Национални строј плаћен да помогне у отимању Косова

Gost iz svemira

Početnik
Poruka
14
Само да разјаснимо ко су ови нацисти из Националног строја и зашто раде то што раде. Каква црна идеологија, какав црни нацизам у Србији, ствар је много прозаичнија. Наиме на челу нациста налази се Драган Јовановић (Bad Skin са форума Стормфронт), пекар из Јагодине, који већ неколико година живи у Прагу. Е том Јовановићу су скинси из иностранства дали новац да оформи и ојача нацистички покрет у Србији, што овај мање-више успешно ради уназад три године. Иза тих скинса из иностранства, пак, стоје стране обавештајне службе, којима итекако одговара да се о Србији током преговора о статусу Косова говори као о леглу нацизма и да се оживе приче о Србима као геноцидном народу. Зато су нацисти (Национални строј, Комбат 18, Стормфронтовци и други) и појачали активност управо сада, месец дана пре почетка преговора о Косову. Дебили помажу странцима да нам одузму Косово, а да тога нису ни свесни...
Полицији (а и мени) је познат идентитет 90% ових мученика, а по томе да ли ће их све похапсити (бар ове који су у Србији, пошто многи ординирају из Холандије, Чешке, Републике Српске и других земаља) моћи ћете да видите и колико се искрено наше власти боре за очување Косова у границама Србије.
 
znas kako,ta prica mi izgleda na neki nacin i logicna.mozda malo vise teorije zavere za moj ukus,ali me ne cudi...to su ionako praznoglavi skinski koji su podlozni manipulacijama i impresionirani "snagom" i "chascu"...ne bi me sokiralo da je ovo istina..
za ovo da vecina ordinira iz inostranstva si sto posto u pravu.non stop na tim naci sajtovima loze i prze mlade u srbiji nekim sumanutim prichama o toboznjoj "hrabrosti i casti srpskih heroja"(mislim na ona 2 heroja u shumi i planini),cini mi se da tu ima nesto vise od pukog naklapanja.
kakva ironija,misle da rade dobro srbiji,a ovamo su marionete u rukama srpskih neprijatelja...i rade upravo ono sto neprijateljima srbije odgovara i veoma uspesno obavljaju taj zadatak...
 
Gost iz svemira:
Само да разјаснимо ко су ови нацисти из Националног строја и зашто раде то што раде. Каква црна идеологија, какав црни нацизам у Србији, ствар је много прозаичнија. Наиме на челу нациста налази се Драган Јовановић (Bad Skin са форума Стормфронт), пекар из Јагодине, који већ неколико година живи у Прагу. Е том Јовановићу су скинси из иностранства дали новац да оформи и ојача нацистички покрет у Србији, што овај мање-више успешно ради уназад три године. Иза тих скинса из иностранства, пак, стоје стране обавештајне службе, којима итекако одговара да се о Србији током преговора о статусу Косова говори као о леглу нацизма и да се оживе приче о Србима као геноцидном народу. Зато су нацисти (Национални строј, Комбат 18, Стормфронтовци и други) и појачали активност управо сада, месец дана пре почетка преговора о Косову. Дебили помажу странцима да нам одузму Косово, а да тога нису ни свесни...
Полицији (а и мени) је познат идентитет 90% ових мученика, а по томе да ли ће их све похапсити (бар ове који су у Србији, пошто многи ординирају из Холандије, Чешке, Републике Српске и других земаља) моћи ћете да видите и колико се искрено наше власти боре за очување Косова у границама Србије.


Браво, ванземаљац, исто мислим што и Ти... и извини али ову Твоју тему ћу у форми поста ископирати и пренети на већ отворену тему Нацисти дивљају... 8-)
 
ODRŽAN NOVI SASTANAK HONVEDA U SUBOTICI
scared.gif

DRUŠTVO - AKTUELNO - Subota, Novembar 12, 2005 16:14 RTS


Veterani mađarskih fašističkih okupacionih snaga u Drugom svetskom ratu, pripadnici honveda, održali su sastanak u Subotici, navodeći da je taj skup organizovan radi jačanja tolerancije.

Drugi sastanak honveda, čiji je prošlogodišnji skup izazvao burne reakcije u javnosti, organizovala je u Mađarskom kulturnom centru 'Nepker' nevladina organizacija Otvorene perspektive, uz medijsku podršku listova 'Mađar so' i 'Het nap'.

Predsednik organizacije 'Otvorene perspektive' Gabor Kudlik rekao je da se Drugom svetskom ratu u Evropi, posle 60 godina, ne pristupa više 'sa aspekta poraženih i pobedjenih', te da bi 'tako trebalo biti i ovde'.

'U Evropi se sastaju svi veterani u znak sećanja', rekao je Gabor i ocenio da se u Srbiji, i posle izjednačavanja četnika i partizana, o honvedima isključivo govori kao o Hortijevim fašistima.

Kudlik je rekao da većina honveda sa ovdašnjih prostora nisu bili fašisti, već prisilno mobilisani, kao i da Mađarska nije bila fašistička država do 1944. godine, kada je Horti izgubio vlast.

Predstavljajući 'Otvorene perspektive' kao 'nevladinu organizacija koja se bavi tolerancijom', on je rekao da je neophodno 'otvoriti dijalog, pošto je tolerancija ulica u dva smera'.

Urednik 'Mađar Soa' Peter Kokai rekao je da je suština susreta honveda upoznavanje sa sopstvenom istorijom i suočavanje, dodajući da je to dug iz prošlosti.

Urednik nedeljnika 'Het nap' Karolj Dudaš naveo je da su honvedi 'heroji i žrtve'. Prema njegovim rečima, honvedi su služili svojoj domovini, a žrtve su jer su prisilno mobilisani i poslati na istočni front.

Izvršni potpredsednik Saveza vojvodjanskih Madjara Imre Kern pozvao je na što skoriju realizaciju okruglog stola istoričara, u okviru dogovora Međudržavne komisije Mađarske i Srbije.

'Neke pojedinosti iz Drugog svetskog rata se još uvek pogrešno prikazuju. Ne može se ni jedan narod kolektivno proglasiti krivim, kao što se ne može krivim proglasiti ceo srpski narod za zločine iz 90-ih, tako to nije bio slučaj ni u Drugom svetskom ratu', rekao je Kern.



Dakle, Gospodo:
Zasto se ovakvi ne hapse ?
Zasto se uopste dozvoljavaju ovakve manifestacije da se odrze samo u nasoj zemlji ?
pullhair.gif


Da crnjak bude veci ovakve stvari se desavaju u istom danu kada se hapse tzv. "srpski nacisti" (ustvari bezmozgovicevski balavanderi), dok s druge strane se dozvoljava da se skupljaju pravi madjaronski fasisticki veterani. Zamislite kako bi izgledalo da su u medjudrzavnim odnosima, napravi slicna manifestacija pandan ovoj, skup djujicevaca u Lici :confused: Sve to naravno izgleda potpuno imaginarno !
Po cemu je jednima dozvoljeno da idu u ekstrem dok se drugi ogranicavaju ?

Procitajte: Ko je zaista bio Miklos Horti
Ne zaboravite da se ovakvi skupovi odrzavaju svake godine !
 
ra-ta-tat:
Zarathustra
mozak mi radi više nego što pretpostavljaš
samo ti huškaj ljude
komunikacije su moja profesija... jako dobro znam o čemu pričam!!!

za tebe sam mislila da si pametniji od toga, ali izgleda si klinac i treba da neke stvari kroz iskustvo shvatiš... a treba još učiti, da, da...

Gospodjo, mislim da gajite jako lepo cvece. Verovatno Vam je ugodan ambijent u kom boravite. :D
 

Back
Top