija bila

JA SAM DANAS POVREDJENA

a neznam zasto se to dogodilo

da li da to pustim da ide tako i da prestanem da mislim gde sam ja pogesila, zasto sam prvi put ne ignore listi

kako ste vi reagovali na ovo

ovaj pp je malo opasna stvar ali i dobra, barem covek vidi ko je ko
 
Ti si na forumu delom "javna licnost", i uvek ce se naci neko kome ce nesto zasmetati.

Suludo je da ocekujes da ces uspostaviti tek tako korektan i prijateljski odnos samo na osnovu pisanja
 
Ocigledno da moze i to iz 5000000 razloga, ali ne vredi zamarati glavu ni sa jednim od njih.
Pre ili kasnije saznaces zasto. Obicno tada je vec kasno ali, bolje ikad ................
 
hemoroid:
Ocigledno da moze i to iz 5000000 razloga, ali ne vredi zamarati glavu ni sa jednim od njih.
Pre ili kasnije saznaces zasto. Obicno tada je vec kasno ali, bolje ikad ................

da tacno
ali
ali
ja sam osoba koja voli sad da zna
ne volim da mislim
umara me sve to

volim samo iskrenost
 
bobba:
Da vas ja pitam u vezi ovih pp poruka
kad vam je neko drag i zelite da odrzavate taj odnos i onda vidite da vas je taj neko blokirao i da mu se ne mozete da vise javite
koja je vasa reakcija bila

JA SAM DANAS POVREDJENA

a neznam zasto se to dogodilo

da li da to pustim da ide tako i da prestanem da mislim gde sam ja pogesila, zasto sam prvi put ne ignore listi

kako ste vi reagovali na ovo

ovaj pp je malo opasna stvar ali i dobra, barem covek vidi ko je ko

Uh, nemoj tako s neba pa u rebra, mozda je softwerski problem, mozda je slucajno zablokirano, milion stvari moze da bude u pitanju. Samo ostani hladne glave i ne nerviraj se. Bar kolicina tvojih utrosenih neuro celija nece ni malo uticati da pozitivno razvijanje situacije ;)
 
Je li Bobbo da nije to veza na daljinu? To je s'ebano. Ako mene pitaš... Net veze ionako uglavnom ne ispadnu onako kako očekuješ... Još ako je na daljinu... :roll: Ne vredi to truda. ;) Poslušaj me. Govorim ti iz iskustva.
 
iluzionista:
Je li Bobbo da nije to veza na daljinu? To je s'ebano. Ako mene pitaš... Net veze ionako uglavnom ne ispadnu onako kako očekuješ... Još ako je na daljinu... :roll: Ne vredi to truda. ;) Poslušaj me. Govorim ti iz iskustva.

hehe sila si

ma samo sam pitala nisam cak ni znala da postoji ta verzija

sad znam

:wink:
 
bobba:
hehe sila si

ma samo sam pitala nisam cak ni znala da postoji ta verzija

sad znam

:wink:

Nisi čula? :shock: ma bilo je na ovom forumu svega i svačega... :lol: Ovo ti je jedan mikrosvet sa svojom klimom i običajima... Ponekad se toliko saživiš s njim da se uplašiš da nisi možda ovisnik u njemu (ili da gubiš osećaj šta je RL)... Zato je potrebno praviti pauze i ne dopustiti da te uvuče. Onog dana kada te pojede, lepo se isključiš, zaključaš komp u sef i izađeš na najluđe mesto u gradu... I boli te uvo za virtuelne likove. ;) E, sad... Nisu ni oni loši. Ima tu dosta pozitivnih likova... Ali je (po mom mišljenju) za sve virtualce najbezbednije da stoje zaključani u toj beloj kutiji pred mojim nosom. Mada ima osoba koje bih voleo da upoznam live, ostale bih upoznao samo iz radoznalosti. Neka redovna viđanja bi samo rušilo sliku o tome šta je RL, a šta VR. Te dve kategorije ne treba mešati. Ali to ne znači da i nemam par dobrih drugara i drugarica sa foruma s kojima se tu i tamo čujem, a ponekad i vidim i u RL. Samo je potrebno dosta toga, pa da ih prihvatim kao deo mog RL. To ne sme biti iz čiste radoznalosti. Mora postojati više od toga.

A veze i vezice... Ma tu ne smem ništa da ti kažem. Dešavalo mi se da sam sebi ulećem u usta po tom pitanju. :roll:
 
kakvo ignore...ne znam...ja nemam nikog na ignore a pouzdano znam da ni ja nisam ni na cijem istom(ignore)...e to je bzvz...odi mu kuci pa mu polupaj prozore i izbushi gumu na kolima !!!
Isprepadaj mu decu kad se vracaju iz skole !!!
Dahtji njegovoj zeni na telefon !!!
SKuvaj mu zeca za rucak....
 
e stvarno je glupa ta ignore lista. :roll:
na kraju mozes sve da stavis na listu i citas poruke dve osobe...glupost.
ovako se jos i nasmejes kada neko odvali nesto. :lol:
 
bobbo...slusaj...ne sekiraj se...sve smo kroz to prosle...napalis se na nekog virtuelno...pa ti posle zao jer vidis da je ipak..samo..virtuelno...drugo je da je to RL.
proci ce...a ko te stavi na ignore znaci da te ne zasluzuje..tkao da...zabole te (kako ja voli kulturno da kazem)
 
ja imam nešto na ignore...ali bap je odvratno bilo, morala sam :mrgreen:
Ostavilo ej recimo 5 postova koje sam videla, i svi su listom bili nešto najgadnije što ej moglo da se napiše :?
i tako, ošlo TO na ignore, a otada se više nije ni pojavljivalo na forumu :roll:
Nisam se svađala, daleko bilo, ali me je jeza podilazila od količine sumanutosti i ..nema pravu reč za to...devijacije.
eto, to je ta vaša Bett :arrow:
mouse1.gif

:D
 

Back
Top