Ideološka netrpeljivost i rasna, verska i nacionalna mrznja

Halakh

Obećava
Poruka
69
Ideološka netrpeljivost i rasna, verska i nacionalna mržnja


Demonstrativno napuštanje tribine 'Fašistička pretnja' na Filosofskom fakultetu u Novom Sadu, od strane članova 'Nacionalnoj stroja' mondijalistički, cionistički i levičarski punktovi i mediji hoće predstaviti kao izazivanje rasne, verske i nacionalne mržnje i netrpeljivosti. Slična ludost i laž se proturila kada su nedavno izvesni mladići osuđeni za lepljenje plakata koji su pozivali na bojkot cionističko-mondijalističkog bastiona zvanog TV B92. I sada se deljenje antilevičarskih i antimondijalističkih plakata pokušavca predstaviti kao »remećenje javnog reda« i »izazivanje mržnje«. Pajaci novog i starog satanskog poretka hoće ideološka neslaganja i protivljenja njihovim tumačenjima istorije da prikaću kao 'nezakonito širenje rasne, verske i nacionalne mržnje'.


Što ne uvedu u krivični zakon i delo 'širenje ideološke mržnje', pa svako ko kaže neku reč protiv mondijalističkih pacova, protiv cionističke i levičarske hidre da automatski ide u zatvor?

Što se mondijalistički, cionistički i levičarski manipulatori toliko boje 'fašističke ideologije?? Možda zato što ih ona provocira da pokažu da su oni oni pravi i najveći fašisti i zlikovci? Pa ko je napravio Hitlera i fašizam? Upravo masoni (mondijalisti), cionističko revolucionarno bankarstvo i marksistički ideolozi. Da nije bilo instalacije komunizma i staljinizma u Rusiji, kao odgovor ne bi se mogao pojaviti i ratoborno eksponiratri ni nemački i italijanski fašizam.

Šta mediji (pogotovo B92 i Treći kanal RTS) prave od mladih ljudi? Upravo potencijalne fašiste. Ko proizvodi navijačko huliganstvo, ko u ljude indukuje i razgoreva ekstremne navijačke strasti koje agresivno eruptiraju? Ko im u mozak usađuje haos preko dekadentne i žestoke muzike i treperavih spotova? (Verovatno su i koncerti sa satanskom muzikom i satanskim porukama i refrenima prilog borbi protiv fašizma?) Ko ih od najmanjih nogu upropašćuje destruktivnim i agresivnim video igrama? Mediji, ruinirano društvu i otuđena država. Zato i ova zemlja, i njena omladina nemaju nikakvu budućnost. Oni nose zlo i propast u sebi. Crv fašizma uveliko gmiže i grize mnoge duše. I protiv toga zla neće se boriti i izboriti medijski i državni manipulatori koji bi da nas ujedinjuju pod svojom trulom, crvotočivom palicom...

 
ima vise stvari koje mi smetaju u ovom tekstu,ali evo iznecu samo dve

-stvarno reci za nacionalni stroj da su fini momci koje su isprovocirali da namlate kamermana je degutantno...u najmanju ruku
-pretpostavljam da se 3k pominje zbog americkog fudbala,morali ste da pogledate jedan ili vise prenosa utakmica nfl-a pa da sudite o tom sjajnom sportu...koji se bazira na snazi,tajmingu,pameti,snalazljivosti...
u ovo sa satanskom muzikom necu ni da ulazim...


https://images.google.com/images?q=...ractressgallery.com/bruce_lee/bruce_lee05.jpg
images


over and out
 
Halakh:
Ideološka netrpeljivost i rasna, verska i nacionalna mržnja


. Slična ludost i laž se proturila kada su nedavno izvesni mladići osuđeni za lepljenje plakata koji su pozivali na bojkot cionističko-mondijalističkog bastiona zvanog TV B92. I sada se deljenje antilevičarskih i antimondijalističkih plakata pokušavca predstaviti kao »remećenje javnog reda« i »izazivanje mržnje«.

B92 je jedini istinski slobodan medij u ovoj državi čiji je doprinos razvoju demokratije NEMJERLJIV!!!!
Što ne uvedu u krivični zakon i delo 'širenje ideološke mržnje', pa svako ko kaže neku reč protiv mondijalističkih pacova, protiv cionističke i levičarske hidre da automatski ide u zatvor?

Što se mondijalistički, cionistički i levičarski manipulatori toliko boje 'fašističke ideologije??
NA SVAKOM NORMALNOM MJESTU OVO BI BILO DOVOLJNO ZA TRENUTAČNO BANOVANJE OVOG PROPAGATORA FAŠIZMA!
Šta mediji (pogotovo B92 i Treći kanal RTS) prave od mladih ljudi? Upravo potencijalne fašiste. Ko proizvodi navijačko huliganstvo, ko u ljude indukuje i razgoreva ekstremne navijačke strasti koje agresivno eruptiraju? Ko im u mozak usađuje haos preko dekadentne i žestoke muzike i treperavih spotova? (Verovatno su i koncerti sa satanskom muzikom i satanskim porukama i refrenima prilog borbi protiv fašizma?) Ko ih od najmanjih nogu upropašćuje destruktivnim i agresivnim video igrama? Mediji, ruinirano društvu i otuđena država. Zato i ova zemlja, i njena omladina nemaju nikakvu budućnost. Oni nose zlo i propast u sebi. Crv fašizma uveliko gmiže i grize mnoge duše. I protiv toga zla neće se boriti i izboriti medijski i državni manipulatori koji bi da nas ujedinjuju pod svojom trulom, crvotočivom palicom...

No comment....


:roll:
 
Елвине, где ћемо ми бре да играмо НФЛ. Па ови наши јадници од фудбалера не знају ни офсајд замку да избегну акамоли да науче правила НФЛ-а. Ми смо сировине за тако интелектуалну игру. А и што би учили кад је нико и не игра сем амера. :lol: :lol: :lol: Добар онај брус спрингстин....... :lol: :lol: :lol:
 
Halakh:
Ideološka netrpeljivost i rasna, verska i nacionalna mržnja


Demonstrativno napuštanje tribine 'Fašistička pretnja' na Filosofskom fakultetu u Novom Sadu, od strane članova 'Nacionalnoj stroja' mondijalistički, cionistički i levičarski punktovi i mediji hoće predstaviti kao izazivanje rasne, verske i nacionalne mržnje i netrpeljivosti. Slična ludost i laž se proturila kada su nedavno izvesni mladići osuđeni za lepljenje plakata koji su pozivali na bojkot cionističko-mondijalističkog bastiona zvanog TV B92. I sada se deljenje antilevičarskih i antimondijalističkih plakata pokušavca predstaviti kao »remećenje javnog reda« i »izazivanje mržnje«. Pajaci novog i starog satanskog poretka hoće ideološka neslaganja i protivljenja njihovim tumačenjima istorije da prikaću kao 'nezakonito širenje rasne, verske i nacionalne mržnje'.


Što ne uvedu u krivični zakon i delo 'širenje ideološke mržnje', pa svako ko kaže neku reč protiv mondijalističkih pacova, protiv cionističke i levičarske hidre da automatski ide u zatvor?

Što se mondijalistički, cionistički i levičarski manipulatori toliko boje 'fašističke ideologije?? Možda zato što ih ona provocira da pokažu da su oni oni pravi i najveći fašisti i zlikovci? Pa ko je napravio Hitlera i fašizam? Upravo masoni (mondijalisti), cionističko revolucionarno bankarstvo i marksistički ideolozi. Da nije bilo instalacije komunizma i staljinizma u Rusiji, kao odgovor ne bi se mogao pojaviti i ratoborno eksponiratri ni nemački i italijanski fašizam.

Šta mediji (pogotovo B92 i Treći kanal RTS) prave od mladih ljudi? Upravo potencijalne fašiste. Ko proizvodi navijačko huliganstvo, ko u ljude indukuje i razgoreva ekstremne navijačke strasti koje agresivno eruptiraju? Ko im u mozak usađuje haos preko dekadentne i žestoke muzike i treperavih spotova? (Verovatno su i koncerti sa satanskom muzikom i satanskim porukama i refrenima prilog borbi protiv fašizma?) Ko ih od najmanjih nogu upropašćuje destruktivnim i agresivnim video igrama? Mediji, ruinirano društvu i otuđena država. Zato i ova zemlja, i njena omladina nemaju nikakvu budućnost. Oni nose zlo i propast u sebi. Crv fašizma uveliko gmiže i grize mnoge duše. I protiv toga zla neće se boriti i izboriti medijski i državni manipulatori koji bi da nas ujedinjuju pod svojom trulom, crvotočivom palicom...


Да, потпуно се слажем са Тобом... али мени је врхунац када је данас Расим Љајић објавио да тражи суђење за "ширење расне, верске и националне мржње"... па ово ипак нема везе са мозгом... ја одгледах онај плакат на коме лепо пише "Антифашизам" комунистичких пацова - сам наслов ме одушевљава... али какве то има везе са именованим "кривичним делом"...

уједно Љајић је такође објавио да "Национални строј" није нигде регистрован - па тако уопште не знам одакле идеја о "нацистима"... колико видим они пишу СРБИЈА СРБИМА - ЕВРОПА ЕВРОПЉАНИМА... уопште не разумем више о чему се ту заправо ради :confused:

... на крају ћемо да се вратимо 60 година уназад па ће сама чињеница да је неко Србин бити довољна да тај буде прозван као нациста, фашиста, неонациста и сл.
дакле, Македонија Македонцима, Хрватска Хрватима, Словенија Словенцима, Босна Турцима(и то се све рачуна као нормално) - е, а ако се неко зезне па напише СРБИЈА СРБИМА - то је чист неонацизам који се кажњава као КРИВИЧНО ДЕЛО...еееееееееејјјјјјјјјјјјј.... куда ми то идемо... :evil:
 
Elvin:
ma ja igram,a i dosta mojih ortaka...a ne bi verovao koliko je kompleksna kad se udje u sustinu...

ps vidim da si potpao pod uticaj cirilizatora...konvertitu...:D

Опет ме брате не разумеш. То је овде највећи проблем. Питао сам где у Европи има профи лига НФЛ-а?
 
Није троловање, доказаћу ти. Ето игра се профи у две земље у целој ЕУ и шта сад....што нама то треба ајде, само зато што је из УСА, разумеш ме. Не сумњам да је игра занимљива али колико се људи овде интересује да то игра. Плус нема ни стадиона за то...мислим правих.
 
ne bi verovao koliko ljudi to igra vec sada ima 20 klubova od kojih 10 igra ligu,a za to ne treba poseban stadion,mogu se koristiti i fudbalski tereni...a znam na sta ciljas...
ja te pitam da li se kod nas igra i jedan izvorno srpski sport?
kosarka-americki
fudbal-kinesko-engleski...mada po meni vise engleski
vaterpolo-engleski
ni ti sportovi u trenutku uvoza nisu delovali narocito logicni i potrebni...a pogledaj sada
pa reci da je globalizacija uvek losa...8)
 
Ma ko to kaze bre da je losa. Samo ovo ovde sto se plasira kao globalizacija i pokreti i milion drugih gov*na koja nam se naturaju na glavu, o tome ti govorim. Otvorili su Macdonald pa sta...sra*e od klope svi koji prave leskovacke se raspadaju od posla. U Mac idu klinci dok ne shvate da je sra*e i onda tek poneki put. Njihova ideologija je trula i ti to znas. Treba uzeti ono sto jedino vredi kao jazz ili proizvode iz silicon valley ili tu i tamo jos nesto, kao filmove Woody Allena, underground kulturu, warhola pa ajde moze i NFL, ali ja tu ne vidim buducnost, jer ljudi postaju sve ograniceniji, a ta igra ima jako zaguljena pravila...pre ce biti igra buducnosti ROLLERBALL :lol: :lol: :lol:
 
marlone, duboko si me razocarao... ;-)
prvo sto se slazes sa onim budalastinama gore... :roll:
drugo sto ne volis americki fudbal... :lol:
za drugo sam kvalifikovan da pricam jer sam aktivno trenirao tu igru, dok se nisam povredio...
inace, bila je utakmica Srbija-Slovenija, gde su nasi momci, sa kojima sam imao cast da treniram, pobedili sa 38-0 ekipu koja 7 godina igra u evropskoj ligi...i to su prvi put igrali sa kompletnom opremom...inace mi ovde igramo bez opreme...
ako ne preuzmemo onaj bolesni takmicarski "duh" koji vidimo po amerikcim tinejdzerskim serijama, sa sportistima i navijacicama, am. fudbal je dobra stvar...ne u rangu sa dzezom, ali blizu...
 
Па добро, ти и ја смо се неколико пута разочарали једни у друге. Можда грешим , људски је грешити. Ал немој то 38-0 то сам слушао 120 пута до сад, мајке ти. Кад заживи тај спорт код нас и буде имао више од 1000 гледалаца, јави.
 
koliko sam ja primetio,ti tzv."nacional-socijalisti"imaju ambiciju da svima odrede kako ce da zive,sta ce da jedu,sta da gledaju i kako ce da se oblace...da nije opasno bilo bi smesno...ovako je samo zalosno da neko na pocetku 21.veka misli da prodje sa tim pro(lup)alim pricama i istrulelom ideologijom.velika vecina od njih je polupismena,priucili su nekoliko pamfleta dimitrija ljotica,eventualno mein kampf,pa umislili da su otkrili recept za "spas"naroda.

pored svih nasih problema,jos su nam samo i oni falili.jedan razlog vise da neprijatelji ove zemlje mogu da nas nazovu fashistima,nacistima i ko zna jos kako...


i mnogo su istripovani da su jeverji krivi za sve...previshe,preterano,sve je kod njih tako..sa pola mozga i punom glavom nebuloza...drago mi je da se u novom sadu ono vece skupilo 10 puta vishe ljudi od njih koji su hteli njih malo da ishamaraju...ta informacija mi je vratila osmeh na lice,ipak ima nade,nisu svi poludeli :) :) :)
 

Back
Top