Way nabolje?

FrankSWildYearS

Zainteresovan član
Poruka
217
Beograd -- Ako Srbija ne izruči Ratka Mladića do kraja godine, biće izopštena iz evroatlanskih integracija, upozorio je ministar odbrane.

Ministar odbrane Zoran Stanković preneo je upozorenje predsednika Haškog suda Teodora Merona: "Rekao je da, ako do određenog roka Mladić ne bude u Hagu, da ćemo biti izopšteni iz svih evroatlantskih integracija, da ako do kraja godine ne ispunimo tu obavezu, da za građane ove zemlje dolaze veoma teški trenuci", kazao je Stanković.

Predsednik Haškog tribunala izjavio je u Beogradu da mu je premijer Vojislav Koštunica rekao da je Srbija spremna da stoprocentno ispuni svoje međunarodne obaveze, ali je naglasio da se saradnja sa Tribunalom u Hagu ne ocenjuje rečima i retorikom, već delima i rezultatima.

Premijer Koštunica, u razgovoru sa predsednikom Haškog suda, izjavio je da je interes Srbije da se saradnja sa Tribunalom dovede do kraja i da se ispune sve međunarodne obaveze.
Preuzeto sa b92
Josh jedan chorak po mom mishljenju, ali krug se polako zatvara pregovori oko Kosova samo shto nisu pocheli i mislim da se dva hashka optuzhenika chujvaju kao zhrtveni jarci , i biche izrucheni.




E sad mene zanima (mislim da ovaj forum zastupa javno raspolozhenje srbije, nazhalost)
kako che srbi da reaguju ..jer ovo je neminovnost???
P.S nije provokatorska tema
 
AntunTun:
predati budale....mislim trebalo je davno predati budale....

Hmmmm.... lijepo ti to rece... Pa ako je Zoran Djindjic predao Miloseciva (nelegalno) nije ni cudo da opet predaju i ove.... No bilo kako bilo Milosevic je ispao i posten..

A predajte braco koga hocete ali krenite prvo od svojih ukucana pa dalje...
 
Ja ne znam da li se ovde neki ljudi koje smatram pametnim prave retardirani. Pa da li vi stvarno mislite da su sve svetske obavestajne sluzbe toliki idioti da ne mogu na ovom smesnom prostoru da iskopaju ovu dvojicu. Onda sa vasim poimanjem logike nesto nije u redu. Sa danasnjom tehnologijom i ljudima na terenu..a ovde ih ima pun ku*ac i iz CIE i MI6 i nemacke obavestajne sluzbe, nisu u stanju da udju u trag, a jos kao znaju da su na tromedji. Trebalo bi da dignu onda Canarisa iz groba i da aktiviraju Abwehr pa bi oni mozda uspeli.. :lol: Ovo me podseca na onu nebulozu o Bin Ladenu koji ne komunicira sofisticiranom tehnologijom da ga ne bi locirali, vec to radi po golubovima pismonosama :lol:
 
GZ:
Hmmmm.... lijepo ti to rece... Pa ako je Zoran Djindjic predao Miloseciva (nelegalno) nije ni cudo da opet predaju i ove.... No bilo kako bilo Milosevic je ispao i posten..

A predajte braco koga hocete ali krenite prvo od svojih ukucana pa dalje...


Pa dobro zemljace preko Drine, nismo mi krivi sto su nam oni navalili cika Ratka na vrat, no to su uradili sve smisljeno kako bi rasporedili teret pri prikljucivanju EU da niko ni za kim ne bi kaskao...


P. S. Ja nisam ni za kakvo izrucenje. Hint: Ugledajte se na Hrvatsku ! :mrgreen:
 
marlon:
Ja ne znam da li se ovde neki ljudi koje smatram pametnim prave retardirani. Pa da li vi stvarno mislite da su sve svetske obavestajne sluzbe toliki idioti da ne mogu na ovom smesnom prostoru da iskopaju ovu dvojicu. Onda sa vasim poimanjem logike nesto nije u redu. Sa danasnjom tehnologijom i ljudima na terenu..a ovde ih ima pun ku*ac i iz CIE i MI6 i nemacke obavestajne sluzbe, nisu u stanju da udju u trag, a jos kao znaju da su na tromedji. Trebalo bi da dignu onda Canarisa iz groba i da aktiviraju Abwehr pa bi oni mozda uspeli.. :lol: Ovo me podseca na onu nebulozu o Bin Ladenu koji ne komunicira sofisticiranom tehnologijom da ga ne bi locirali, vec to radi po golubovima pismonosama :lol:

sve obavestajne sluzbe imaju ogranicen broj ljudi...i vecina ih je zaposlena na analitici, arhivi i slicnim, da kazemo dosadnim, zadacima...
dobrih operativaca ima malo, i u ovom trenutku su svi u Afganistanu i Iraku...
tako da je jedno tacno...a to je da nema volje da se Mladic i Karadzic uhapse, ali ne zbog "masterplana", vec iz cisto prakticnih razloga...
imaju "strane obavestajne sluzbe", ljudi, pametnija posla od nas...
oni su to prepustili nama, i SFORu, koji je, kao vojna formacija, sofisticiran u pi*du materinu...
a, one price o satelitima koji mogu da zumiraju i da ti snime perut i otkriju koji sampon koristis, su za decu...
 
Nexus 6:
a, one price o satelitima koji mogu da zumiraju i da ti snime perut i otkriju koji sampon koristis, su za decu...
Zašto je nemoguće? Pa svi smo u mogućnosti da koristimo Gearth, zašto neke organizacije iz razvijenih zemalja ne bi imale takvu mogućnost?
 
Nexus 6:
sve obavestajne sluzbe imaju ogranicen broj ljudi...i vecina ih je zaposlena na analitici, arhivi i slicnim, da kazemo dosadnim, zadacima...
dobrih operativaca ima malo, i u ovom trenutku su svi u Afganistanu i Iraku...
tako da je jedno tacno...a to je da nema volje da se Mladic i Karadzic uhapse, ali ne zbog "masterplana", vec iz cisto prakticnih razloga...
imaju "strane obavestajne sluzbe", ljudi, pametnija posla od nas...
oni su to prepustili nama, i SFORu, koji je, kao vojna formacija, sofisticiran u pi*du materinu...
a, one price o satelitima koji mogu da zumiraju i da ti snime perut i otkriju koji sampon koristis, su za decu...
E moj Nexus kad bi ti samo znao koliko ih ima ovde ne bi tako pricao. To su, izvini molim te na izrazu nebuloze sto govoris. Pustili nama. Ma nemoj. Ako im je toliko stalo, sto ih ne uhvate sami. Sto nisu pustili nama da sredimo Kosovo... :lol: SFOR je pozoriste za CNN, idu trkeljisu crkve i traze Karadzica.
ZA sofisticiranu tehnologiju mi nemoj pricati, isto bez uvrede tu sam expert za tebe. I za ovo im ne trebaju sateliti vec nesto drugo. Ali o tome necu da pricam, jer ko zna ko ovo gleda.
 
koliko ih ima?
daj tacan broj... :lol:
meni to nije logicno...jesu li napravili fabriku za kloniranje, ili sta?
koliko kosta obuka jednog operativca? sigurno vise nego obicnog policajca, a to su astronomske cifre...
i sad mislis da ce oni njih da trose na nama...pored svog terorizma sa kojim se srecu, i pored Iraka, Irana, Afganistana i Sev. Koreje...

nije im stalo, ja upravo to govorim...yebe im se, ali imaju to da bi nas maltretirali kad im treba...
 
Nexus 6:
koliko ih ima?
daj tacan broj... :lol:
meni to nije logicno...jesu li napravili fabriku za kloniranje, ili sta?
koliko kosta obuka jednog operativca? sigurno vise nego obicnog policajca, a to su astronomske cifre...
i sad mislis da ce oni njih da trose na nama...pored svog terorizma sa kojim se srecu, i pored Iraka, Irana, Afganistana i Sev. Koreje...

nije im stalo, ja upravo to govorim...yebe im se, ali imaju to da bi nas maltretirali kad im treba...
Sam si dao odgovor na kraju...ja volim sa tobom da diskutujem jer uvek dodjemo do sustine. Znaci MALTRETIRAJU nas i boli ih ku*ac ili Zivan i za Karadzica i Mladica. Da ZELE uhvatili bi ih za pet dana. Poslali bi dva transportera sa ekipom i iskopali ih iz mravinjaka...cak iako su tamo, a nisu.... :lol: :lol: :lol:
 
marlon:
Tamo svi napadose coveka sto kaze srBski, a ovde naslov teme pola na engleskom a pola na srpskom. Pa posle kazu ciga lud :lol: :lol: :lol:
Evo marlone ja te apsolutno bezuslovno podrzavam !!! Ovo mesanje englesko srpskog...ili englesko izdrkavanje ne srpskom mi je totalno pokondireno.
to ti je neznanje sopstvenog jezika...mali fond reci...to je to. Ono sto sam ja pominjao mislio sam ne sve koji nepravilno pisu maternji jezik.
No...sto se tice Mladica i ekipe...
Meni samo jedno nije jasno...ja ne ulazim u to sta je on radio i da li je nesto radio...to je bio rat! Mi njih oni nas ! Ali...ja da sam ne njegovm mestu,ovakav kakav sam,ne bih izdrzao ni nedelju dana da mi neko non stop prica da sam ubica,zlocinac,koljac, decoubica ( ovo se kaze na engleskom (latinska osnova) Infaticide, :lol: ) ili bilo sta slicno,a da ja sedim negde sakriven i da cutim kao pizzda. Jos posebno ako moji nevini ljudi treba da ispastaju zbog toga.
Neka se preda vec jednom i neka nam skine jaram s vrata. Ako je patriota onda mora da zna da interes nacije i drzave nema alternativu !!!
Naravno...kod nas svi koji hoce da budu politicari treba da idu na deseto godisnji kurs na kojem bi ucili osnove (samo osnove) interesa nacije i drzave .To bi se podelilo na interes za prvih 100 godina,za prvih 500 i za 1000 godina !
Morma jos jednom da ponovim. INTERES NACIJE I DRZAVE NEMA ALTERNATIVU !!!
 
pa tacno, ali je stvar u tome da oni ne zele zato sto imaju preca posla...a to da imaju necim da nas uslovljavaju im je samo plus...
da nema Irana, Iraka, i ostalih onda bi i novinarima bilo zanimljiva Bosna, Kosovo, Srbija, i javnost bi vrsila pritisak na zapadne zemlje da nesto urade povodom toga...i onda, posto agenti nemaju sta da rade, poslali bi ih ovde da traze optuzenike...
 
PLESsitnihDEMONA:
Evo marlone ja te apsolutno bezuslovno podrzavam !!! Ovo mesanje englesko srpskog...ili englesko izdrkavanje ne srpskom mi je totalno pokondireno.
to ti je neznanje sopstvenog jezika...mali fond reci...to je to. Ono sto sam ja pominjao mislio sam ne sve koji nepravilno pisu maternji jezik.
No...sto se tice Mladica i ekipe...
Meni samo jedno nije jasno...ja ne ulazim u to sta je on radio i da li je nesto radio...to je bio rat! Mi njih oni nas ! Ali...ja da sam ne njegovm mestu,ovakav kakav sam,ne bih izdrzao ni nedelju dana da mi neko non stop prica da sam ubica,zlocinac,koljac, decoubica ( ovo se kaze na engleskom (latinska osnova) Infaticide, :lol: ) ili bilo sta slicno,a da ja sedim negde sakriven i da cutim kao pizzda. Jos posebno ako moji nevini ljudi treba da ispastaju zbog toga.
Neka se preda vec jednom i neka nam skine jaram s vrata. Ako je patriota onda mora da zna da interes nacije i drzave nema alternativu !!!
Naravno...kod nas svi koji hoce da budu politicari treba da idu na deseto godisnji kurs na kojem bi ucili osnove (samo osnove) interesa nacije i drzave .To bi se podelilo na interes za prvih 100 godina,za prvih 500 i za 1000 godina !
Morma jos jednom da ponovim. INTERES NACIJE I DRZAVE NEMA ALTERNATIVU !!!
Ja da sam brate na njegovom mestu istog dana posle prvog prozivanja iz rodjene zemlje Srbije bi otisao. Istog sekunda. Medjutim moras da shvatis nekoliko stvari. Milosevic kao i Karadzic su bili placenici, prezervativ politicari, koji su odigrali svoju ulogu kako treba ili ne i bili odbaceni. Sta Ameri rade. Oni su inteligentni, nisu kao ovi moroni iz Evrope. Dignu frku oko nekoga, da ceo svet popizdi, a onda ga ugoste i on ladi jaja kod njih u nekom mestu za zasticene svedoke. Ne kazem da je to u ovom slucaju, ali bilo je dosta takvih slucajeva pocev od prebacivanja nacista posle II svetskog rata naovamo. Ko im je trebao, uzeli, ko nije u Nirnberg.
Za Mladica ne znam. Niti me interesuje. On je vojnik, po nekoj casti bi morao to da uradi, pogotovu sto ima impozantnu biografiju. Ali isto tako treba znati sta je bilo sa njegovom cerkom, jos za vreme Milosevica. Navodno se ubila. Tri dana posle smrti je odmah plasirana vest da je bila u nekoj sekti. Simptomaticno. Danas se desavaju po Vojvodini sektaska ubistva a niko kur*em da mrdne a ovo...pogotovo sto ih je SM doveo...sve njih i NVO koje danas onanisu o svemu. Dosta njih govore da je devojka likvidirana. E sad, da ti znas takve stvari i da ne daj Boze da se tako nesto desi da li bi otisao mecki na rupu, ja Bogme ne bi i osvetio bi im se i to krvavo. Razumes...
 
jomini:
Ili su mogli da odu negde, dobiju azil (mnoge zemlja to nude) i operu Srbiju od njih. Onda Amerika ne bi imala materijal za ucenu.

Ma jomini niko od nas ne zna nista o tome...svi seremo i mlatimo praznu slamu. Ja samo govorim o cinjenicama i ni o cemu vise. Kad bi rekao da je u Beogradu par meseci pre nego je likvidiran Arkan, dosao najpoznatiji i najskuplji svetski plasticni hirurg, rekli bi mnogi teorije zavere. :lol:
 
цитат: плес ситних демона

Neka se preda vec jednom i neka nam skine jaram s vrata. Ako je patriota onda mora da zna da interes nacije i drzave nema alternativu !!!

Је л' се Ти зезаш, или стварно верујеш да би ПРЕДАЈОМ МЛАДИЋА И КАРАЏИЋА СРБИМА БИО СКИНУТ ЈАРАМ С' ВРАТА ??? :confused: :confused: :confused:
 
marlon:
Ma jomini niko od nas ne zna nista o tome...svi seremo i mlatimo praznu slamu. Ja samo govorim o cinjenicama i ni o cemu vise. Kad bi rekao da je u Beogradu par meseci pre nego je likvidiran Arkan, dosao najpoznatiji i najskuplji svetski plasticni hirurg, rekli bi mnogi teorije zavere. :lol:
Pa zar to nije idealno rešenje za Srbiju i za njih (mislim na Mladića i Karadžića)? Gde bi mogla biti rupa u tome?
 
Naravno da i CIA,BIA i MI 5 ( ne mi neko oni,hehe) vrlo dobro znaju gde su i Mladic i Karadzic. Naravno da znaju i gde je Bin Malden...ali nece da ga hvataju jer im je jos potreban kao izgovor za ratove po srednjem istoku. Sadama su uhvatatili,jer im ne treba ni za sta.
Tacno je marlone da su svi oni iz 90tih americki ljudi. I narvno da su ameri dovoljno pametni da naprave sranje i skrenu paznju sa kljucnih stvari. I jos u medju vremenu zavrse neku mutljavinu. Mislim ta SFRJ je dobila milijarde i milijarde kredita od USA...a Ameri pare ne prastaju!
Mislim da su i Mladic i Karadzic veoma opsani svedoci upravo za USA i za jos neke EVRO sile...ali meni je vise muka da svaki dan cujem i procitam prezime "Mladic" i "Karadzic".
Mislim da necu vise ishta da pishem na ovoj temi...vec mi je muka.
 
Stvarno ne mogu da verujem da ima ludi koji veruju, da nas ucenjuju
zbog Karadžića i Mladića! Da nije njih našli bi nešto drugo, da nije drugog,
našli bi treće...i tako u nedogled.
 
Pa trenutno zbog toga ucenjuju i to je očigledno i javno. Niko nije rekao da ako ne bi bilo njih, ne bi bilo ucenjivanja je l' tako?. Pogrešno si shvatila.
 

Back
Top