Way nabolje?

Eto Analitičar, jel' vidiš? Pričano o nečemu i ti ovako?!?! Ako sam kod Antuna prećutao, zar ne misliš da je ovo sve provokacija ili da samo može biti pa da ne izbaciš ovakav komentar?
 
jomini:
Eto Analitičar, jel' vidiš? Pričano o nečemu i ti ovako?!?! Ako sam kod Antuna prećutao, zar ne misliš da je ovo sve provokacija ili da samo može biti pa da ne izbaciš ovakav komentar?

Pa ovdje je vječeras napisano tone gluposti, veličan i branjen čitav Srpski nacionalistički korpus, nacionalno vrijeđan Hrvatski dio Hercegovačke populacije....i kako ti kao moderator reagiraš......Poruke pod tepih, a mene opomeneš.... :shock: :shock: :shock: :shock:
Što nije u redu, nije...
 
analiticar:
Pa ovdje je vječeras napisano tone gluposti, veličan i branjen čitav Srpski nacionalistički korpus, nacionalno vrijeđan Hrvatski dio Hercegovačke populacije....i kako ti kao moderator reagiraš......Poruke pod tepih, a mene opomeneš.... :shock: :shock: :shock: :shock:
Što nije u redu, nije...

Pa naravno da tebe najvise boli za taj deo populacije koji je najodaniji papskoj stolici ! :mrgreen: Eee extrasens ljecnjace, znas koju vam oni kintu kapnu u budzet godisnje 8-)

A to da su Hercegovci poznati po blistavoj masti, pogotovo u doba ratova.....tek je posebna prica :roll:
 
Zarathustra:
Pa naravno da tebe najvise boli za taj deo populacije koji je najodaniji papskoj stolici ! :mrgreen: Eee extrasens ljecnjace, znas koju vam oni kintu kapnu u budzet godisnje 8-)

A kakvu ja vjezu imam sa papskom stolicom (izuzev što sam koristio njihovu biblioteku) :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Elvin:
dobro jomini ako to nije strasno nadam se da nemas nista protiv da ja nekoga ovde pocnem da zovem fra,mislim da to za njega uopste nije uvreda...pa se nece ljutiti...

Hajde odrasti već jednom i onda se vrati na forum Politika....Važi... :razz: :razz: :razz: :razz: Ovdje ipak raspravljamo o ozbiljnim stvarima....
 
Elvin:
evo ja sam vredjan veceras od ucesnika rasprave sa kojima nemam nikakvu komunikaciju,pominjani su neki patuljci molim moda da reaguje

Ма шта се секираш, Елвине, он не зна да наши "патуљци" имају живана до колена... :razz:
 
Al ga istrolovaste ...svaka vam chast :), i niko od vas iha sijaset nije odgovorio na pitanje!
A bash me zanima kakva bi reagovanja bila...dali bi izlazili na ulice ?dali bi se osechali josh jednom prodani i izigrani ?
 

Back
Top