Kako doci u idealnu vezu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Psihologue:
sjenka:
kako bona mislis ULETIS ? sa povezom na ocima, ili kao kamikaza?
kako uletis tako ces i izletiti.[/QU


Previse pesimizma.Da bi jedna veza uspela nije bitno sta napisah vec konkretno sta
misljah.Ako mislis da je ovo neozbiljno zasto vodimo ovu diskusiju.
Linija manjeg otpora kaze da bez kamikaze nema prave ljubavi...
Pitanje je da li ce iko uopste biti siguran u bilo sta....Filozofija u nedogled...

cuj "pesimizma", i cuj "suvise"...
s tako nepazljivim jdijagnosticiranjem...jak si mi ti psiholog...
Ja vidim da bi ti da je ozbiljno ali nisi bas duboko zasao. Kamikaznost sam oprobala a mozda se bavi jos neko na foumu psihologijom osim tebe...
"Filozofija u nedogled" je nepozeljna u ozbiljnoj psihologiji. Odluci se , pricamo li psiholoski ili filozofski? konsekvence ce biti dijametralno suprotne, iako stoji da je sve jpovezano sa svacim.
pozdrav
 
sjenka:
Psihologue:
cuj "pesimizma", i cuj "suvise"...
s tako nepazljivim jdijagnosticiranjem...jak si mi ti psiholog...
Ja vidim da bi ti da je ozbiljno ali nisi bas duboko zasao. Kamikaznost sam oprobala a mozda se bavi jos neko na foumu psihologijom osim tebe...
"Filozofija u nedogled" je nepozeljna u ozbiljnoj psihologiji. Odluci se , pricamo li psiholoski ili filozofski? konsekvence ce biti dijametralno suprotne, iako stoji da je sve jpovezano sa svacim.
pozdrav


Sama tvoja lokacija mi sve govori.Sjenko ovo je odgovor posle svega i nije lepo ulazi u to ali kad si se vec pojavila mogla si odgovoriti na postavljeno pitanje...Filozofija u nedogled u kontekstu odgovora mozda nije priladodjena ali se nadam da si shvatila sushtinu...
 
iskrenost, tolerancija, ljubav pre svega.....ovako, shto se tiche ove stvari s brakom, josh ja nisam za udaju ali nije da nemam iskustva, onog za malo :lol:, brak je po meni neka sasvim formalna stvar, na papiru, da se ne bi brachni par posle prepirao oko imovine :lol:, ma ne ozbiljno, samo formalna stvar ko zna iz kog razloga, a ovako, mozhesh ti da zhivish sa nekim koga volish i ko voli tebe pa da ne budete u braku,kad osetish da jer kraj, samo odesh i niko nije povredjen, kompromis, mislim da se to zove ljubav...kad volish da onaj koga volish bude srecjan, makar i ti tu ostala sama...a ovako, duzhe ili kracje veze...to sad uopshte nije bitno kad je brak ponishten u odgovoru, ...:)
 
morphea:
iskrenost, tolerancija, ljubav pre svega.....ovako, shto se tiche ove stvari s brakom, josh ja nisam za udaju ali nije da nemam iskustva, onog za malo :lol:, brak je po meni neka sasvim formalna stvar, na papiru, da se ne bi brachni par posle prepirao oko imovine :lol:, ma ne ozbiljno, samo formalna stvar ko zna iz kog razloga, a ovako, mozhesh ti da zhivish sa nekim koga volish i ko voli tebe pa da ne budete u braku,kad osetish da jer kraj, samo odesh i niko nije povredjen, kompromis, mislim da se to zove ljubav...kad volish da onaj koga volish bude srecjan, makar i ti tu ostala sama...a ovako, duzhe ili kracje veze...to sad uopshte nije bitno kad je brak ponishten u odgovoru, ...:)


Pitanje za tebe. Da li tolerisala iste stvari u braku kao u vremenu zabavljanja.Papir veze dvoje ljudi a takodje i tolerira odnose . Kad si u vezi bez braka pri prvoj vecoj svadji moze mu reci da ide u onu stvar....i ko ga shisha...a brak malo drugachije, razumevanje itd itd
 
naravno da bi, ima i tu razumevanja, u takvim vezama ako je ljubav jaka, ako nije normalno je sasvim da se to prekida...brak je vishe navika kasnije, ali moram priznati da poshto se ovakve veze ne mogu tako lako nacji, a ne mogu se ni vechno trazhiti brak mora da postoji :) to je moje mishljenje, mislim chak i svesna sam da sam tu previshe zahtevna ali svuda treba rizikovati
 
Na osnovu mog iskustva, rekla bih da je ipak bolje stupiti u brak iz relativno kratke veze. U dugoj planiras, mastas, zelis, pa prestanes...a cesto u danasnje vreme cekamo ''jos samo ove kockice da se sklope pa cemo...'' i tako do pucanja.Lakse je preseci iz one velike pocetne strasti i zaljubljenosti, cak i ljubavi na pocetku veze, kada osecas da je to to -i vencati se. Takvi brakovi su izgleda cvrsci i dugotrajniji.
 
bolja je duza ako hoces u zivotu sve polako...drama varijanta
bolja je kraca,ako ne pogresis u proceni...akcija sa tendencijom da preraste u horor
najbolje je nesto izmedju...valjda...duzina s tim nema veze :lol: ....glasam za triler!

a mozda i nisam kompetentna...nek' pricaju ovi sto su u braku... 8)
moja svest jos nije dosegla taj stadijum...a i pitanje da li ce...
 
da lli je neko cuo za dugu a dinamicnu i dramaticnu vezu?
ima ponesto sto traje i valja i traje i jos valja i mijenja se i razvija i jos valja.
niko?
prvi put...
drugi put...
niko?
treci put! Prodato rijetkoj osobi s dugotrajnim kvalitetnim partnerskim odnosom!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top